חצאית, חצי למטה תסרוקות הנשף

21. קלוע חצי אפאדו

מי אמר בלונדיניות יש יותר כיף? אנחנו חושבים שזה סקסי קלוע half updo על שיער ברונטית נראה מעולה. התחל על ידי יצירת צמה סטנדרטית על פי בחירתך עם שני צדדים או צד, ואז ברגע שאתה מקבל למרכז, טופס סוג אחר של צמה. לדוגמה, דג דיגטיל נראה מדהים כמו בתמונה לעיל.

יָשָׁר Braided Half Updo

22. חצי מעוקל חצי מעוקל עם תלתלים רכים

תלתלים רכים נראים מדהימים. תלתלים עדינים, זורמים, שנראים טבעיים הם הטובים ביותר לסגנון מפתה. הפיתולים יוסיף את החסד ואת סגנון קלאסה whist תלתלים יוסיף מגע של זוהר. לא משנה מה הסגנון של השמלה תבחר ללבוש, זה יעבוד יהיה להשוויץ הסגנון שלך.

מְפוּתָל Half Updo with Soft Curls

23. מקופח חצי Updo עם סרט

הוסף hairband יפה כדי להדגיש את הסגנון היפה שלך. אם אתה יודע את הצבע של השמלה שלך, אתה יכול אולי להתאים את זה עם hairband שלך. הוסף קצת כסף, זהב או נצנצים כדי להפוך אותו להתבלט כמו בתמונה לעיל. זהב ורוד פסטל לעבוד היטב יחד כמו זהב מביא אותו לחיים; ורוד מוסיף מגע עדין.

מקוננים Cornw Half Updo with Headband

24. פשוט אבל מדהים

זה צמה עם תלתלים נראה רומנטי ו girly. כמובן, אתה רוצה להיראות שונה בערב מיוחד זה, אז למה לא לערבב את שני תסרוקות זוהר ביותר שם בחוץ - תלתלים וצמות. זה נראה יוצא מן הכלל יהיה ליווי השמלה שלך.

מְתוּלתָל Hair with a Braid Half Updo

25. חצי קשר למעלה

זה אידיאלי עבור השיער צריך אורך. אל תדאגי לא שיש שיער ארוך, זה סגנון מדהים זה יהיה 'וואו' החברים שלך ואת תאריך הנשף שלך! לכו על היחס של שיער קצר, לא אכפת ואתה תהיה על זוכה! תחשוב כי על ידי בעל שיער קצר יותר, אתה מקבל כדי להראות את השמלה לנשף מקסים שלך. הוסף גל עדין לשיער באמצעות סטריינרס השיער שלך. צור את הצמה המרכזית שלך לסיים אותו עם קשר העליון מבולגן.

חֲצִי Up Top Knot for Medium Length Hair

26. Braids & תלתלים = Combo מושלם עבור הנשף

צמות ו תלתלים הם כמו שני אפונים בתוך תרמיל. הם עושים את השילוב המושלם האידיאלי עבור הנשף לילה. תלתלים נשית וצמות נשיות משלימות זו את זו. כדי לשמור על תלתלים מתולתל עבור הערב, להשתמש בינוני hairspray להחזיק כי לא יהיה השיער שלך נוקשה. בדרך זו, השיער שלך ייראה ולהעביר בחינניות.

מְתוּלתָל Half Updo for Prom

27. קלוע חצי ראש קלוע

זה כזה סגנון פופולרי ועל ידי תמונה זו, אתה יכול לראות למה. זוהי דרך טובה לעשות את רוב השיער שלך. ביצוע סרט עם השיער שלך מראה את הצד האמנותי ואת שיק. מי צריך לקנות hairband כאשר יש לך שיער מדהים?

פָּשׁוּט Half Updo with a Braided Headband

28. מתולתל, חצי חופף

זה כמו אגדה. תלתלים יכול לגרום לכל בחורה להרגיש מיוחד במיוחד כאשר יש לך חצי השיער שלך למעלה, חצי למטה. נסה את התספורת החופפת זה נראה נהדר ואלגנטי. טיפ למעלה עבור סגנון זה; ודא החפיפה שלך הוא אחז בחוזקה, כך שתוכל לקבל נפח על הכתר שלך.

מְתוּלתָל Overlapping Half Up Hairstyle

29. מחצית גדולה ומרוסקת

שיער מבולגן כבר trending במשך זמן רב עכשיו וזה לא נראה הולך לשום מקום. הצג את הדמות שלך עם זה updo חצי מבולגן זה ייראה נהדר עם השמלה שלך. להקניט את הכתר שלך ולוודא כי הצמה שלך מבולגן מדי. התחל למשוך את הקצוות הצמה כדי ליצור את המראה.

מְשׁוּפָּע Messy Half Up Hairstyle

30. חצי כתר קלוע + תלתלים

זה כזה סגנון נהדר עבור תמונות. אנו יודעים כי הלילה לנשף הוא מיוחד יהיו הרבה מצלמות מסביב כדי להבטיח לך תמונה מוכנה עם סגנון זה קלועה מושלמת. סגנון זה נראה מאמץ ו שיק. כדי לסיים את המראה, ודא שאתה סלסול רופף את הקצוות של השיער שלך.

חֲצִי Up Braided Crown Hairstyle

31. כתר מקופל, תלתלים וצמות

אם אתה רוצה סגנון דרמטי, תסתכל על זה. זה נראה מפורט יותר ממה שהוא, כלומר זה נראה כאילו השקעת זמן ומאמץ ליצור את זה! יש בו כל מה שאתה יכול רוצה להרגיש כמו נסיכה הנשף. נפח, תלתלים וצמות - מה עוד יכולה בחורה רוצה? הקפד להקניט את הכתר שלך כדי ליצור נפח רב ככל שאתה רוצה.

מקוננים Crown with Braids and Curls Half Updo

No Replies to "חצאית, חצי למטה תסרוקות הנשף"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 70 = 73