די רעיונות תספורת Lob אתה צריך להעתיק בשנת 2017

כולם הלכו לאחרונה עבור לוב, הידוע גם בשם "בוב ארוך", ואנחנו בהחלט הרגשתי שזה הזמן שהבאנו לך את הרעיונות הטובים ביותר תספורת יובש עליך להעתיק בשנת 2017.

ביונסה העדיפה להיראות באומבי על החוף שלה, וג'ונס ג'ונס גם טלטל אותה, טאטא אותה לצד אחד והוסיף כמה תלתלים למדד נוסף. אפילו רייצ'ל מק'אמדס התנגדה בגלים כה חדים, לא יכולנו להתאהב בהם. ובגלל זה אתה צריך לראות את הרעיונות האלה יובש תספורת יפה בעצמך ...

ארוך Bob Lob Haircut Ideas for 2017

1. קרמל אומבר לוב לברוניות

התנופה היא דרך מצוינת לגדל את הבוב שלך - זה סגנון מושלם באמצע הדרך כדי לעצור אותך מקבל את התסכולים בין. אתה יודע איך זה - אתה מקבל מתוסכל כאשר צומחים בוב, את המפצים שלך, צבע ישן ... זה אובר קרמל אומבר עבור ברונטיות הוא רעיון נהדר, כי אתה יכול לעשות את שניהם באותו זמן - לגדל חתך ישן וצבע, וכולם ללא צורך לדעת!

גַלִי Caramel Ombre Lob Haircut for Brunettes

2. ישר תספורת Lob

קים Kardashian העדיפו להיראות יותר מלוטש מנוסח שלה לוב, וזה בהחלט אחד מאותם תספורות lob יפה אתה צריך להעתיק בשנת 2017. אם אתה רוצה לתת את השיער שלך הפסקה מן straighteners, אתה יכול לעשות בדיוק את זה עם המראה לְהַלָן. תן לנעליים שלך פיצוץ מהיר עם מייבש שיער בעוד הראש שלך הפוך, ולאחר מכן להוסיף קצת מלח ים ריסוס לתת לו את המראה בוהו. עוד תסרוקת יום עצלן נראה שאנחנו אובססיבי לחלוטין עם.

יָשָׁר Long Bob Haircut Idea for Brunettes

3. Lob תספורת + בלונדינית Balayage הבהרה

אם אתה צומח חתך מבוגר וצבע, די טוב תספורת יובש רעיונות כזה אחד מושלמים. אם אתה רוצה ללכת קל יותר עבור הקיץ, אתה יכול לעשות בדיוק את זה אבל הוספת כמה בהיר בהיר יותר בלונדינית בהיר קרלי מדגיש. שיפוע Ombre עוזר לך לשמור דברים ניטרליים בראש, נותן שורשים הפסקה מכל הלבנה, ואתה יכול לבחור מבט קצת יותר בוטה כלפי הקצוות, להיפטר מכל אלה קצוות!

ברונד Long Bob Haircut Idea

4. זווית lob תספורת

זה נראה edgier מאשר כמה lobs רך יותר bobs תוכל לראות, ועדיין מציע לך משהו בדרך של אורך לשחק עם. רק תבקש מספרה שלך לתת לך יותר אורך בחזית וסיום בגב. או יותר מזה, לקחת את התמונה לתוך מספרה שלך ולהראות להם מה שאתה רוצה במקום. לפחות לא יהיו כל חוטים חצו.

יָשָׁר Black Angled Lob Haircut Idea

5. בלונד אומבר בלו על שיער חום כהה

אם אתה מפחד ללכת קצר, או היה לך בוב קצר שונא את זה, לוב זה זווית היא מושלמת גוברת בסגנון. אתה עדיין יכול לשמור על אורך החזית, וזה לעתים קרובות מחמיא יותר עבור נשים, אבל יש לך את muss, ללא מהומה מאחור. הוסף כמה בלונדיניות יפות בלונדיניות יפה שם, ומה יש לך? שיער נהדר, זה מה!

בְּלוֹנדִינִית Ombre Lob Haircut for Brown Hair

6. אדום עמוק לוב

מבט קצת יותר ארוך כאשר אתה רק מקבל בעבר כי שלב גוברת, זה אדום עמוק עמוק הוא יפה, ואת נראית נהדר אם אתה רוצה משהו נועז מבריק. אם זה אדום קצת יותר מדי לטעמך, להכהות את הדברים עם גוון ברונט עמוק, יהיה לך שיער זה מחמיא וקל לטפל גם.

עָמוֹק Red Long Bob Haircut Idea

7. שכבת לוב + הבלונדיני Balayage הבהרה

אם יש לך שיער דק, מדגיש הם הדבר הטוב ביותר עבור ביצוע זה נראה מתוחכם ועבה יותר. זה בהחלט המקרה כאשר אתם משלבים כמה גדול, גלים מקפצים, וזו רק אחת הסיבות מדוע אהבנו את זה לובש שכבות עם הבלונדיני blayage מדגיש כל כך הרבה.

מְרוּבָּד Long Bob Haircut with Blonde Balayage Highlights

8. בלנד בלונדינית אלגנטית

ובשביל מה שאתה צריך משהו זוהר ויפה, מה דעתך על לוב זה בלונדינית אלגנטי? פסים בהירים או מדגיש הושארו פנים מסגור, וזה עוזר להבהיר את המראה כולו, במיוחד כאשר אתה פנים אל פנים לאנשים אחרים, כגון לדבר איתם. זה טיפ נהדר כאשר אתה רוצה ללכת כהה, אבל לא כהה מדי גם - יש את השכבות המצית בחזית.

אֵלֶגַנטִי Blonde Lob Haircut for Thick Hair

9. יום ראשון נשיקות ברונט לוב

אוליביה מון נראתה לאחרונה כך, הלוע שלה שחוק עם גלי הים וגלים רגועים, נסחפה לצד אחד, פרידה עמוקה משלימה את המראה. זה אחד מאותם סגנונות פשוטים של חמש דקות שאפשר לעשות בבוקר. אם אין לך זמן לשטוף את השיער שלך, להשתמש קצת שמפו יבש, להוסיף כמה תלתלים, ו טרסה עם האצבעות. קום והולך לשיער, מה יכול להיות יותר טוב?

שְׁחַרחוֹרֶת Long Bob with Honey Blonde Highlights

10. זווית ומרקם תספורת לוב

אם אתה רוצה שיער כי אתה יכול להרכיב כשלוש דקות בבוקר, זה boho לוב הוא בהחלט הדרך קדימה. כל שעליך לעשות הוא פשוט להתעורר, spritz עם קצת ריסוס ים, ולאחר מכן קראנץ עם האצבעות שלך לתת מרקם וגלים בחוף קלה. אם יש לך קצת יותר זמן על הידיים שלך, אתה יכול להוסיף כמה תלתלים עם מגהצים מסתלסל שלך, אבל באמת אין צורך. אין לך אורך שוקל את המנעולים שלך, כך שהם יהיו יותר סביר להחזיק גלים פרועים שלהם.

זווית and Textured Lob Haircut

No Replies to "די רעיונות תספורת Lob אתה צריך להעתיק בשנת 2017"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    12 − 2 =