21 מדהים קעקועים כוכב רעיונות לנשים – insightyv.com

21 מדהים קעקועים כוכב רעיונות לנשים

כוכבים הם אחד העיצובים הפופולריים ביותר קעקוע. יש כל כך הרבה סגנונות ומשמעויות כל כך קעקוע הוא ייחודי. אנחנו אוהבים קעקועים כוכב חושב שגם אתה, אז מצאנו 21 של עיצובים קעקוע כוכב הטוב ביותר. מתוך קווי מתאר פשוטים לחלקים תוססים של אמנות, יש לנו משהו לכולם.

1. שלושה כוכבים קעקוע רעיון

הקעקוע הראשון שלנו כולל שלושה כוכבים. בעוד הקעקוע יהיה משמעויות שונות לכל אדם נאמר כי שלושה כוכבים מסמלים את המסע שאנחנו לוקחים. זה יכול להיות על הכביש נסענו, או שזה יכול להיות על התבגרות. לא משנה מה המשמעות, זה קעקוע מדהים.

שְׁלוֹשָׁה Stars Tattoo Design

2. כוכב קונסטלציה קעקוע רעיון

הכוכבים כוכב הפכו עיצובים סופר קעקוע סופר. זו קבוצת הכוכבים תכונות כוכבים קטנים נקודות. אתה יכול ליצור מחדש את העיצוב שלך עם קבוצת הכוכבים על פי בחירתך. יש גם הרבה סגנונות שונים אתה יכול לבחור. אנחנו אוהבים את זה בגלל העיצוב הייחודי ואת הסיפור זה יכול להיות מאחורי זה.

כוכב Constellation Tattoo Idea

3. Kawaii כוכב

לאחר מכן, יש לנו רעיון קעקוע כי היה בהשראת kawaii בסגנון יפני. סגנון Kawaii הוא הכל על להיות חמוד וצבעוני. קעקוע בהשתתפות משתמש ורוד מודגש, כחול וסגול צבעים הכוכב הוא סופר חמוד מחפש! קעקוע כזה הוא מושלם עבור מי שרוצה עיצוב מהנה ותוסס.

צִבעוֹנִי Kawaii Star Tattoo Design

4. כוכב נוצץ ארמבנד קעקוע

ארמבנד קעקועים נראה מגניב ומסוגנן. זה קעקוע זרוע תכונות כוכבים נוצצים. אנחנו אוהבים את הכוכבים נוצץ כי הם עושים את הקעקוע נראה קסום. אתה יכול לקבל עיצוב דומה שנוצר כמו קעקוע קטן ולא סרט זרוע. זה רעיון יפה שיתאים לכולם.

נִצנוּץ Star Armband Tattoo

5. פשוט אופנתי כוכב מתאר

אחד קעקועים כוכב הפופולרי ביותר הוא מתאר פשוט כמו זה. אנו יכולים לראות מדוע רבים אוהבים את העיצוב כי הוא מסוגנן, עדין יתאים לכל אחד. לא רק זה, אלא בגלל הפשטות, הקעקוע בפועל לא לוקח יותר מדי זמן כדי ליצור, מה שהופך אותו נהדר עבור קעקוע הראשון.

פָּשׁוּט Star Outline Tattoo Idea

6. Multi כוכב חזרה קעקוע

אתה לא צריך לבחור רק כוכב אחד. למה לא צריך כוכבים מרובים מעוצבים כמו הקעקוע הבא שלנו? זה הקעקוע האחורי נוצר עם כוכבים בגדלים שונים וכמה צבעוני פנימה זה כזה עיצוב יפה. אתה יכול ליצור רעיון זה עם כוכבים פחות או יותר ואתה יכול אפילו להוסיף כמה צבעים שונים. Rihanna יש עיצוב קעקוע דומה על גבה.

רַב Star Back Tattoo

7. חמוד כוכב קעקוע קעקוע

אם אתם מחפשים קעקוע חמוד, אז זה הרעיון הבא יכול להיות בשבילך. כאן יש לנו כוכב צהוב קטן כי כבר בדיו על הקרסול. כמו כן יש כמה צבע רקע וצורות כוכב אחרים המקיפים אותו. אתה יכול לקבל קעקוע דומה נוצר אבל אתה יכול לנסות לבחור צבע שונה עבור הכוכב או אולי לנסות שום רקע.

חָמוּד Small Star Ankle Tattoo

8. די עיצוב כוכב

אנחנו אוהבים את הרעיון הבא קעקוע! הקעקוע מורכב מכוכבים קטנים ונקודות כדי ליצור צורת כוכב גדול. חלק מהכוכבים צבועים גם הם בדיו תוססת. זהו קעקוע יפה מאוד ונשי זה ייראה יפה על אף אחד. אתה יכול להיות עיצוב קטן שנוצר ויש לו להציב במקום אחר על הגוף.

יפה Star Tattoo Design

9. קעקוע כוכב נוי

מחפש קעקוע כוכב מפורט יותר? אז אתה צריך לבדוק את הרעיון הזה. כוכב נוי זה כבר מקושט עם דפוס מורכב, נקודות, הצללה, צביעה ועוד. זוהי יצירה מדהימה של אמנות. אתה יכול לקחת השראה עיצוב זה וליצור כוכב משלך עם דפוסי שלך צבעים.

נוי Star Tattoo

10. כוכב רעיון קעקוע הראשונית

יש לך מישהו מיוחד בחייך? אולי בן משפחה, חבר או שותף? ואז לשקול קעקוע כוכב עם הראשונית שלהם. קעקועים ראשוניים הם דרך להראות למישהו כמה אכפת לך. רעיון זה קעקוע יכול להראות להם כי הם “כוכב” בעיניים שלך יש מקום מיוחד בלב שלך (וגם על הגוף שלך).

כוכב and Initial Tattoo Idea

No Replies to "21 מדהים קעקועים כוכב רעיונות לנשים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.