חצי, חצי למטה תסרוקות עבור bridesmaids | insightyv.com

חצי, חצי למטה תסרוקות עבור bridesmaids

11. מבולגן, כתר קלוע

האם אתה מחפש חלופת שיער? יש לנו את הפתרון בשבילך. יש כתר קלוע! זה לא רק כתר קלוע, אלא גם כתר קלוע מבולגן שייראה נפלא. זה יגביר את השיער שלך משלימים כל סגנון של השמלה. עם שיער מבולגן, אתה לא צריך לדאוג לתקן את זה במהלך היום, פשוט לעזוב את זה וליהנות החתונה!

קָלוּעַ Crown Half Up Hairstyle

12. מקופח חצי Updo עם צמות

מקניט ידוע גם backcombing. Backcombing היא מילה אחרת, כי אנשים רבים נוטים להשתמש כעת. אתה יכול לראות על ידי להקניט את הכתר, זה מיד מעלה את השיער שלך, הגדרת סגנון אלגנטי.

מקוננים Half Up Half Down Hairstyle with Braids

13. קל, תסרוקת ארוכה מתולתל

תלתלים נראה רומנטי מיוחד לחתונות. זה כל כך פשוט אבל נראה כל כך מדהים ונצחית. פיתולים תלתלים הם כל מה שצריך זה תסרוקת. הוספת קטע השיער תיצור את המעלית הטבעית. אתה יכול לראות כמה יפה את קליפים הוסיף, לסיים את הסגנון.

קַל Long Curly Hairstyle for Bridesmaids

14. קלוע חצי אפדו

ערבוב צמות שונות יוצר סגנון יפה. שתי הצמות האלה עובדות כל כך טוב ביחד. הסגנון הוא סופר girly ו ייראה מדהים עם כל התלבושת אתה מחליט ללבוש.

קָלוּעַ Boho Half Updo for Bridesmaids

15. חצי רומנטי חצי, חצי למטה נראה

מי לא רוצה תסרוקת רומנטית לחתונה? חתונות הן על אהבה ואושר. רומנטיקה היא באוויר, במיוחד כאשר יש לך את התספורת הזאת מדהים.

יפה Half Up Style for Bridesmaids

16. חצי-up כתר קלוע עבור אמצע אורך השיער

כתרים קלוע ייקבע את המראה. לאחר הכתר קלוע יהיה מסגרת הפנים שלך ולהראות את השמלה שלך. המוקד העיקרי יהיה על האיפור שלך ואת הגב של השיער שלך קלוע מקסים יפה. זה מושלם כמו שאתה תהיה הליכה במעבר.

חֲצִי Up Braided Crown for Medium Length Hair

17. מתולתל, חצי צמה

זה נראה כל כך מפורט ומורכב. אל תפחד לחשוב שזה נראה קשה לעשות, לבטוח בנו, זה נראה קשה יותר. אם אתה נתקל תסרוקת בבוקר, להראות תמונה של תסרוקת זו והם יוכלו ליצור את זה בתוך זמן קצר. אם אתה בטוח עם fishtails עצמך, אתה יכול גם לעשות את זה בבוקר ללא hairstylist. זה יחסוך לך קצת כסף!

חֲצִי Up Fishtail Braid Hairstyle for Bridesmaids

חצי סגנון עבור שיער ארוך

סגנון זה הוא על כל עניבה רופפת. הטריק עם סגנון זה הוא כאשר אתה אוסף את החלק למעלה למעלה, לא למשוך בחוזקה, לקשור אותו בחזרה עם הלהקה המועדפת שלך / hairpiece וכו ‘, באופן רופף. זה יהווה את הסגנון העדין שאתה רוצה.

מבולגן Curly Half Up Hairstyle for Long Hair

19. שיער ישר + צמות הולנדיות

צמות הולנדיות באמת בולטות. אם אתה רוצה למשוך תשומת לב, זה בהחלט לעשות את זה. זה בולט יותר עם שיער קצר יותר, כמו בתמונה לעיל. אתה יכול גם להוסיף כמה קליפים פרח להתאים את הצבעים נושא החתונה.

יָשָׁר Dutch Braided Crown Half Up for Medium Hair

20. פשוט & אלגנטי

זוהי תסרוקת פשוטה ואלגנטית שיגרום לך להיראות ולהרגיש מדהים. על ידי יצירת כתר קלוע, זה יפעל כמו אביזר שיער בשבילך. זה יחסוך לך כסף על קניית פאה. ודא הצמה מתאספת מתחת הכתר הרים שלך לתוקף.

אֵלֶגַנטִי Half Up Hairstyle for Brides or Bridesmaids

No Replies to "חצי, חצי למטה תסרוקות עבור bridesmaids"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 3 = 2