21 חמוד יצירתיים מגדר מגלה רעיונות | insightyv.com

21 חמוד יצירתיים מגדר מגלה רעיונות

יש הרבה אבני דרך בלתי נשכחות כאשר אתה מצפה לתינוק. מראות את התינוק בפעם הראשונה על סריקה כדי להרגיש את בעיטתך הראשונה. אחד הרגעים המיוחדים הוא הכרזה על מינו של התינוק. זהו זמן מרגש שבו אתה משתף עם המשפחה והחברים שלך אם יש לך ילד או ילדה. אם אתם מחפשים דרך חמודה לחלוק את החדשות הגדולות שלך ואז לבדוק 21 מיגדר הקריאייטיב שלנו לחשוף רעיונות.

1. בייבי סרוק תמונה

אם אתה מחפש משהו ייחודי ואז לנסות תינוק לסרוק תמונה כמו זה. זוהי תמונה יפה הכוללת גרביים חמודים ופרחים אשר מושלמים עבור ילדה קטנה. זוהי הודעה אישית לך כי אין תמונה סריקה זהה. אתה יכול ליצור מחדש באמצעות כל אותיות ופריטים ואתה יכול להוסיף כמה פריטים כחולים אם התינוק שלך הוא ילד.

תִינוֹק Girl Scan Photo Gender Reveal

2. מין מגלה עוגה

מגדר לחשוף עוגות פופולריים מאוד. כאשר מסתכלים על עוגה מדהימה זו, אנו יכולים לראות מדוע. אז, עוגה לחשוף תכונות מה זה יהיה עיצוב. יש כל כך הרבה לבחירה. לאחר מכן, כאשר לחתוך את העוגה המגדר יתגלה. זה יכול להיעשות עם ספוג צבעוני או עם ממתקים כחולים או ורודים. זה רעיון נהדר למסיבה.

מִין Reveal Cake Idea

3. זה עוגת נערה

כדי לקבל מושג על איך עוגת לחשוף שלך יכול להיראות מבפנים, תסתכל על זה זה עוגה בחורה. הוא כולל גוונים שונים של ורוד מאור לחושך. זה רעיון חמוד שאתה יכול ליצור מחדש למסיבה. אתה יכול לבחור רק צבע אחד ואפילו להוסיף כמה ממתקים ורודים.

זה's a Girl Pink Cake for Gender Reveal

4. בלון המסתורין

בלונים המסתורין הם דרך מהנה לחשוף את המין של התינוק שלך. יהיה לך בלון שחור מעוטר ובתוך הבלון יהיה ורוד או קונפטי כחול. כל מה שאתה צריך לעשות זה לפוצץ את הבלון כדי לחשוף את המין. זה יהיה להיט גדול במסיבה.

מִסתוֹרִין Balloon for Gender Reveal Idea

5. מצחיק מין מגלה

אם אתה רוצה להביא קצת הומור למגדר שלך לחשוף, ואז לשקול שיש חיית המחמד שלך בתמונה. זו תמונה מצחיקה מראה ההורים לעתיד הם מצפים בחורה וכי הכלב שלהם הוא מקבל “אחות”. הכלבים העצבניים עושים את זה תמונה מצחיקה לחלוק עם חברים ובני משפחה.

מצחיק Pet Gender Reveal Idea

6. בלון צבעוני

בלון צבעוני היא דרך פשוטה לחלוק את החדשות התינוק שלך. תמונה יפה זו כוללת את ההורים לעתיד יש בלון כחול אחד. זוהי דרך נהדרת לחלוק את הרגע ותהיה מזכרת גדולה לזכור את האירוע המיוחד.

פָּשׁוּט Blue Balloon Gender Reveal

7. צבע הדפסים יד

הנה דרך יצירתית וייחודית לחלוק את החדשות המיוחדות שלך. צילום שחור ולבן שומר לך לנחש. ואז תמונה צבעונית תכונות ורוד צבוע הדפסים יד על הבליטה התינוק. זה עושה תמונה מאוד כיף יכול להיעשות בצבע כחול אם אתה נתקל ילד.

צָבוּעַ Color Hand Print Gender Reveal Idea

8. עוגות חמודות

הבחירה הבאה שלנו מראה איך עוגות יכול ג’אז עד שזה סימן ילדה. השלט כולל קליגרפיה יפה עם עוגות פרחוניות מסביב לקצוות. יחד אלה לעשות תמונה מדהימה לחלוק עם בני משפחה וחברים. את העוגות ניתן לעצב מחדש כדי להתאים את הילד. משהו כזה הוא פשוט יכול להיות משותף עם כולם.

חָמוּד It's a Girl Cakes for Gender Reveal

9. זה ילד

ראית את זה בחורה לסרוק את התמונה עכשיו זה הזמן עבור הבנים. תמונה זו כוללת כתר, עניבת פרפר ותמונת סריקה. אלה פריטים חמודים מושלמים עבור ילד קטן. זוהי תמונה מקסימה לחלוק עם יקיריהם. אתה יכול להוסיף כל הפריטים הקטנים כדי להפוך אותו אישי לך.

זה's a Boy Scan Photo for Gender Reveal

10. תאומים לחשוף

הנה אחד עבור ההורים כדי להיות מצפה תאומים! חשיפת המין של תאומים עשויה לדרוש קצת יצירתיות כפי שאתה יכול להיות בעל ילד וילדה. קח השראה מן התמונה הזו מדהים. הוא כולל ספל אבות, ספל אמהות ושני בקבוקי תינוק. אחד הוא ורוד ואחד כחול מגלה כי הם מצפים שניהם. אתה יכול ליצור מחדש את זה עם כל דבר ורוד וכחול.

מִין Reveal Idea for Twins

No Replies to "21 חמוד יצירתיים מגדר מגלה רעיונות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 81 = 84