21 בייבי מקלחת טובות כי האורחים שלך יאהבו

11. כחול או פינק מטפל

אחד היתרונות הכי קל לתת הם מתוקים מטפלת. אתה יכול להיות יצירתי מאוד, העלות יכולה להיות נמוכה וכולם יאהבו ממתקים. הנה דוגמה מצוינת לטובה צד טוב. שקיות קטנות היו מלאות עם ממתקים כחולים. אתה יכול ליצור אותם עם כל ממתקים בכל צבע. אם עושה מין מגלה לנסות ורוד או כחול או אם אתה רוצה לשמור דברים ניטרליים לנסות צהוב.

תִינוֹק Shower Candy Favor Idea

12. שיער מסוגנן עניבה רעיון

רוצה מסוגנן טובות עבור האורחים שלך מקלחת התינוק? אז זה הרעיון הבא יכול להיות בשבילך. כאן יש לנו קשרים שיער חמוד עם דפוסי שבטי. כל עניבת שיער היא על כרטיס זה קורא "ברוכים הבאים אל השבט הקטן, תודה על החגיגה. אתה יכול לקבל קשרים שיער בכל דפוס וצבע עם כל הודעה.

מגניב Baby Shower Favor Idea

13. זה ... פצצת אמבט

סבונים, בשפתון ומוצרי פמפר אחרים כמו זה תמיד לעשות טובות טובות. לאחר מכן, יש לנו רעיון פצצה אמבטיה. פצצת האמבטיה ורודה וקוראת "זו בחורה". אתה יכול לקבל פצצות אמבטיה כחול או צהוב אולי, אם אתה לא רוצה את הצבעים הקלאסיים. אתה יכול גם לקבל פצצות אמבטיה רק ​​לחשוף ורוד או כחול כאשר לשים למים.

תִינוֹק Shower Party Favor Idea - Bath Bomb

14. קינוח צד לטובת רעיון

לאחר מכן, יש לנו רעיון קינוח. זה טוב כולל קנקן עם עוגיות קינוח קינוח בפנים. המכסה הותאם אישית עם תאריך מקלחת התינוק. זה רעיון כזה סופר חמוד, אתה יכול ליצור משהו דומה או שאתה יכול למלא צנצנות עם ממתקים.

תִינוֹק Shower Party Favor Idea - Dessert in a Jar

15. רעיון צמח מוצלח

מוקדם יותר אנו מובלט רעיון הצמח והנה דרך אחרת אתה יכול לתת צמח כטובה. אלה בשרניים סיימו את עם סימן אישית. זוהי טובה קל ומהנה כי כל אחד יאהב. אתה יכול ליצור מחדש את בשרני או להשתמש צמח אחר או פרח.

עֲסִיסִי Baby Shower Favor Idea

16. בייבי נושא ריחני אבנים

אבנים מבושמות הם נהדר עבור freshening את הארון עם ריח נחמד או כל חדר בבית שלך. אלה ניתנים לעתים קרובות כמו טובות במסיבות ואירועים אחרים. הנה איך אתה יכול לקבל אבנים מבושם עבור התינוק להתקלח טובות. לכל אחד יש עיצוב שונה בהשראת התינוק. כל המשפחה והחברים שלך היו שמחים לקבל משהו כזה.

תִינוֹק Theme Scented Stones

17. סופגניות טעימות

התינוק הבא שלנו מקלחת רעיון טוב הוא סופר קל אבל זה יהיה להיט עם כולם. כאן יש לנו סופגנייה עם שקית אישית קטנה. אתה יכול לרכוש שקיות בדיוק כמו אלה באינטרנט ואתה יכול לשים כל סופגנייה בתוך התיק. זהו פינוק טעים עבור כל האורחים מקלחת התינוק.

טָעִים מְאוֹד Doughnuts as Baby Shower Favor

חמוד בייבי מקלחת נושא סבון

לאחר מכן, יש לנו רעיון סבון נוסף. במקום סבון יפה כמו שהצגנו קודם לכן, זה אחד יש כיף ו חמוד התינוק להתקלח נושא. הסבונים הם בצבעים בהירים עם עיצוב כף הרגל. אתה יכול לתת את אלה כמו טובה או להוסיף תוספת לטפל גם.

חָמוּד Baby Shower Theme Soap

19. מותק בייבי מקלחת טובה רעיון

מוקדם יותר הזכרנו בקיץ נושאים דבורה דבורה. אם זה רעיון שאתה אוהב, אז זה לטובת הבא בשבילך. כאן יש לנו צנצנות דבש עם תגים קטנים שקראו "תודה לך על הדבורים כאן". אלה הם פינוקים מתוקים ומקסימים שכל אורח יאהב.

דבש Baby Shower Favor Idea

20. מפזרי ריד

אם אתה רוצה מקלחת התינוק הייחודי לטובת האורחים ישתמשו לאחר האירוע נגמר, אז הרעיון הזה יכול להיות בשבילך. הטעם הבא שלנו הוא מפזרים ריד. אתה יכול לקנות אלה באינטרנט באופן מקוון שונים scents שונים. אלה טובות יפות אלה יהיו מכה עם כולם.

קנה סוף Diffusers - Baby Shower Favor Idea

21. עוגיות פיל חמודות

רוצה להימנע ורוד קלאסי וכחול ולשמור על התינוק שלך מקלחת ניטרלי? אם כן, הרעיון הזה הוא בשבילך. כאן יש לנו עוגיות בצורת פיל עם צבע אפור וצהוב. אלה הם כל כך חמודים יתאים המשתתפים בכל גיל. אתה יכול אפילו לנסות לאפות קצת בעצמך.

חָמוּד Elephant Cookies - Baby Shower Favors

אנו מקווים שמצאת כמה טובות מקלחת התינוק מדהים!

No Replies to "21 בייבי מקלחת טובות כי האורחים שלך יאהבו"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    16 + = 18