21 מגניב ליל כל הקדושים תחפושות רעיונות לנשים | insightyv.com

21 מגניב ליל כל הקדושים תחפושות רעיונות לנשים

לחשוב על מה תחפושת ללבוש את ליל כל הקדושים אבל רוצה משהו שונה מן הערפדים הקלאסיים, רוחות רפאים זומבים? אז אתה במקום הנכון. מצאנו 23 תחפושות ליל כל הקדושים מגניב לנשים. יש לנו משהו עבור כולם, מתוך תלבושות בהשראת תוכניות טלוויזיה לאיפור כי יהיה פחד או תענוג.

1. Unicorn ליל כל הקדושים תלבושות

הרעיון הראשון שלנו מגניב ליל כל הקדושים מגניב לנשים הוא חד קרן קסום. ישנן דרכים רבות ושונות ליצור איפור וניקורן, אבל אנחנו אוהבים את זה. האיפור בהיר עם גוונים פסטל ומתאים את השיער והזנב. התלבושת שלה לבן ו accessorized עם גבישים. קח השראה זו וליצור מחדש משהו דומה או להשתמש בלוח הצבעים שלך.

חַדקֶרֶן Halloween Costume Idea for Women

2. בטי בופ תלבושת רעיון

בטי בופ הוא אחד הדמויות הנפוצות ביותר שנוצרו אי פעם ואת הרעיון הבא שלנו הוא דוגמה מבריקה של תחפושת בטי בופ. האמן יצר את העיניים הגדולות ואת קו השיער עם איפור, אתה לא צריך ליצור את הבובה כמו עיניים, אתה יכול פשוט יש עיניים glam עם שפתיים אדומות. אז כל מה שאתה צריך הוא שמלה אדומה, תכשיטי זהב ואולי פאה קצרה כדי להשלים את המראה.

בטי Boop Costume Idea for Women

בצע את ההבטחה פשוטה של ​​Tamang הדרכה ואתה בסופו של דבר נראה כמו גרסת החיים האמיתיים של בטי בופ!

3. להצמיד את זומבי

יש הרבה תחפושות ואיפור רעיונות סביב תכונה חצי של עיצוב אחד וחצי של אחר. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה כי אתה מקבל שני נראה אחד. זה הרעיון הבא כולל חצי זומבי חצי וינטאג / להצמיד את האיפור. עם זאת, אתה מקבל תחפושת ליל כל הקדושים פופולרי יכול להצטרף כיף מפחיד, אבל אתה עדיין יכול להיראות גלאם מדי. נסה איפור כמו זה או ליצור עיצוב זומבי מחריד שלך.

פִּין Up Zombie Halloween Makeup

זה נראה איפור זה לא הכי קל, ולכן הדרכה של YouTube הוא חובה!

4. תחפושת Beetlejuice

Beetlejuice הוא סרט איקוני כי הוא אהב על ידי רבים. כאן יש לנו רעיון מדהים תלבושות beetlejuice עבור הנשים. האמן יש ליצור מחדש אלמנטים מרכזיים, כולל חליפת פס ושיער ירוק, אבל השתמש איפור בצורה חדשה ורעננה, וכתוצאה מכך נראה ייחודי. אתה יכול לנסות את הרעיון הזה או אולי ליצור את האיפור Beetlejuice קלאסי.

ייחודי Beetlejuice Costume Idea for Women

אם אתה חולה של קלאסי ליל כל הקדושים איפור נראה ורוצה להיות שונה וייחודי, פשוט בצע את ההוראה של YouTube Desi ואנחנו מתערב יהיה לך את התחפושות הכי מגניב במסיבת ליל כל הקדושים!

5. ריינסטון שלד איפור

איפור הגולגולת ותלבושות השלד הם סופר פופולרי ב ליל כל הקדושים. זה הרעיון הבא כולל אמן שלקח את הקלאסי והפך אותו למשהו ייחודי מדהים. איפור אשליה שימש את הפה השלדי יחד עם אבני חן וצבע גוף מבריק. אתה יכול לקחת השראה מזה וליצור גלאם איפור הגולגולת או ללכת כל החוצה לצבוע את הצלעות על הגוף מדי.

מדהים Rhinestone Halloween Skeleton Makeup

6. איפור Mime חמוד

לאחר מכן, יש לנו איפור mime ו רעיון תחפושת. אמנים Mime לא מדברים הם פשוט להשתמש תנועה וביטוי לתקשר. זה יהיה כל כך כיף במסיבות, אתה יכול להשתמש בו כדי לשחק בדיחות על אנשים ועוד. אם אתה אוהב את הרעיון mime אז תחפושת כזאת תהיה מושלמת. האיפור הוא די פשוט ואתה צריך כובע ברט, פס לבן, כפפות לבנות ומכנסיים שחורים או חצאית. סופר פשוט, נכון?

חָמוּד Mime Makeup and Costume Idea for Women

7. מגדת עתידות תחפושות ליל כל הקדושים

ראינו הרבה לקוחות מגיד עתידות עם זאת זה אחד הוא קצת שונה. לגברת הזאת היתה גבשושית תינוק שנראתה כמו כדור הבדולח. זה רעיון כזה כיף היא הדרך המושלמת לכלול את הבליטה שלך תחפושת. אם אתה לא מצפה, אתה יכול לקחת השראה משאר התלבושת עבור מראה מדהים ליל כל הקדושים.

הון עתק Teller Pregnancy Halloween Costume

8. לארה קרופט תלבושת רעיון

מאוורר של קבר ריידר? אז זה הרעיון הבא בשבילך. כאן יש לנו בעיטה בתחת לארה קרופט תחפושת. המראה כולל גופייה עם מכנסיים קצרים, מגפיים ארוכים ונרתיקי אקדח. זוהי תחפושת קלה למדי ליצור מחדש ייראה נהדר במסיבות.

 Lara Croft Costume Idea for Halloween

9. שני פנים איפור ליל כל הקדושים הרעיון

לאחר מכן, יש לנו עוד חצי רעיון וחצי. צד אחד כולל איפור יפה ואילו השני כולל איפור רפאים ישן. אנחנו אוהבים איך השיער הוא אפור צד אחד כפי שהוא באמת מתאים את המראה. אתה יכול להשתמש בטכניקה זו בתלבושת שלך מדי, אולי צד אחד הוא נקי ויפה בעוד השני הוא קרע וישנים.

שתיים Face Halloween Makeup Idea

10. עשר דברים זרים תלבושות

הרעיון הבא שלנו הוא תלבושת Eleven בהשראת טלוויזיה זר דברים. המראה כולל את השמלה, פאה ו Eggos כי כל אוהדי תדע. אתה יכול גם לקחת השראה מדמויות אחרות או ליצור תלבושת המבוססת על אחד המראות השונים של Eleven.

אחד עשר Stranger Things Costume Idea

No Replies to "21 מגניב ליל כל הקדושים תחפושות רעיונות לנשים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 7