21 קל דיי ליל כל הקדושים איפור נראה – insightyv.com

21 קל דיי ליל כל הקדושים איפור נראה

אני יודע שזה קיץ, אבל יש דברים שראוי לתכנן מראש, למשל, ליל כל הקדושים. זה הזמן של השנה, כאשר זה נהדר לשחק עם האיפור שלך. יותר אנשים חוגגים ליל כל הקדושים ואולי זה בגלל שהם מקבלים להיראות נהדר ולתרגל את כישורי האיפור שלהם!

יש לנו 21 קל DIY Halloween איפור מחפש אותך לנסות. זכור לתרגל לפני אוקטובר!

קַל DIY Halloween Makeup Looks

1. חתול איפור חמוד

אם אתה רוצה מראה סקסי, ולא מבט מפחיד, תסתכל על זה. זהו מראה חתול חמוד, וזה קל לעשות בבית. אל תפחד להשתולל קצת עם האיפור שלך, אני יודע שזה ייראה מוזר בהתחלה, אבל אתה תאהב את זה.

חָמוּד Halloween Cat Makeup Look

2. יפה גולגולת איפור תראה

זה מפחיד ויפה באותו זמן. זה לא יאומן איך איפור יכול להפוך את הפנים שלך. אתה יכול להיראות כך על ליל כל הקדושים, ואתה לא צריך לקנות כל תחפושות שמלות מהודרות! אתה יכול להשיג את הפנים עם שקית איפור היומי שלך! השתמש אייליינר על הלחיים, העיניים והפה. הצללה על הלחיים שלך, אתה יכול להשתמש בצללית. כדי להוסיף קצת נצנצים, לעשות עיצוב יפה על המצח כמו בתמונה לעיל ואתה תהיה מוכן ליל כל הקדושים.

יפה Skull Makeup Look for Halloween

מסיכת איפור מסכה

מי צריך לקנות מסכה? לא כאשר אתה רואה את זה! אתה יכול לעשות בעצמך. זהו עיצוב מדהים שנעשו על ידי איפור ו rhinestones. החל את האיפור היומי הרגיל שלך אבל מעט כבד יותר. השתמש בצבעים כהים עבור עפעפיים שלך סגול על השפתיים. אז אתה יכול להתחיל לעצב את המסכה מסכה עם אייליינר. החל אבני חן באמצעות דבק כרית דבק.

קַל Masquerade Makeup Mask for Halloween

4. Spider-Man השראה איפור תראה

פיטר פארקר aka ספיידרמן הוא ההשראה מאחורי המראה הזה איפור. זה girly, סקסי ופשוט. ודא שיש לך שפתיים אדומות גדולות ומבריקות וזוהר בפינות העיניים. זה יהפוך את קורי עכביש רך סקסי.

ספיידרמן Makeup Mask for Halloween

5. איפור צבי חמוד תראה

זה עשוי להיות פשוט ביותר, עדיין חמוד ביותר איפור מראה ליל כל הקדושים, ראינו אי פעם. זהו עומס יתר. הדבר הטוב ביותר על זה שזה מהיר וקל לעשות את עצמך. להתרכז על תשומת לב אל העיניים שלך ואתה יכול להשיג זאת באמצעות ריסים מלאכותיים או להמשיך להחיל את המסקרה. אנשים רבים נוטים לא להשתמש ריסים ומעדיפים לתת למסקרה לעבוד הקסם שלהם. הפוך את האוזניים ואת הלחיים שלך להתבלט עם ברונזה ואל תפחד להחיל הרבה! זכור זה לא נראה היומי שלך אז זה צריך להיראות שונה בתכלית.

חָמוּד Deer Makeup Look for Halloween

6. חצי פנים פופ אמנות זומבי

בחירה שיש זומבי פופ אמנות בצד אחד של הפנים שלך, ייראה מדהים. אם אי פעם רצית להביע את הסגנון שלך ואת הניסוי עם איפור, עכשיו זה הזמן לעשות זאת. חוץ מזה, מי ישים לב שעשית טעות! זה הכל על נהנה.

חֲצִי Face Pop Art Zombie Makeup Look for Halloween

7. איפור בתולת ים

זה פשוט מדהים. להפוך חצי הפנים שלך בתולת ים עם קצת נצנוץ נצנצים. ככל שתשתמש יותר טוב. צייר על עיצוב בתולת הים עם צבע או צבע או אייליינר צבעוני.

יפה Mermaid Halloween Makeup Look

8. גנגסטה ליצן

זה נראה כל כך טוב freaky! זה בהחלט יהיה להפחיד את החברים שלך. אם יש לך חולצה לבדוק, זה ייראה מדהים עם האיפור הזה. אתה יכול ללבוש פאה או קליפ של סטרנדס צבעוניים כדי לסיים את המראה.

גנגסטר Clown Halloween Makeup Idea

הנה מדריך YouTube על ידי Chrisspy כדי לעזור לך ליצור מחדש את המראה הזה:

9. איפור השלד תראה

איפור השלד הוא נצחי ופשוט. אתה יכול להשתמש באבקה פנים או צבע פנים עבור סוג זה של איפור ליל כל הקדושים. הצבע היחיד הדרוש הוא עפעפיים שלך. שאר הפנים שלך יהיה שחור ולבן.

ליל כל הקדושים Skeleton Makeup Idea

צפה הדרכה עבור זה נראה על ידי Giulianna מריה למטה:

10. בובת פורצלן שבורה

את ההשפעות של איפור זה נראה מדהים. אתה לא צריך להיות נהדר באמנות כדי להשיג את זה! אל תשכח להשתמש בצבעים איפור עדין על העיניים שלך ולכן תשומת הלב היא על הפנים שלך.

שָׁבוּר Porcelain Doll Halloween Makeup Idea

No Replies to "21 קל דיי ליל כל הקדושים איפור נראה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.