21 מגניב יצירתי פיל קעקוע רעיונות – insightyv.com

21 מגניב יצירתי פיל קעקוע רעיונות

11. פילים מתויגים בשורה

אם אתה אוהב את הפילים בעיצוב קו, אז אולי אתה אוהב את זה. הפילים האלה גדולים יותר ומקועקעים על הזרוע. לפילים יש גם דפוס אופנתי עליהם. זהו עיצוב חמוד שיכול להיות ממוקם בכל מקום על הגוף. אתה יכול אפילו להוסיף קצת צבע.

דפוסי Elephants in a Line for Elephant Tattoo Ideas

12. מודגש פיל קעקוע בחזרה

הבחירה הבאה שלנו היא מושלמת עבור אנשים מחפשים עיצוב מודגש. זה מדהים ראש הפיל כבר מקועקע על הגב. לפיל יש כובע ראש ויש לו תא מטען. משהו כזה יהיה וואו כל מי שרואה את זה. אתה יכול לשנות את דפוסי ואת headpiece כדי להתאים את הסגנון שלך.

נוֹעָז Elephant Back Tattoo for Elephant Tattoo Ideas

13. חמוד קריקטורה פיל עיצוב

לאחר מכן, יש לנו עיצוב קריקטורה פילים מקסים ביותר. הפיל הקטן יושב עם פרח ורוד ויש בו כתמי ורוד קטנים על הרגליים והלחיים. משהו כזה הוא בחירה מצוינת עבור כל מי שרוצה קעקוע קטן וחמוד.

חָמוּד Cartoon Elephant Design for Elephant Tattoo Ideas

14. הצהרה קעקוע רגל הפיל

כמו עיצובים פיל הדפוס, אז זה יכול להיות בשבילך. זה מודגש דיו שחור פיל הרבה תכונות מורכבות. אתה יכול לקחת השראה מן זה וליצור אותו מחדש עם דפוסים משלך. משהו כזה לעולם לא ייגמר בסגנון ויכול להיות ממוקם בכל מקום על הגוף.

הַצהָרָה Elephant Leg Tattoo for Elephant Tattoo Ideas

15. דיו פיל עדין

הקעקוע הפיל הבא שלנו הוא מאוד יפה ונשי. דיו המשמש קל מאוד פיל יש ראש פרחוני חמוד. זה אחד מקועקע על הצלעות אבל אתה יכול לקבל את זה בדיו בכל מקום. הצלע הוא מקום אופנתי יש קעקוע.

עָדִין Elephant Ink for Elephant Tattoo Ideas

16. קעקוע הפיל

קעקועים סטרנום הם מאוד פופולריים ועם העיצוב הזה אנחנו יכולים לראות למה. זה עיצוב פיל כולל הרבה דפוסים ועושה הצהרה נועזת. עיצוב כזה יהיה וואו. אתה יכול להיות כל עיצוב הפיל ממוקם כאן חמוד כדי מינימלי.

פיל Sternum Tattoo for Elephant Tattoo Ideas

17. טרנדי פיל קעקוע

לאחר מכן, יש לנו קעקוע פרק כף היד קטן. זה יש דפוסים פשוטים לעומת כמה אחרים מובלט מבחר הטוב ביותר שלנו אבל זה עדיין עושה הצהרה. משהו כזה יהיה נהדר כמו קעקוע הראשון. אתה יכול לבחור דפוסים שיתאימו לסגנון האישי שלך.

קָטָן Trendy Elephant Tattoo for Elephant Tattoo Ideas

18. פיל עם עיצוב כתר פרחוני

אם אתה אוהב את העיצובים פילים יפה, אז הבחירה הבאה שלנו יכול להיות בשבילך. זה אחד מודגש ומכסה הרבה מאחור. פיל יש פנים עדינות יש זר פרחים ורוד יפה. קעקוע כזה יתאים לכל אחד ויכול להיות ממוקם בכל מקום על הגוף.

פיל with Floral Crown for Elephant Tattoo Ideas

19. מנדלה סגנון קעקוע פיל

עיצוב הפיל הבא שלנו קיבל השראה דפוסי מנדלה. פיל הדיו השחור הפשוט מעוטר בדפוסים מדהימים. יש לך הרבה חופש עם קעקוע כזה. דפוסי, צבעים מיקום קעקוע יכול להיות כל נבחר כדי להפוך את הקעקוע ייחודי.

מנדלה Style Elephant Tattoo for Elephant Tattoo Ideas

20. קעקוע פיל צבעוני

רוצה קעקוע כי הוא תוססת יותר? ואז לשקול משהו נועז כזה. זה עיצוב קעקוע מלא צבע יעשה משפט. אתה יכול לשנות את העיצובים צבעים כדי להתאים את הסגנון שלך. משהו כזה יכול להיות מקועקע בכל מקום על הגוף.

צִבעוֹנִי Elephant Tattoo for Elephant Tattoo Ideas

21. קעקוע פיל קטן וחמוד

אחרון ברשימה שלנו זה קעקוע חמוד הקעקוע. הוא כולל פיל קטן מכוסה דפוס פרחוני. זהו עיצוב יפה שיתאים לכל אדם מכל הגילאים. אתה יכול לשנות את הדפוס למשהו שאתה אוהב. אנחנו אוהבים את הקעקוע הקטן הזה.

קָטָן and Cute Elephant Tattoo for Elephant Tattoo Ideas

אנו מקווים שמצאתם השראה ממבחר הקעקועים של הפיל שלנו.

No Replies to "21 מגניב יצירתי פיל קעקוע רעיונות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.