21 מסוגנן קעקוע רעיונות קעקוע לנשים | insightyv.com

21 מסוגנן קעקוע רעיונות קעקוע לנשים

פרק כף היד תמיד היה מקום פופולרי לקבל מקועקע. יש כל כך הרבה עיצובים שניתן ליצור. לא משנה מה הסגנון שאתה אוהב מ מתוחכם ומתוק כדי עצבני ומגמות יש קעקוע פרק עבור כולם. זה לא רק את האפשרויות היצירתיות האינסופיות שהופך אלה האהובים. קעקועים אלה בולטים כמו שאתה רוצה לעשות אותם. חתיכה קטנה יהיה בעדינות לתפוס את העין ואת עיצוב נועז יותר יהיה הצהרה. זהו קעקוע ראשון מבריק עם הבונוס של רמת כאב נמוכה. אז, אם אתה מחפש השראה לבדוק 21 שלנו מבחר הטוב ביותר של קעקועים פרק כף יד מסוגנן.

1. אלגנטי קעקוע טיפוגרפי

מילים מעוררות השראה או משפטים משמעותיים הם דרך יפה להביע את האופן שבו אתה מרגיש. אתה יכול לבחור כל דבר מתוך השיר האהוב על הודעה מעודדת. קעקוע כזה כולל את המילה אהבה בגופן אלגנטי. זה קטן ועדין אבל עושה הצהרה חזקה. יש כל כך הרבה קעקועים שונים אתה יכול ליצור עם כל מילה.

אֵלֶגַנטִי Typography Women's Wrist Tattoo Idea with the Word Love

2. ללבוש את הלב על שרוול שלך

אם אתם מחפשים קעקוע חמוד, אז זה משהו בשבילך. טאט זה מתאר קו מתאר קטן על פרק כף היד. זה פשוט אבל אופנתי. אתה יכול לקבל עיצוב מינימלי כמו זה או לערבב את זה ולהוסיף קצת צבע – אולי גוון שונה על המתאר או צבע בלב. קעקוע לב הוא נשית ולעולם לא תצא מן הסגנון.

לֵב Outline Women's Wrist Tattoo Idea

3. אוהם

סמל אוהם הוא עיצוב רוחני זה יכול להיות דברים שונים לאנשים שונים. זהו סמל מאוד פופולרי עם יוגי כפי שהוא המנטרה שרו בתחילת ותחילת המפגשים יוגה. בין אם אתה לחקור את הצד הרוחני שלך או לא זה קעקוע מגניב כמו נראה יפה על פרק כף היד.

אוֹם Symbol for Women's Wrist Tattoo Ideas

4. נכתב הכוכבים

זה כוכב עיצוב הכוכב הוא מושלם עבור אסטרונומיה ואוהבי אסטרולוגיה שם בחוץ. זה עיצוב משונה שניתן ליצור את סימן הכוכב שלך או קבוצה האהוב עליך של כוכבים. אנחנו אוהבים את זה כפי שהוא אישי, יכול להיות נועז או עדין כמו שאתה רוצה יהיה תככים כל מי שרואה את זה.

כוכב Constellation Wrist Tattoo Idea for Women

5. צמיד wrist קעקוע

צמיד קעקוע הוא יותר מאשר רק קעקוע, זה יכול גם לשמש חתיכת תכשיטים! יש כל כך הרבה אפשרויות עם המראה שאתה יכול ליצור. מאת זר פרחים על האזיקים chunky או פשוט שרשרת צמידים כמו זה בהשתתפות כאן. זהו קעקוע אופנתי שיש לו צמיד קסם vibe אליו. אתה יכול לעשות את זה אישי לך על ידי הוספת ראשי תיבות או סמלים משמעותיים בדיוק כמו זה.

צמיד Style Tattoo for Women's Wrist Tattoo Ideas

6. קעקוע מנדלה פרחים

יש כל כך הרבה עיצובים מורכבים כי אמן יכול ליצור על פרק כף היד. למרות שזה שטח קטן אתה יכול לעשות את רוב זה עם קעקוע כמו זה. זה מנדלה פרחוני נועז ויפה. זה יהיה לתפוס את העין עם כל התלבושת. כמו העיצוב עולה בפרק היד ניתן גם בקלות לכסות את זה ומאפשר לך לקבל את הטוב שבשני העולמות.

פִּרחִי Mandala Wrist Tattoo Idea for Women

7. קעקוע כפול של היד

העיצובים שאתה בוחר לא צריך להיות מוגבל פרק אחד. למה לא לקעקע את שניהם? עיצוב זה כולל ציפורים על ענף ומצד שני, ציפורים מעופפות. מה שיוצר קשר בין השניים. לא רק שהם חלק זה מזה, אלא גם לעבוד בנפרד. זה סוג של כמו 2 דרכים ללבוש – ביחד או לא. ישנן אפשרויות יצירתיות אינסופיות עבור דיו כזה.

לְהַכפִּיל Women's Wrist Tattoo Idea with Birds

8. הירח קעקוע הירח

הבחירה הבאה שלנו היא עיצוב הירח מוזרים. ישנן וריאציות רבות של הירח על קעקועים. זה אחד תכונות פרחים דפוס שרשרת glam. אלמנטים אלה עושים את זה שונה וייחודי. אתה יכול לקבל קעקוע כזה אבל לבחור שלב ירח שונה או פרחים שונים. לא משנה מה תבחר, זה יהיה חתיכת פרק יפה כי ייתן לכולם קעקוע קנאה!

חֲצִי סַהַר Moon Tattoo for Women's Wrist Tattoo Ideas

9. צמיד פרחים

אם אתם מחפשים משהו נשי, פרחים ומסוגננת אז זה קעקוע בשבילך! יצירה זו יושבת על פרק היד יפה, זה מודגש אבל אלגנטי מאוד. אתה יכול לבחור כל פרח עבור קעקוע כזה. שמור את זה כמו מתאר כמו זה או להוסיף הבזק של צבע. קעקוע כזה הוא הדרך לעשות צמיד פרחוני.

פִּרחִי Bracelet Design for Women's Wrist Tattoo Ideas

10. ירח ושמש

הנה עוד דוגמה אופנתית איך מקבל את שני פרקי היד עובד יחד. כאן יש לנו ירח קטן וחמוד על פרק אחד ושמש בצד השני. אלה הם קעקועים עדין בנפרד, אבל אתה יכול גם להראות את אלה יחד כדי ליצור מראה שונה. קעקועים כאלה לעולם לא יוצאים אופנה ויהיה רעיון נחמד עבור הראשון שלך.

ירח and Sun Double Wrist Design for Women's Tattoo Ideas

No Replies to "21 מסוגנן קעקוע רעיונות קעקוע לנשים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    77 − 69 =