21 שמלות חתונה מדהימה רעיונות עבור כלות יפה | insightyv.com

21 שמלות חתונה מדהימה רעיונות עבור כלות יפה

11. יופי נטול גב

ללא שם: וואו אתה בעל להיות ואורחים עם שמלה ללא עור כמו זה. זוהי שמלה מדהימה צמודה עם שרוולים יפים. זה מאוד אופנתית ומראה יוקרה השמלה. אם בחירת שמלה ללא גב ללבוש ללבוש את השיער שלך ככה כי זה יראה את תכונה backless במיטבה.

ללא גב Wedding Dress

12. שמלת חתונה באביב / קיץ

תכנון חתונה באביב או בקיץ? אז אולי כדאי לך להסתכל על השמלה הזאת. זוהי שמלה ללא שרוולים יפה עם רצועות לראות דרך ופריטי פרח על החצאית והחצאית. השמלה יש אווירה בוהמית ויהיה בחירה מדהימה עבור חתונה חוצות או החוף.

ארוך Bohemian Style Wedding Dress

13. שמלה מסובכת עם לחצנים יפים

שמלות עם כפתור לבן למעלה יש מראה אלגנטי, מותרות. כפי שאתה יכול לראות על השמלה את הכפתורים רק לתת לו את תוספת מיוחדת לגעת. שמלה כמו זו יש ויבר וינטאג ו לוכדת את הזוהר של פעמים נעלם. הכפתורים ואת שמלת התחרה לעבוד יחד בצורה מושלמת. זה יהיה שמלה יפה לכלה כל.

לבן Lace Wedding Dress with Button Detail

14. השמלה סוודר

Ruffles הם מגמה ענקית השנה, אם אתה מתכנן חתונה 2017 ואז תסתכל על השמלה הזאת. שמלה זה מדהים כולל סט מדהים של ruffles בתחתית. את cuffles לעבוד טוב מאוד עם בד תחרה ללא שרוולים העליון. זה כיף שמלה אלגנטית מושלמת לכל נושא החתונה.

מקושקש Wedding Dress

15. בלינג הכלה

שום דבר לא אומר לי עיניים כמו שמלת כלה מכוסה בלינג. שמלת כלה כמו זה יהיה לסנוור את בעלך להיות כל האורחים שלך. זה שמלה מדהימה מושלמת לאירוע מיוחד מאוד. הגבישים יתפסו את האור מן השמש ואת האורות בתוך הבית גורם לך להיראות כמו נסיכה נוצצת.

נוצץ Crystal Wedding Dress

16. שמלה צמודה

השמלה הבאה יש עיצוב פשוט, היא שמלה strappy שמתאים קרוב לגוף. מה שמייחד את השמלה הזאת מכל השאר הוא הבד המדהים. זה מאוד מפורט ומסור נותן את השמלה ואת המראה הכללי של היופי ואלגנטיות.

לבן Long Floor Sweeping Dress

17. שמלת כלה קישוט פרחוני

מחפש משהו יפה ו פרחוני? לאחר מכן לבדוק את היופי הזה. שמלה זו יש רצועות דקות מאוד ו מכה את הרצפה בסגנון קרוב. הדבר הטוב ביותר על זה הוא קישוט פרחוני מדהים. יש לה מבט קסום על זה, אשר יהיה מושלם ליום הקסום שלך!

פִּרחִי Embellished Wedding Dress

18. שמלת פיצול הירך

ירך פיצולים כבר חייב להיות תכונה על שמלה במהלך העונות האחרונות. השמלה הבאה מראה איך אתה יכול ללבוש את סגנון אופנתי ביום החתונה שלך עם הכיתה. על שמלה זו הפיצול הוא התרכך ונתנו מראה של אלגנטיות בגלל הצבע הלבן ואת תחרה הדף. תכונות אלה לקחת את זה שמלה למסיבה שמלה רשמית.

יָרֵך Split Wedding Dress

19. שמלת חתונה פרחונית

לחצנים ופרחים הם תכונות פופולריות על שמלת כלה. כאשר אתה מסתכל על השמלה הזאת אתה יכול לראות למה. בד ראה דרך עם פרחים יפים וכפתורים אלגנטיים הם שילוב מדהים. זוהי שמלה מדהימה שתגרום לכל בחורה להרגיש מיוחדת ביום הגדול שלה.

פִּרחִי Button Wedding Dress

20. שמלה אגדה

חתונה היא סוף האגדה. זה הזמן שבו אתה והאהבה האמיתית שלך מתחילים באופן רשמי את החיים ביחד. אתה צריך שמלה המשקפת את האירוע החשוב הזה. השמלה הבאה היא הדרך לעשות את זה. החצאית זורמת ארוכה פרחים תחרה לתת לו מראה אווריר מושלם לנסיכה.

ארוך Princess Wedding Dress

21. השמלה תכונה פרחונית

השמלה האחרונה שלנו יש עיצוב פרחוני מדהים על הגוף ואת הזרועות. כמו הפרחים יושבים על בד לראות דרך זה נראה כמו דפוס פרחוני הוא למעשה על העור שלך. זה יהיה מושלם עבור השמלה עבור החתונה באביב ובקיץ כפי שהוא לוכד את היופי הבוטני של עונות אלה.

פִּרחִי Feature Wedding Dress

אנו מקווים שמצאתם כמה השראה השמלה החתונה. בכל פעם את היום הגדול שלך מתוכנן, אנו מקווים שיהיה לך יום נפלא!

No Replies to "21 שמלות חתונה מדהימה רעיונות עבור כלות יפה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    43 − = 34