21 מגניב ו טרנדי רעיונות קעקועים זעירים – insightyv.com

21 מגניב ו טרנדי רעיונות קעקועים זעירים

לחשוב על מקבל קעקוע? אז אתה במקום הנכון. מצאנו 21 רעיונות קעקועים זעירים. עיצובים קטנים כמו אלה הם גדולים אם אתה רוצה קעקוע חדש במיוחד אם זה הקעקוע הראשון שלך ואתה עצבני על מקבל בדיו. ישנם עיצובים לכל סגנון אם אתה רוצה חמוד, מסוגנן ועוד. תסתכל על למצוא את המועדפים שלך!

1. לוטוס הזעיר

הראשון ברשימה שלנו זה קעקוע לוטוס יפה. לוטוס כזה הוא קטן מינימלי. זה רק צבע אחד ומשתמש כמה שורות וזה אומר שזה לא ייקח הרבה זמן עבור הקעקוע כדי להשלים. לוטוס הם בחירה מצוינת אם אתה מחפש משהו עדין ונשי.

זָעִיר Lotus for Tiny Tattoo Ideas

2. חתול חמוד

אוהב חתולים? ואז הבחירה הבאה שלנו היא בשבילך! עיצוב זה כולל מתאר חתול קטן ומתאר לב. קעקוע כזה ייראה חמוד על אף אחד. אתה יכול לקבל את העיצוב הזה דיו בכל כך הרבה דרכים. החתול יכול להיות קטן יותר / גדול יותר, בתנוחה אחרת או אולי בצבע אחר. קעקועים פשוטים כאלה יכולים להיות ממוקמים כמעט בכל מקום על הגוף.

חָמוּד Cat for Tiny Tattoo Ideas

3. מיני מיסטי חדקרן

חד-קרן חמודים וקסומים. אז, אין זה מפתיע כי חד הקרן הפכו עיצובים קעקוע פופולרי. הבחירה הבאה שלנו כולל קריקטורה קטנה בסגנון חד הקרן. עיצוב כזה הוא מושלם עבור מישהו שמחפש קעקוע מהנה. אתה יכול להיות חד הקרן שלך שתתאים לך ואתה יכול אפילו להוסיף קצת צבע. חד קרן בהשתתפות נהדר השראה.

מיני Mystical Unicorn for Tiny Tattoo Ideas

4. קעקוע רוז קטן

קעקועים פרחוניים נראים מאוד יפים. בעת בחירת עיצוב, אתה לא צריך לבחור פרחים גדולים עם צבעים מרהיבים, אתה יכול לבחור משהו מינימלי כמו זה עלה. זה קעקוע עלה הוא קטן, עדין ויפה. זה רק משתמש שחור אשר נותן לו מראה מסוגנן. קעקוע כזה יתאים לכל גיל וסגנון אישיות.

קָטָן Rose Tattoo for Tiny Tattoo Ideas

5. עיצוב הערה מוסיקלית

אוהב מוסיקה? אז הרעיון הבא שלנו יכול להיות בשבילך. הקעקוע הזעיר הזה כולל שלושה תווים מוזיקליים קטנים שהודבקו מאחורי האוזן. זהו עיצוב קטן וחמוד, כי הוא עדין אופנתי. אתה יכול לקבל קעקוע כמו זה בדיו במקומות אחרים על הגוף כמו פרק כף היד. במקום שלוש הערות אתה יכול לקבל אחד, שניים או יותר.

מוּסִיקָלִי Note Design for Tiny Tattoo Ideas

6. חמוד קעקוע קעקוע

מחפש קעקוע זעיר כי הוא יצירתי וייחודי? אז אתה תאהב את הקעקוע הזה. הוא כולל שלושה עיצובים קקטוס חמוד. קעקוע כזה הוא כיף יכול להיות מחדש בדרכים רבות. אתה יכול פשוט לבחור אחד העיצובים ואתה יכול אפילו להוסיף קצת צבע.

חָמוּד Cacti Tattoo for Tiny Tattoo Ideas

7. סנונית קטנה

הסנוניות הן קעקועים קלאסיים. הרעיון הבא שלנו כולל עיצוב קטן דיו שחור דיו. זהו קעקוע אופנתי שיתאים לכל אחד. קעקוע כזה יכול גם להוסיף בעתיד. אתה יכול להיות בצבע עיצוב כזה או אולי אפילו לנסות מתאר.

קָטָן Swallow for Tiny Tattoo Ideas

8. עיצוב גלי האוקיינוס

הרעיון הבא שלנו קעקוע תכונות עיצוב גל האוקיינוס ​​כי כבר בדיו על פרק כף היד. קעקוע כזה מושלם עבור כל מי שאוהב את החוף ואת האוקיינוס. יש כל כך הרבה עיצובים גל שניתן ליצור כך שתוכל לבחור אחד שמתאים הסגנון הייחודי שלך. התזה של צבע כחול גם נראה מדהים.

אוקיינוס Wave Design for Tiny Tattoo Ideas

9. קעקוע נייר זעיר קעקוע

אם אתה רוצה עיצוב זה מוזר וייחודי אז זה קעקוע זעיר יכול להיות בשבילך. הקעקוע הוא סירת נייר קטנה. זה מאוד חמוד ומסוגנן. עיצוב זה גם מראה כי אתה יכול לקבל הרבה פרטים על מיני קעקוע. לקבלת מבט תוססת יותר אתה יכול אפילו להוסיף קצת צבע.

זָעִיר Paper Boat Tattoo for Tiny Tattoo Ideas

10. מיני הירח שלבים

הקעקוע הבא שלנו הוא מושלם עבור כל מי שאוהב stargazing וחלל. העיצוב כולל שלבי ירח קטנים בדיו בשורה. זה קעקוע עדין וזה יהיה מתאים לכל אחד. אתה יכול לקבל את זה מחדש עם רק שלב ירח אחד או ללכת על כל סט. אנחנו אוהבים את הקעקוע בחלל!

מיני Moon Phases for Tiny Tattoo Ideas

No Replies to "21 מגניב ו טרנדי רעיונות קעקועים זעירים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.