21 שמלות כלה קיץ לכלות – insightyv.com

21 שמלות כלה קיץ לכלות

הקיץ הוא עונה גדולה להתחתן. יהיה לך שמיים כחולים, מזג אוויר חם, שקיעות יפה ועוד. כדי להשלים את הגדרת הקיץ הרומנטית, תצטרך את שמלת החתונה המושלמת. אנו יודעים כי בחירת השמלה היא לא משימה קלה עבור כל כלה. אז, עשינו קצת עבודה קשה בשבילך ומצאת 21 של שמלות כלה קיץ הטוב ביותר עבור כלות. יש משהו לכל טקס, אחת הבעיות היחידות יהיה לך לבחור איזה מהם אתה הכי אוהב!

1. שמלת חתונה עם צוואר שקוע

ראשית, יש לנו שמלה מדהימה זו שכוללת צוואר צולל. שמלה זו היא מסוגננת, נשית יהיה וואו החתן והאורחים. עיצוב רצועה ובדים אור לעשות שמלה כמו זה מושלם עבור הקיץ. אם תבחר שמלה כמו זה יהיה הכי טוב ללבוש את השיער שלך, כך שתוכל להראות את הצוואר במיטבה.

ללא שרוולים with Plunging Neckline for Summer Wedding Dress Idea for Brides

2. עדין ומפורט

אם אתה נתקל בחוף או בחוץ החתונה, שמלה כזאת תהיה בחירה מצוינת. הוא קל, עדין, ללא שרוולים והוא עשה תוספת מיוחדת עם קישוטים. אתה יכול לבחור שמלה כזאת לבן רגיל או מעוטר. כך או כך רצועות דקות עיצוב מלוטש ייראה מושלם.

עָדִין and Detailed Sleeveless Dress for Summer Wedding Dresses for Brides

3. פתח את ‘פרטי חזרה’

פתוח לראש שמלות כלה חתונה יפה. תכונת העיצוב רק מוסיף מראה של זוהר. יש הרבה עיצובים פתוח פתוח זמין. אור, יפה ותחרה כזה יהיה מושלם. אתה יכול ללבוש את השיער למעלה או למטה, אבל updo יציג את התכונה.

יפה Open Back Dress for Summer Wedding Dresses for Brides

4. יפה פורח בלום

אם אתה רוצה שמלה הצהרה כי יהיה וואו, ואז לקחת השראה מן השמלה הזאת. שמלה זו מעוצבת עם פרחים נועזים יפה. זה עיצוב פרחים באמת מתאים מזג האוויר בקיץ כי זה משקף את כל הפרחים שהתעוררו לחיים אחרי החורף. משהו כזה יהיה שמלה מדהימה לכלה.

יפה Embellished Dress for Summer Wedding Dresses for Brides

5. חוף הכלה

אם אתה נתקל חתונה החוף, לשקול שמלה חלופית כמו זה. הוא כולל את הלבוש המסורתי לבן תחרה ולאחר מכן הוא הופך חצאית טול אור. עיצוב זה הוא floaty ולא מגביל אשר מושלם עבור החוף ואת מזג האוויר החם. ללבוש עם כתר פרחוני עבור אווירה בוהמית.

צף Beach Bridal Dress for Summer Wedding Dresses for Brides

6. את הכתף

את השמלה הכתף פופולרי מאוד עם שמלה כזאת אתה יכול לראות למה. השרוולים היפים והמרובעים נראים ישר מתוך אגדה. אתה יכול זוג השמלה שלך עם זר גדול של פרחים ככה למראה מתאים לנסיכה. אם אתה רוצה משהו glam זו הדרך ללכת.

יפה Off the Shoulder Wedding Dress for Summer Wedding Dresses for Brides

7. שמלת אלילה

נראה כמו אלילה יוונית ביום הגדול שלך עם שמלה כזאת. בד הבד הלבן נראה כמו טוגה זוהרת וחגורת הזהב מוסיפה מגע מפואר. עיצוב כזה יהיה מושלם עבור חתונה החוף או החתונה בחוץ. ללבוש את השיער שלך יהיה רעיון נהדר להוסיף אלגנטיות.

טוגה Inspired Goddess Dress for Summer Wedding Dresses for Brides

8. יפה שרוולים Boho

הבחירה הבאה שלנו יש vibe bohemian וינטאג ‘. הוא כולל שרוולים רחבים ועדינים. שמלה עם העליון כמו זה ייראה נהדר עם חצאית קצרה או ארוכה. אתה יכול ללבוש את זה לכל מקום והוא יתאים כל נושא החתונה והכלה. זה יהיה מושלם עבור חתונה בחוץ כפרי.

בוהו Lace Sleeved Dress for Summer Wedding Dresses for Brides

9. שמלה ללא שרוולים

רוצה עיצוב מסורתי? ואז לשקול שמלה כזאת! יש לו את הצבע הלבן יפה, עיצוב שרוולים קלאסיים יש תכונה תחרה יפה. כל כלה תיראה מדהימה בשמלה כזאת. אתה יכול ללבוש את השיער שלך למעלה או למטה עם זה שרשרת יפה יסיים את המראה יפה.

יפה Sleeveless Dress for Summer Wedding Dresses for Brides

10. פרטי מעבר לחצות

אם אתה מחפש משהו יותר ייחודי מאשר לשקול תכונה לחצות את זה כמו זה. זה אלגנטי, אלגנטי הצהרה הצהרה. שמלה כזאת תיראה נהדר עם updo כי אז את העיצוב ניתן להראות את זה במיטבו. עיצוב מלוטש וקל יהיה נהדר עבור הקיץ.

שתי וערב Back Detail on Summer Wedding Dresses for Brides

No Replies to "21 שמלות כלה קיץ לכלות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.