חצאית, חצי למטה תסרוקות הנשף | insightyv.com

חצאית, חצי למטה תסרוקות הנשף

זה סיוט הנערות הגרוע ביותר לא למצוא תסרוקת לנשף מדהים. זה חלק כל כך חשוב ללכת לנשף, כמה בנות אפילו לתכנן שנה קדימה. עונת הנשפים נמצאת כאן ואנחנו יודעים מה אתה חושב. איך יהיה לי השיער שלי? זוהי החלטה גדולה, כפי שאתה רוצה להיראות ולהרגיש הכי טוב שלך. אם יש לך שיער ארוך או קצר, התספורת שלך היא מה צריך להשלים את התלבושת שלך ולתת לך את זה תוספת של ביטחון. לאחר שבחרת את השמלה שלך, או אולי לפני שאתה אפילו מתחיל לחשוב על השמלה שלך, אתה חושב על איך ללבוש את השיער שלך. עבור בנות רבות, השיער חשוב יותר מאשר השמלה. אם השיער שלך לא מרגיש נכון, אז שום דבר לא ירגיש נכון אז אתה צריך לקבל את זה נכון.

לכולנו יש שיער רע ימים ואתה בהחלט רוצה לוודא שאין לך אחד הימים האלה ערב הנשף שלך. אם אתה חושב שיש לך את השיער למטה, אבל מודאגים שזה להיות בדרך כל הלילה, למה לא לבחור חצי למעלה, חצי למטה בסגנון. בדרך זו, עדיין יהיה לך את אורך השיער שלך אבל עם עיצוב מדהים מדי. תסתכל על 31 שלנו חצי למעלה, חצי למטה תסרוקות הנשף. יש סגנון לכולם.

1.

זהו סגנון אלגנטי ומפואר לנשף. צמות fishtail כל כך יפה ולהפוך כל התלבושת נראית מדהימה. הם מדגישים גוונים טבעיים או צבוע שלך השיער מדי. זה סופר קל ומהיר ליצור. כדי להוסיף נפח, לסובב את השיער ולאחר מכן להתחיל עם הצמה fishtail. הם הפכו לתחושה של YouTube אז אם אתה לא בטוח איך צמה fishtail, תסתכל על שם ואתה תהיה מופתע כמה מהר תלמד.

פָּשׁוּט Fishtail Braid Half Updo for Prom

2. יפה תלתלים + צמה מפל

תלתלים הם מדהימים. אם יש לך שיער מתולתל באופן טבעי, זה יהיה מהיר יותר וקל יותר שתוכל ליצור. אם לא, לאפשר זמן נוסף כדי תלתל השיער שלך ואז בסגנון לתוך הצמה מפל. הצמה הוא מאוד מתוחכם עדיין יעיל כל כך.

מפל מים Braid Curly Hair Half Updo

3. קלוע חצי Updo

יש לך את זה oomph נוסף עם הרבה צמות בסגנון שונה. זה ישמור את השיער מן הפנים שלך, מראה את האיפור היפה שלך בעוד הגב יצירתי מראה נשי נשי. אל תפחד להתנסות עם צמות שונות, להפגין את הכישרון שלך!

קָלוּעַ Half Updo Hairstyle for Prom

4. חצי שיער מעוות

אם יש לך שיער נהדר, ייתכן שלא צריך לעשות הרבה כדי להראות את זה. זה פשוט חצי מעוקל תסרוקת נראה מדהים. זה הכל על הפיתולים עם סגנון זה וכל אחד יכול לסובב את השיער. אתה לא צריך להיות מומחה. תפוס חלקים של השיער שלך טוויסט, ולאחר מכן להשתמש סיכות בובי. סיים את המראה על ידי תלתול השיער שלך ואתה מוכן ללכת. טוויסטים כל כך קל לעשות, אתה כנראה לסובב את השיער שלך בלי לדעת שאתה עושה זאת!

חֲצִי Up Twisted Hair for Prom

5. כתר קדוש + ראש קלוע

זהו כסף גדול חיסכון התספורת. אין צורך לקנות hairband, להפוך את עצמך עם ראש קלוע. במובנים רבים, זה יותר טוב מאשר לקנות אביזר שיער. אתה צריך להקניט (הידוע גם מסרק בחזרה) הכתר שלך כדי ליצור את הכתר לגובה. הכתר ישלים את הצמה שלך. זה יחסוך לך זמן וכסף כדי לקבל תרגול.

מקוננים Half Updo with Braided Headband

6. סגנון פשוט עבור אורך בינוני שיער

האם יש לך אורך הכתף bob מודאגים כי אין סגנונות רבים שם בחוץ בשבילך? הנה הסגנון המושלם בשבילך. לתפוס שני קטעים משני הצדדים ולהתחיל לצמה השיער שלך. אין צורך להוסיף hairpiece או כל שיער אביזר בסגנון זה כמו הסגנון מדבר על עצמו.

קָלוּעַ Half Updo for Medium Length Hair

7. חמוד חצי למעלה שיער קשת

זוהי התספורת הכי חמודה לנשף. לאחר קשת זה מדהים יהפכו את השיער שלך נראה חמוד וחמוד. שמור את שאר השיער שלך בסיסיים, כמו שאתה רוצה למשוך תשומת לב הקשת ולא שום דבר אחר.

חֲצִי Up Hair Bow Hairstyle for Prom

8. שיער מתולתל & עם צמה

לשאוב את נפח השיער שלך עם סגנון זה. תלתלים לתת לך להרים נוסף וכאשר אתה מוסיף נפח תלתלים, תיצור את זה להקפיץ עוד אתה רוצה. הוסף צמה עדינה, אשר נראה מדהים עם תלתלים. לכו על תלתלים טבעי להסתכל ולהוסיף כמה hairspray כך שהם מחזיקים כל הערב.

מְתוּלתָל Voluminous Hair for Prom

9. חבל טוויסט Half Updo

זה סגנון חבל טוויסט מדהים. סגנון זה הוא אלגנטי ו girly ומפתיע נראה כמו חבל! מושלם עבור כל השמלה אתה מחליט ללבוש. אם אתם מרגישים נועזים ורוצים להרגיש מיוחדים במיוחד, לכו על חבלים כפולים כמו בתמונה. אנחנו יכולים להבטיח לך שכל החברים שלך ידברו על השיער שלך כל הערב.

חֶבֶל Twist Half Updo for Long Hair

10. תלתלים מדהים עם פרחים

כאשר מסתכלים על תמונה זו, אתה יכול לראות איך פרחים יפים משלימים תסרוקת. הוסף סגנון ייחודי תלתלים שלך על ידי הוספת כמה פרחים צבעוניים. אתה יכול לשמור על צבע אחד או להוסיף כמה צבעים שונים כמו התמונה. אתה יכול אפילו לחשוב על התאמת צבע השמלה שלך או איפור שלך עם הפרחים שלך.

מְתוּלתָל Hair with Flowers for Prom

No Replies to "חצאית, חצי למטה תסרוקות הנשף"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 71 = 77