21 רעיונות איפור מפחיד ליל כל הקדושים – insightyv.com

21 רעיונות איפור מפחיד ליל כל הקדושים

מחפש רעיונות איפור ליל כל הקדושים מפחיד? אז אתה במקום הנכון. מצאנו 21 רעיונות איפור ליל כל הקדושים מצמרר. יש מראה מפחיד שיתאים לכל אחד מן השלדים מפחיד כדי רוחות צמרמורת מצמרר זומבים. יש להסתכל כדי לקבל השראה עבור תחפושת ליל כל הקדושים שלך.

1. שלד מפחיד

הראשון ברשימה שלנו הוא שלד מפחיד זה. זהו רעיון נהדר איום ליל כל הקדושים מפחיד כי עם כמה תרגול ניתן לעשות על עצמך בבית. שלד יתאים לכולם הוא דמות ליל כל הקדושים איקוני. שלד תלבושות הן בחירה מצוינת עבור הצדדים.

מפחיד Skeleton for Creepy Halloween Makeup Ideas

סאלק: @alatorreee

2. ליצן מצמרר

ליצנים מפחידים! הבחירה הבאה שלנו מראה רק כמה ליצנים מצמרר יכול להיות. אנשי הקשר האדומים, הפצעים והאיפור הכהה יוצרים מראה של עמוד השדרה המצמרר. אתה יכול ליצור את זה מחדש עם לוח צבעים שונה. אתה יכול גם למצוא הדרכות באינטרנט, כך שתוכל ליצור את הדם ואת פצעי גור בקלות בבית.

מְצַמרֵר Clown for Creepy Halloween Makeup Ideas

3. תפרים רעיון איפור

לאחר מכן, יש לנו רעיון איפור מפחיד ליל כל הקדושים עם תפרים. תפרים אלה יש דם נוטף למטה שחוקים עם איפור כהה. התפרים הם טכניקה טובה ללמוד כפי שאתה יכול ליצור מראה מפחיד שונים רבים, אתה יכול אפילו ליצור מראה Frankenstein.

תפרים Makeup Idea Creepy Halloween Makeup Ideas

4. קריספי קריסטל גולגולת

אם אתה אוהב את הרעיון הגולגולת ואז לבחור הבא יכול להיות בשבילך. זה איפור הגולגולת הוא מצמרר ותכונות נוצץ אבני חן נצנצים. אנחנו אוהבים את המראה הזה משום שהוא משלב גלאם ומפחיד יחד. זהו השילוב המושלם עבור הבנות שרוצות להיראות יפה וגם מפחיד.

מְצַמרֵר Crystal Skull for Creepy Halloween Makeup Ideas

5. ליל כל הקדושים בובות

בובות ובובות הן מפחידות מאוד, מה שהופך אותם בחירה תחפושת נהדר עבור ליל כל הקדושים. זה לבחור הבא יש שילוב של צבעים חמודים עם איפור מפחיד. משהו כזה יהיה פשוט לשחזר עם תרגול. אתה יכול לשחזר איפור בובות ככה בצבעים שונים.

ליל כל הקדושים Puppet for Creepy Halloween Makeup Ideas

6. פקיד פורץ מפחיד

הבחירה הבאה שלנו היא מצמרר וייחודי. זה מגדת עתידות מפחידה. תמונה זו היא מקום נהדר לקבל השראה המראה ליל כל הקדושים שלך. אתה יכול ליצור את זה מחדש בכל דרך שתרצה. אנחנו אוהבים את הרעיון המוזר הזה, ואם תתרגל את האיפור תהיה לך תחפושת מפחידה.

מַפְחִיד Fortune Teller for Creepy Halloween Makeup Ideas

7. גולגולת כהה

הנה רעיון אחר הגולגולת, זה אחד הוא משתמש בצבעים כהים והוא די פשוט. משהו כזה הוא נהדר עבור הבנות שרוצות מראה מפחיד זה לא יותר מדי על הדף. זה יתאים לכולם ויהיה קל לשחזר עם בפועל. אתה יכול אפילו להשתמש בכמה צבעים שונים או להוסיף קצת נצנצים.

אפל Skull for Creepy Halloween Makeup Ideas

8. זומבי פלפר ילדה

זומבים הם דמות זומבי קלאסי. זה רעיון האיפור מעורבב המראה זומבי ליצור זומבי flapper תלבושת ילדה. באמצעות עשור עם איפור זומבי שלך יגרום תלבושת ייחודית שלך. אתה יכול להשתמש בכל עשור אולי אפילו היפי זומבי.

מְטוּמטָם Flapper Girl for Creepy Halloween Makeup Ideas

9. פשוט Halloween גולגולת

לאחר מכן, יש לנו רעיון פשוט איפור הגולגולת. רעיון זה יש איפור עיניים יפה עם האף הגולגולת ואת הפה. הפה עושה את האיפור נראה מאוד מצמרר. משהו כזה הוא נהדר עבור נשים שרוצות להיראות מפחיד בצורה מתוחכמת.

פָּשׁוּט Halloween Skull for Creepy Halloween Makeup Ideas

10. כלה מת

מתים הם מאוד מצמרר ליל כל הקדושים איפור בחירות. זה מראה האיפור הוא ייחודי כי זה כלה זומבי. זה כמו גרסה מפחידה יותר של הכלה הגופה. אתה יכול ליצור מחדש את הכלה זומבי שלך כמו שאתה אוהב. המגעים יהיו מושלמים.

מתים Bride for Creepy Halloween Makeup Ideas

No Replies to "21 רעיונות איפור מפחיד ליל כל הקדושים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.