21 מפחיד ליל כל הקדושים רעיונות איפור – insightyv.com

21 מפחיד ליל כל הקדושים רעיונות איפור

זה הזמן מפחיד של השנה, כאשר אתה אוהב להתנסות עם האיפור שלך, אנחנו מדברים על ליל כל הקדושים. כאשר חושבים על ליל כל הקדושים, אנחנו נוטים לחשוב על תלבושות ולא על הפנים שלנו. אם אתה רוצה להיות מקורי ולהראות את כישורי האיפור שלך, ואז לחשוב על עושה איפור משלך עבור ליל כל הקדושים. בדרך זו, אף אחד לא ייראה כמוך וזה יחסוך לך כסף. אם יש לך פנים מפחיד מדהים, אז אתה יכול להתלבש מה שאתה מפואר. זה הכל על בעל הפנים ליל כל הקדושים, התלבושת שלך אתה יכול לחשוב על כך מאוחר יותר.

יש לנו לבוא עם 21 רעיונות איפור מפחיד ליל כל הקדושים לך לנסות לפני הלילה מפחיד באוקטובר.

1. פילגשו של פרנקנשטיין

זה פשוט ויעיל. להיות פילגש של פרנקנשטיין באמצעות האיפור שלך כדי ליצור פנים מפחיד. יהיה עליך להשתמש קצת הצללה עבור כמה קטעים אבל הרוב יהיה איפור אדום. לכו על שפתיים אדומות סקסיות גם כדי לסיים את המראה.

פרנקנשטיין's Mistress Scary Halloween Makeup Look

2. פנים שרופות

זה מפחיד ומפחיד. בסדר, אז ייתכן שיהיה עליך כמה שעות כדי להחיל את זה אבל זה יהיה שווה את זה. יותר איפור או צבע פנים אתה משתמש, יותר טוב.

נשרף Face Scary Halloween Makeup Look

3. דלעת מפחיד

לא רק לקנות לגלף דלעת, להיות אחד! אין שום דבר יותר צועק ליל כל הקדושים מאשר פנים דלעת מפחיד.

מַפְחִיד Pumpkin Halloween Makeup Look

4. שלד

אם אתם מתכננים ללבוש תחתון נמוך או שמלה, למה לא לקשט את הצוואר, הכתפיים והזרועות? עכשיו אנחנו יודעים שזה נראה מדהים אבל זה ייקח כמה תרגול פועל מושלם. אל תדאג אם אתה לא מקבל את זה נכון בפעם הראשונה, להמשיך. ייתכן שיהיה עליך חבר כדי לעזור עם הגב. אתה תמיד יכול ללבוש איש קשר צבע עיניים כמו התמונה לעיל. זה מוסיף למראה.

מַפְחִיד Skeleton Halloween Makeup Look

5. אימה פנים כבוי איפור

רק מסתכל על זה, מפחיד אותי. זה ליל כל הקדושים ולדמיין שפתחת את הדלת הזאת? כמה מצמרר זה יהיה! דבר אחד היינו מציעים, אתה צריך לתרגל החלת השיניים! בהצלחה!

מחריד Face Off Halloween Makeup

6. אחות זומבי

אחות זומבית היא תמיד בחירה טובה. אתה יכול לקבל את הפנים מפחיד עם תחפושת סקסית. הרבה הצללה היא המפתח, כמו גם יחס זומבי! זכור לעשות את זומבי ללכת. אם אתה לא יודע מה ללכת זומבי הוא, אתה צריך לראות את המתים המהלכים.

מְטוּמטָם Nurse Scary Halloween Makeup Look

7. דיסני נבל

כאשר יש ספק, לכו על דיסני. נבל דיסני נראה מפחיד אבל כיף באותו זמן.

דיסני Villain Witch Halloween Makeup Look

במקרה שאתה צריך הדרכה עבור זה איפור משונה איפור המראה, הנה זה:

8. Bloody SFX איפור

פנים אדומים מדממים נראים מפחידים. זהו מראה איפור קצת יותר מפורט עם תיקון העין. אתה יכול להיות מבולגן ויצירתי עם איפור SFX ארור אבל להשאיר תיקון על עין אחת כדי ליצור את המראה.

אָרוּר SFX Halloween Makeup Look

9. זומבי האדום רכיבה הוד

זומבי ורוד רכיבה אדום הוא משולבת גדולה! הפוך את הוד רכיבה אדום נראה מפחיד על ידי הוספת כמה השפעות איפור על הפנים שלך. יש לך סנטר דמים אור בהיר עדשות מגע צבע להוסיף לסגנון זומבי. אל תשכח ללבוש את השכמייה האדומה!

מְטוּמטָם Red Riding Hood Halloween Makeup Idea

בדוק את המדריך של ניקול Guerriero ב- YouTube:

10. ריפד פנים

אם אתם מחפשים מראה סקסי, אבל עם טוויסט ליל כל הקדושים, ואז לבדוק את זה. אתה עדיין תהיה מסוגל לקבל את האיפור היומי על העיניים שלך, אבל עם קצת קרע בפנים. איך זה נשמע?

מקולקל Face Creepy Halloween Makeup Look

צריך לדעת איך אתה יכול להשיג את המראה הזה? להלן הדרכה עבור הפנים נקרע נראה על ידי איה ג’ייד.

No Replies to "21 מפחיד ליל כל הקדושים רעיונות איפור"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.