19 מיטב מתנות יום האהבה שלה | insightyv.com

19 מיטב מתנות יום האהבה שלה

חג האהבה הוא ממש מעבר לפינה! אז, אתה צריך למצוא את המתנה המושלמת. אנחנו יודעים שזה יכול להיות משימה לא קלה למצוא את ההווה הנכון עבור החצי השני שלך, אז עשינו כמה עבודה קשה בשבילך. יש לנו להרכיב רשימה של 19 הטוב ביותר ליום האהבה מתנות לה. יש משהו עבור כל אישה מן האיפור כדי פרחים מתוקים.

19 מיטב מתנות יום האהבה שלה

1. 52 סיבות למה אני אוהב אותך צנצנת

ראשית יש לנו 52 סיבות למה אני אוהב אותך צנצנת. הצנצנת מלאה פיסות נייר קטנות עם סיבה למה אתה אוהב אותה כתובה עליהם. כפי שיש 52 הודעות יש פתק עבור כל שבוע בשנה. זהו רעיון מתנה מתחשב DIY כי היא תאהב.

52 Reasons Why I Love You Jar

2. אהבה לב בלונים

להפתיע אותה ביום עם בלונים בצורת לב כאלה! אם אתה רוצה לעשות משפט ולהראות לכל מי אכפת לך, אז יש חבורה כזאת. אם אתה רוצה דרך מתוחכמת להראות את האהבה שלך, אז פשוט לתת לה שניים או שלושה. כך או כך היא תאהב את הבלונים של ולנטיין.

אהבה Heart Balloons

3. פיצה לב ופינוקים

האם ולנטיין שלך כמו פיצה? אם כך לתת לה פיצה בצורת לב כמו זה! רק על ידי שינוי הצורה שהפכת את האוכל האהוב עליה למתנה היא תאהב. ישנם מאכלים רבים אחרים שאתה יכול להפוך לבבות כמו תותים ועוגיות. תן לה ארוחת צהריים של ולנטיין לזכור.

לֵב Pizza and Treats

4. דובי חמוד דובים

הרעיון הבא שלנו מתנה תכונות אלה דובי חמוד סופר דובונים. אתה יכול לקבל דובים בכל הגדלים אבל כמו מתנה מיוחדת, לנסות ולקבל אחד גדול. לא רק שהיא תאהב את זה ביום, אבל היא יכולה לשמור את זה ולזכור את היום הרומנטי. אתה יכול לקבל דובים עם הודעות של ולנטיין.

חָמוּד Teddy Bears

5. צרורות של פרחים

פרחים הם מתנה היא מובטחת לאהוב, כפי שהוא חג האהבה לשקול לקנות ורדים. אם אתה רוצה לעשות מחווה רומנטית אתה יכול לקבל כמה צרורות בצבעים שונים. אתה יכול לבחור את הצבע על פי שפת הפרחים כמו כל צבע יש משמעות אחרת.

יפה Roses

מקורות: @tumblr

6. מכתב בכתב-יד ורדים

מחפש מתנה רומנטית כי הוא משמעותי? לאחר מכן לשקול מכתב בכתב יד כזה. אתה יכול לספר לה כמה אתה אוהב אותה וכמה היא מתכוונת לך. כדי לעשות את זה מיוחד במיוחד אתה יכול אפילו לתת לה כמה ורדים. היא תזכור מכתב במשך שנים רבות.

בכתב יד Letter and Roses

7. טעים קינוחים

האם ולנטיין שלך כמו תותים? אם כן, שקול לקבל את השוקולד שלה מכוסה אלה כאלה. על ידי הוספת שוקולד תותים, אתה יכול ג ‘אז אותם ולהפוך אותם מתנה היא תאהב. אתה יכול להוסיף sprinkles כדי תותים כדי. אם אתה רוצה לעשות אוכל אתה יכול אפילו, להפוך אותם בעצמך.

טָעִים מְאוֹד Desserts

8. הלבשה תחתונה של ולנטיין

חג האהבה הוא חג רומנטי. אז, למה לא לשקול לקנות לה כמה הלבשה תחתונה מיוחד. יש כל כך הרבה סגנונות שונים שם בחוץ. אתה יכול לקנות לה משהו כיף כמו הלבשה הלבנה הלבנה ורוד בהשתתפות או לקנות לה משהו פשוט יותר כי היא יכולה ללבוש לעתים קרובות יותר.

אָהוּב's Pink and Red Lingerie

9. בושם רעיון מתנה

בושם הוא מתנה כי תמשיך לתת. כאשר אתה קונה לה בושם מיוחד היא יכולה ללבוש אותו שוב ושוב. בכל פעם שהיא לובשת את זה היא תחשוב על חג האהבה. יש כל כך הרבה בשמים זמין כדי לוודא שאתה קונה לה אחד שהיא אוהבת.

נשים's Perfume Gift Idea

10. ולנטיין של הצעות

אם היית יחד זמן ואתה כבר חושב על ההצעה, ואז לשקול הצעה של חג האהבה. על ידי מציע לך לתת לה חג האהבה היא לעולם לא אשכח. כדי לעשות את זה מיוחד במיוחד אתה יכול גם לתת לה כמה ורדים!

אָהוּב's Wedding Proposal

No Replies to "19 מיטב מתנות יום האהבה שלה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 3 = 2