רעיונות גלאם איפור לחג המולד – insightyv.com

רעיונות גלאם איפור לחג המולד

חג המולד הוא כזה אירוע מיוחד, אז אתה רוצה להיראות הכי טוב שלך. אחת הדרכים שבהן אתה יכול ג ‘אז את המראה שלך עבור העונה החגיגית היא עם איפור. עם איפור אתה יכול ליצור נראה שונים רבים מן Christmassy ומהנה כדי מסוגנן נוצץ. כדי לתת לך קצת השראה מצאנו 23 רעיונות איפור גלאם לחג המולד. יש משהו לכולם אם החדש שלך איפור או מקצוען.

1. חג המולד האדום והזהב

קודם כל יש לנו את זה אדום ואדום חג המולד נראה איפור. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה איפור כי זה משלב נצנצים Christmassy ואדום חגיגי בצורה זוהרת מאוד. זה נראה יכול להיות די פשוט ליצור מחדש רק לנסות עין מעושנת עם מטאטא קטן של נצנצים ולסיים עם שפתיים אדומות. זה יהיה מתאים לכל אירוע חגיגי.

חַג הַמוֹלָד Red and Gold Makeup Look

2. חגיגי זהב וירוק

עוד חייב להיות שילוב צבע חג המולד הוא זהב וירוק. הרעיון הבא שלנו באיפור מראה איך לשים את שני אלה יחד בסגנון! בחלק העליון של המכסה הוא זהב בוהק מדהים עם מטאטא של ירוק לאורך קו המים. כדי ליצור מחדש את המראה, תצטרך Morphe Jaclyn היל צבעים סטילה קוסמטיקה רוז זהב רטרו מתכת מפואר או מוצרים כמו אותם.

חֲגִיגִי Gold and Green Eye Makeup Look

3. חורף גליטר איפור

הרעיון הבא שלנו כולל מבט נוצץ של עין חורפית. הזוהר הוא כחול וכחול קפואים. אנחנו אוהבים את זה משולבת כי זה מתאים לעונה החורף בצורה מושלמת. אתה יכול ללבוש עם שפתון דומה של משהו רך יותר כמו ורוד בהיר. עיניים כאלה יתאימו לכל אירוע חג המולד.

חוֹרֶף Glitter Eye Makeup

4. טרנדי זהב Glitter אייליינר

לא יכולנו לקבל רשימה של איפור חג המולד בלי שמציעות זהב נצנצים! הרעיון הבא שלנו כולל אייליינר קפיצי אופנתי זה מנצנץ בזהב זהוב. זוהי דרך מצוינת ללבוש נצנצים כי אתה מקבל את הניצוץ מבלי ללכת מדי על הדף. אתה יכול ללבוש את זה לכל אירוע Christmassy. כדי ליצור את המראה הזה תצטרך עירוני דעיכה כבדה מתכת Glitter אייליינר ב קאובוי חצות.

טרנדי Gold Glitter Eyeliner

5. קלאסי איפור רעיון לחג המולד

שפתיים אדומות נראה שיק בכל עת של השנה, אבל במיוחד במהלך העונה החגיגית. אדום הוא צבע חג המולד איקוני שפתון אדום היא דרך מאוד מסוגנן ללבוש. זה רעיון האיפור הבא תכונות שפתיים אדומות תוססת עם אייליינר שחור קלאסי על העיניים. זהו רעיון איפור קל שיתאים לכל אחד לחג המולד.

קלַאסִי Makeup Idea for Christmas

6. זהב נוצץ

אם עדין הוא לא באמת את הדבר שלך ואתה רוצה לעשות את רוב העונה נוצץ, אז זה רעיון האיפור הבא בשבילך. עיניים אלה תכונה תערובת מדהימה של זהב, גוונים כהים נצנצים. אנחנו פשוט אוהבים את המראה הזה. עיניים כאלה ייראו מדהימות למסיבת חג המולד. תוכל למצוא את כל המוצרים בדף האמנים.

הַברָקָה Gold Eye Makeup Look

7. נצנצים אבני חן

לאחר מכן, יש לנו רעיון כהה איפור גלאם. האיפור משתמש סגול ערפדים נצנצים כדי ליצור מראה מדהים זה יהיה וואו. סגולים כהים כמו אלה חייבים להחזיק את החורף, כך שתוכל ללבוש את גוונים זמן רב לאחר חג המולד הוא מעל. עם איפור כזה אתה יכול לחגוג את חג המולד בסגנון. כל המוצרים המשמשים מופיעים בדף האמנים.

נִצנוּץ and Gems Purple Eye Makeup Look

8. Wintry נצנצים

אם אתה מחפש עיניים נוצצות glam מאשר לא נראה עוד! העיניים האלה מבריקות ומדהימות. אנחנו אוהבים את זה כי לא רק זה יהיה רעיון יפה עבור חג המולד אבל גם שנים חדשות. כדי ליצור מחדש את המראה, תצטרך Morphhe Brushes 35OM ו אפרסקים ושמנת פיגמנט גטסבי פיגמנט.

שמפנייה Glitter Smokey Eye

9. Shimtle Shimmer

הרעיון הבא שלנו מראה כיצד להבריק ולהבריק באלגנטיות. העיניים תכונה גוונים בהירים עם נצנוץ עדין מעל הדף. כל עין נגמרת עם קפיצי אייליינר קלאסי. השפתיים בגוון ורוד רך. זהו מראה מדהים יגרום לך להרגיש כמו נסיכה יפה לאורך כל חגיגות חג המולד.

עָדִין Shimmer Eye Makeup Look

10. אייליינר אדום מודגש

רוצה דרך אופנתית ללבוש אדום חגיגי? אז זה הרעיון הבא יכול להיות בשבילך. זה איפור עיניים קו מדהים אייליינר אדום בולט עם צל מינימלי ריסים שחורים. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה כי זה מסוגנן לקחת על אניה קלאסי. כדי ליצור מראה כזה אתה צריך איפור לנצח אקווה XL צבע צבע ב -72 או משהו כזה.

נוֹעָז Festive Red Eyeliner

No Replies to "רעיונות גלאם איפור לחג המולד"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.