21 בייבי מקלחת טובות כי האורחים שלך יאהבו – insightyv.com

21 בייבי מקלחת טובות כי האורחים שלך יאהבו

תכנון מקלחת התינוק? אז אתה צריך לבדוק 21 שלנו מקלחת בייבי טובות כי האורחים שלך יאהבו. טובות הם מתנות קטנות שניתנות לאורחים להודות להם על הקרובים. לא רק לעשות טובות להראות כי כל אורח הוא מיוחד אבל זה יכול גם לתת לכל מי מגיע תזכורת של יום מיוחד. יש לנו רעיונות טובים עבור כל מקלחת התינוק – מן ממתקים מתוק נרות וסבונים, כי אתה יכול בקלות DIY בבית.

1. בייבי מקלחת נרות

הרעיון הראשון שלנו הם אלה נרות חמודים. הנרות מותאמים אישית ויש להם את תאריך מקלחת התינוק. אתה יכול לקבל נרות שנוצרו ככה למקלחת שלך ואתה יכול לבחור ערכת צבעים שונה. נרות אלה נשמרים נייטרלית, אבל אם יש לך חשף את המגדר או הולכים, אתה יכול להיות ורוד וכחול מדי.

תִינוֹק Shower Favors

2. התינוק בלום

אם אתה רוצה לתת לאורחים שלך טובה שהם יאהבו וזה יימשך זמן רב לאחר האירוע, ואז לשקול צמח. כאן יש לנו צמח עסיסי קטן שיש לו תינוק מקסים בפריחה. סימנים אלה ייראה כל כך חמוד עם כל פרח או צמח. אנחנו אוהבים את זה התינוק להתקלח רעיון טוב.

עֲסִיסִי Favor Idea - Baby in Bloom

3. מן המקלחת שלנו אל שלך

לאחר מכן, יש לנו רעיון מושלם עבור כל מקלחת. הטעם כולל בר בועה ושפתון, אשר הוכנסו לשקית עם תג שקרא “מהמקלחת שלנו לשלך”. זהו רעיון כיף מתנה קטנה לא רק נראה נחמד, אבל ניתן להשתמש גם. אתה יכול לקבל צבעים קלאסיים כמו ורוד או כחול או אולי לנסות משהו נייטרלי כמו צהוב.

טִבעִי Cosmetic - Baby Shower Favor Idea

4. שמפיין רעיון טוב

תינוק חדש הוא סיבה לחגיגה! זה התינוק הבא להתקלח רעיון טוב היא הדרך המושלמת עבור בני משפחה וחברים כדי לחגוג את ההגעה החדשה. כאן יש לנו בקבוקי שמפניה מיני עם תגים כי קרא “פופ זה כשהיא קופצת”. תגים אלה ניתן לשים על שמפניה מיני או משקאות אחרים, האורחים לקחת אותם הביתה ולשתות אותם כאשר התינוק נולד.

פּוֹפּ it When She Pops Baby Shower Favor

5. זרעים מהוריהם לדבורה

נושאים צהוב דבורה דבורה פופולריים מאוד עבור מקלחות התינוק במיוחד במהלך הקיץ. אם אתה נתקל במקלחת השראה טבע או דבורה אז הרעיון הזה בשבילך. אלה טובות הם מנות קטנות של זרעים עם “תודה לך מההורים כדי דבורה!”. זה רעיון כל כך כיף וחמוד. בנוסף המשפחה והמשפחה שלך יכול לגדל את הזרעים להיות תזכורת של יום מיוחד.

תִינוֹק Shower Seeds Favor Idea - from the Parents to Bee!

6. בייבי מקלחת קוקי לטובת רעיונות

אתה לא יכול להיות חגיגה ללא פינוקים טעימים! כאן יש לנו עוגיות מקלחת יפות. אלה יהיו טובות מדהים לתת למשפחה וחברים כי הם נראים וטוב טעם. אתה יכול לקנות עוגיות או אם אתה רוצה לאפות, לנסות לעשות אותם בעצמך עבור אחד מיוחד מיוחד של מתנה סוג.

תִינוֹק Shower Cookie Favor Idea

7. DIY תודה לך כרטיסים

מקלחת התינוק שלך טובות לא צריך להיות יקר מדי או על הדף. אתה יכול ללכת על משהו מתוחכם ומשמעותי כמו כרטיס. כרטיסים להראות לך טיפול הנמען יכול לשמור את זה כזיכרון. כרטיסים אלה הם דוגמאות נהדר למקלחת התינוק. העיצוב הוא פשוט אבל סופר חמוד. אתה יכול לקנות כרטיסים כאלה או להפוך אותם בעצמך אם אתה אוהב מלאכה.

תִינוֹק Shower DIY Thank You Cards

8. סבון יפה רעיון טוב

רעיון נהדר טובה שכולם יאהבו היא סבון. זה מריח טוב, ניתן להשתמש ונראה נהדר מדי. הנה דוגמה יפה של סבון לתת בכל מקרה כולל מקלחת התינוק. אתה יכול לקנות סוג אחד של סבון או עבור בני משפחה וחברים מיוחדים לבחור ניחוח אישי להם. אולי לבנדר או ורד.

מִפרָץ Shower Soap Favor Idea

9. מוכן פופקורן פופ

מחפש בעלות בעלות נמוכה כי יהיה להיט עם כולם? אז זה הרעיון הבא בשבילך. כאן יש לנו פופקורן כי כבר מונח לתוך שקיות עם תגים כי קרא “מוכן פופ”. רעיון כזה פשוט אבל מדהים. אתה יכול ליצור שקיות דומות אלה או שאתה יכול אפילו ורוד או כחול פופקורן.

מוּכָן to Pop Popcorn - Baby Shower Favor Idea

10. DIY שקיות מתנה בייבי

ייתכן שתרצה לשים טובות שלך בשקיות מתנה קטנה. אם כן, אז אתה יכול לבחור תיקים כאלה. שקיות נייר יש תינוק חמוד גדל בחזית. אתה יכול לקנות שקיות כאלה או שאתה יכול לעשות אותם בעצמך. גם אם יש לך לא מעט שקיות לתת אז אתה יכול להתאים אישית אותם מדי.

עשה זאת בעצמך Baby Shower Gift Bags

No Replies to "21 בייבי מקלחת טובות כי האורחים שלך יאהבו"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.