די רעיונות תספורת Lob אתה צריך להעתיק בשנת 2017 | insightyv.com

די רעיונות תספורת Lob אתה צריך להעתיק בשנת 2017

21. Balayage הבהרה

אבל מה לגבי כאשר אתה לא רוצה צבע על כל? מה אם אתה רק רוצה רמז של צבע? האם אתה חושב שזה בלתי אפשרי להיות גוון עדין בשיער קצר? טוב, את טועה, והמראה היפה הזה מוכיח את זה. הוסף אלה balayage מדגיש את הקצוות מאוד של השיער שלך וזה יהיה למעשה לגרום לך השיער להופיע קצת יותר. ודא שזה מתוחכם היטב מעורבב ואנחנו מבטיחים המחמאות יבואו עף.

שְׁחַרחוֹרֶת Lob with Balayage Highlights

22. סנדי בלונד הבהרה לשיער חום כהה

החדשות הטובות ביותר על סגנונות balayage בדיוק כמו זה בלונדינית חולית מדגיש על מראה שיער חום כהה זה מאפשר שורשים טבעיים. אתה יכול בקלות ללכת שבועות בין פגישות סלון עם אפשרויות צבע כמו אלה, כהה יותר טבעי יותר בשורשים, בהיר יותר צבעוני בקצוות. ככל שהשיער גדל והשורשים הטבעיים והכהים שלך יגיעו, הוא ייראה כמו טון נוסף למבט האומבי שלך. זה בסדר מצדנו!

חוֹלִי Blonde Balayage Highlights on a Dark Brown Lob

23. מתולתל בלונדינית

כמובן, אתה תמיד יכול לבחור ללכת פחות עדין. בדיוק כמו זה פצצה בלונדינית – הכי חמוד של בלונדינית בלונדינית חמוד blobage. שוב, להשאיר דברים יותר טבעי וכהה יותר בשורשים, מצית לקראת הסוף, וללכת קצת יותר זמן לפני שאתה עושה את המינוי סלון. השיער שלך יודה לך על כך, וכך גם יתרת הבנק שלך!

קָטוּעַ and Messy Blonde Balayage Lob

24. שכבת ברונד לוב

אתה עדיין יכול להוסיף שכבות שלך יפה תספורת lob רעיונות להעתיק ב 2017, פשוט לעשות כמה שכבות קצת יותר מאחרים, שילוב טוב לערבב. כדי ליצור נפח סביב הפנים, לאחר שהוספת את הגלים לנעולים שלך, צור פרידה צדדית. תני לו פרץ מהיר של ספריי, ותכניס אותו באצבעותיך, ואתה תישאר עם חמש דקות יפה לעשות, בדיוק כמו זה.

מְרוּבָּד Bronde Long Bob Haircut

25. סגנון לוב מרוח

אם אתה מייבש את השיער שלך הפוך, תיצור מספיק אומץ נפח כדי להשיג את סגנון לוב זה שופע מן הנוחות של הבית שלך. אתה יודע איך כשאתה עושה את השיער שלך זה אף פעם לא נראה טוב כמו כאשר מעצב אופנה שלך עושה את זה? ובכן, הטריק הפוך הוא ממש טוב להשתמש כאשר יש לך שיער בסדר. שקול גם להשתמש מוס, עדיף נפח הוספת אחד, וכן מחומם או לעזוב ב rollers כדי לעזור מדי.

תִלוּל Haircut Idea for Black Women

26. בלונד אומבר לוב

מה זה שיער בלונדיני? ובכן, בדיוק כפי שזה נשמע באמת – שיער בלונדיני חום מעורבב בחוכמה יחד עד שזה הופך ברונדי. במקרה שלא היית מודע, J-Lo יש נענע את המראה, וגם ברי לארסון הוא גם מעריץ. זה נראה תכונות בלונדינית – חום הופך בלונדינית – ב שיפוע אומבר שאנחנו לא יכולים רוק עבור עצמנו. אם זה עדין, אבל יפה, שינוי צבע אתה רוצה, זה נראה ללכת על בטוח!

מְתוּלתָל Blonde Ombre Lob Hairstyle

27. סטרייט בלונדינית

ולפעמים אתה לא רוצה גלים גדולים, אבל זה לא אומר שאתה רוצה פוקר ישר שיער מלוטש או … נכון? מראה זה מראה לך מראה בין כל השיער כי כל אחד יהרוג, כל הושג בעזרת מכה טובה יבש עם מברשת עגולה גדולה. זה יעזור לך לקבל את היושר ללא sleekness, ואת כמות הזכות של להקפיץ מדי.

יָשָׁר Blonde Long Bob Hairstyle

ויש לך אותם – 27 די יובשים רעיונות תספורת אתה צריך להעתיק בשנת 2017. הם קל, תחזוקה נמוכה, יפה, והוא יכול להיות מותאם אישית כדי להתאים לכל סוג של סגנון, צבע, או נראה שאתה רוצה. מה לא לאהוב את הלוב? אם זה מספיק טוב עבור אוהב של קים Kardashian ואת ברי לארסון, זה מספיק טוב גם לנו.

No Replies to "די רעיונות תספורת Lob אתה צריך להעתיק בשנת 2017"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    6 + 1 =