רעיונות איפור עיניים עבור עיניים כחולות | insightyv.com

רעיונות איפור עיניים עבור עיניים כחולות

21. רוז זהב עיניים נצנצים

ורוד זהב נצנצים העיניים נראה מדהים. כפי שניתן לראות מתמונה זו, נצנצים רק על העפעף. אני יודע שקשה לא לקבל נצנצים בכל מקום, אלא לנסות לשמור על העפעף לבדו למבט הזה.

ורד Gold Smokey Eye Look for Blue Eyes

22. עין סמוקי ירוקה

ירוק אמרלד הוא צבע אתה יכול ללבוש כל השנה. ודא שיש לך צבע זה תיק האיפור שלך העונה. ללבוש את זה ירוק עין העין נראה וכאשר השמש תופס את הירוק, אתה תדע שאתה נראה מדהים. אתם תקבלו כל כך הרבה מחמאות!

ירוק Smokey Eye Look for Blue Eyes

23. פשוט פשוט מדהים.

אתה לא תמיד צריך עיניים דרמטיות להיראות סקסי. הולך פשוט, עדיין נראה חיבה מדהים. לפעמים, פחות טוב. המראה הארצי הטבעי הזה יתבלט ללא צורך באיפור העין הכבד.

פָּשׁוּט Eye Makeup Look for Blue Eyes

24. עיניים זהב + שפתיים כהות

אנחנו לגמרי מרגישים את המראה הזה! עיני זהב ושפתיים ערפלות כהות נראות כה אינטנסיביות ומדהימות. אם אתה רגיל ללבוש גוונים ניטרליים, ללכת על משהו אחר. להיות אמיץ ואמיץ היום!

זהב Eye Makeup Look and Dark Lips

25. איפור תוססת חפש קיץ

איפור מבריק הוא תמיד כיף ללבוש. הקיץ הוא על כל הניסויים עם צבעים בהירים וזה לא צריך להיות רק הבגדים שלך. לכו על זה בהיר, מרגש נראה הקיץ.

תוססת Eye Makeup Look for Summer

26. עין כהה סמוקי עין

אם אתה לא מרגיש את הצבעים בהירים, ללכת על גוון כהה יותר. זה מראה מדהים בצבע זהב כהה. כפי שאתה יכול לראות, זה עדיין נראה מדהים וזה לא צריך להיות בהיר. בחירת הצבע הנכון eyeshadow תלוי מה אתה לובש באותו יום, מצב הרוח שלך ואת האירוע שאתה הולך. תיהנה בבחירת הצל שלך!

אפל Gold Smokey Eye for Blue Eyes

27. שמפניה וסגול עין

מי היה מאמין כי שמפניה סגול להיראות כל כך טוב ביחד? תמונה זו מוכיחה כי הם נראים מדהימים כל כך אלגנטי. אנשים נוטים למזג את שני הצבעים יחד על העפעף אבל עם זה נראה, שני הצבעים נשמרים בנפרד. סגול הוא על אזור הריסים התחתון בלבד ואת השמפניה על העפעף. הוסף מגע של לבן לפינת העין כדי לסיים את המראה.

שמפנייה and Purple Eye Makeup Look

28. חום & נחושת Smokey עין

אלה שני גוונים ניטרליים וטבעיים יחד. אתה יכול להשתמש בכל הצבעים עם אפקט סמוקאי אבל שני צבעים אלה מומלץ. עם כל הצבעים החדשים trending, כולם נראה לשכוח את צבע הבסיס כגון חום. חום ונחושת הם שני אפונים בתוך תרמיל. אתה יכול לראות מן התמונות כי שניהם משלימים אחד את השני. הנחושת משמשת את העפעפיים, בעוד החום משמש עבור קו המים, הריסים התחתונים. באמצעות הצבעים בסדר זה, צבע הנחושת יפתח את העיניים. הוסף רמז לבן לחלק העליון של העין ואת פינת העין שלך כדי להדגיש את הצבעים.

חום and Copper Smokey Eye Look for Blue Eyes

29. איפור כסף איפור עיניים

כולם אוהבים קצת נצנצים! למען האמת, נצנוץ על העפעפיים נראה חולמני. זה יכול להוסיף זוהר נוצץ לתלבושת שלך וזה יכול אפילו להאיר את מצב הרוח שלך. זה מובן, שרוצה להיות דבי Downerie כאשר יש להם עיניים מדהימות! כסף נצנצים לוקח את החולמנות לרמה אחרת. כחול וכסף נצנצים נראה רומנטי וסקסי.

כסף Glitter Eye Makeup Look for Blue Eyes

30. חתול עין + קו תחתון בהיר

אל תשכח שיש עיניים חתול! אני יודע שהזכרנו הרבה צבעים מרהיבים נראה במאמר זה אבל לא לשכוח על ניסויים בעיניים חתול. עיני חתול עם צבע בהיר בהיר נמוך נראה יפה ועין החתול מוסיף את המראה הדרמטי. צוות את העיניים החתול שלך עם זה סגול סגול סגול צבע סגול. אם תבחר לקבל שפתון מאט עם עיניים חתול, זה יהיה עדיין להתמקד על העיניים שלך אנשים ימשכו כנפיים שלך.

חתול Eye Makeup Look for Blue Eyes

31. חום סמוקי עין

עיניים סמוקות חומות הן סנסציוניות. אנחנו יודעים מלמעלה כי זהב, גוונים נחושת מדהימים אבל מה עם גוונים חומים. זה טוב יש מבחר של צבעים תיק האיפור שלך אבל לא לשכוח את הצבעים הבסיסיים. אתה לא צריך לחשוב כי רק בגלל זה צבע חום בסיסי, כי נראה סיים יהיה משעמם ו bland. תסתכל על התמונה הזו לעיל. זה חום וזה נראה מדהים. זה מראה את העיניים הכחולות היפות שלך. בראון eyeshadows נראית מדהים כאשר אתה משתמש בטכניקה smokey. כמו כן, אם יש לך צליל צללית מבוסס חום, תוכל ללבוש כל בגד צבע להיראות נהדר. זה עובד עבור צבע השפתון מדי, עירום וגוונים ורודים לעבוד כל כך טוב.

חום Smokey Eye Makeup Look for Blue Eyes

No Replies to "רעיונות איפור עיניים עבור עיניים כחולות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    3 + = 9