51 מגניב ו טרנדי בינוני אורך תסרוקות | insightyv.com

51 מגניב ו טרנדי בינוני אורך תסרוקות

2018 הוא על כל תסרוקות באורך בינוני. נראה שכולם יוצאים משוגעים בינתיים לתספורות ארוכות. זה לא קצר מדי ולא ארוך מדי. לפעמים, אנו עשויים להצטער לחתוך את השיער שלנו קצר יותר ממה שציפינו אבל לסמוך עלינו כשאנחנו אומרים, אתה לא תצטער על זה עם אורך זה. אם אתה חושב שיש קוצצים, אבל הם רגילים שיש את הביטחון של שיער ארוך, אין לי פחד. זהו אורך מושלם כי תוכל לסגנון בדרכים רבות ושונות לקשור אותו בחזרה.

אם אתה רוצה לשנות את השיער שלך והם להוט על סגנון באורך בינוני, זה תמיד רעיון טוב יש תמונה של תסרוקת אתה רוצה. אז ברגע שאתה מגיע לפגישה שלך שיער, להראות הספר שלך את התמונה. זוהי הדרך המושלמת כדי לקבל את התספורת שאתה רוצה.

אם אתה רוצה לשנות את השיער שלך אבל הם עדיין להחליט תסרוקת שאתה אוהב, תסתכל על אלה. יש לנו לבוא עם 51 של התסרוקות באורך בינוני הכי מגניב זה נראה מדהים ואנחנו בהחלט כי אתה אוהב אותם מדי! יש לנו Sombre, Ombre, צבעים שונים וטכניקות שונות כדי שתוכל לראות.

1. בינוני גזור + דבש בלונדינית הבהרה

הוסף קצת צבע לחתוך בינוני trending שלך, ללא צביעה יותר ממה שאתה רוצה.

בינוני Length Hair with Honey Blonde Highlights

אתה לא צריך לצבוע את כל השיער שלך כדי להוסיף צבע של צבע. זה תספורת באורך בינוני נראה מדהים עם מגע קטן של דבש בלונדינית מדגיש. כדי להבטיח שתבחין בהבדל, בקש מהספר שלך להוסיף את נקודות השיא לחלקים הקדמיים של השיער. זה יהיה מסגרת הפנים שלך ואתה תבחין בצבע כאשר אתה מסתכל במראה. זה מאוד פופולרי והוא תחזוקה נמוכה.

2. Sombre בינוני סגנון

Sombre הוא Ombre החדש! במקום Omberre סגנון מדגיש, אנשים רבים בוחרים Sombre.

בינוני Length Sombre Hair

כפי שהשם מרמז, כל Sombre הוא, הוא גרסה מעודנת של תסרוקת Ombre. זה מה S מייצג. זה הרבה יותר רך ואתה יכול להשיג את המראה הזה על ידי הגדלת מדגיש שלך בהדרגה החוצה. זה נוטה להיות רך צבעים אשר מעט קל יותר על הקצוות. המראה של השורשים כהים פחות ברורים.

3. רוטי בלונד בלונדינית

בנות, שורשים הם trending! איזו הקלה!

רוטי Blonde Lob Hairstyle

חיכינו כל כך הרבה זמן עד שזה יקרה. הרבה אנשים יכולים עכשיו להתחיל להציל את הכסף שלהם! אין צורך לבצע את השיחה דחוף הספר שלך, לחכות קצת ולבלות את הכסף על משהו אחר! שורשים חוזרים אופנה הם trending בגדול. כמובן, אנחנו אוהבים את זה שיער צבוע טרי מרגיש וכאשר השורשים שלך מוצגים, אתה לא צריך לדאוג. סלבריטאים רבים מתנדנדים בסגנון זה גם סלע שלך! כולנו מבולבלים לפעמים אל הטרמינולוגיה החדשה של השיער, שיוצאים וצלול הוא די חדש. במקרה אתה תוהה מה לוב הוא, זה בוב ארוך.

4. גריי אומברה

לפני כמה שנים, אם אמרת שיער אפור היה אופנתי, אנשים בטח היו צוחקים על הפנים שלך.

סמוקי Grey Ombre Medium HairSmokey Grey Ombre Medium Hair

כיום, שיער אפור הוא לא משהו שאנשים מנסים להסתיר, הם מחבקים אותו עכשיו. שיער אפור יפה והוא ענקי עכשיו. שיער אפור כבר על המגמה עבור עונות רבות עכשיו וזה נראה כאילו זה להישאר בסביבה עוד כמה. אנשים עכשיו בוחרים ללכת אפור וזה נראה נהדר. שיער אפור אומבר הוא מושלם עבור מישהו שלא רוצה לצבוע את כל הראש שלהם. אם אתה מרגיש את הצבע האפור, אבל לא בטוח על צביעה לגמרי, ללכת על זה ולראות מה אתה חושב. זה יתאים כל סוג השיער ואת כל צבע העור.

5. מבולגן, שכבות אמצע גזור שיער

מעבר שיער ארוך שיער קצר יותר הוא תהליך מרתיע עבור אנשים רבים.

מבולגן Layered Medium Length Hairstyle

אם אתה מרגיש אמיץ ורוצים לשנות את השיער שלך אבל הם עדיין זהירים, ללכת על תסרוקת מבולבלת, באמצע שכבת אורך. עדיין יהיה לך את אורך ומרקם אתה רגיל אבל זה ירגיש טרי וזה יהיה סגנון חדש בשבילך. אם אתה רגיל יש שיער מסודר, יש לשנות בלגן זה קצת.

6. זהב בסגנון קרמל

זהב, גווני קרמל מתחממים ומחמיאים לך את גוון העור.

זהב Caramel Medium Length Hair Cut

לאחר זהב, גוונים קרמל ייתן את האווירה חם ייראה קלאסה. זה צבע תחזוקה נמוך נראה נהדר עם כל התלבושת. צוות עם איפור נייטרלי רך כך השיער שלך עושה את כל מדבר. הפוך את המוקד העיקרי להיות השיער שלך נהדר.

7. מתולתל, תסרוקת בלונדינית בצבע בז ‘

בלונדינית בצבע בז ‘נראית מרשימה אך רכה.

מְתוּלתָל Medium Beige Blonde Hair

ערבוב תלתלים זה תסרוקת יגרום לך להיראות מדהים catwalk מוכן! תלתלים רכים עם גוונים רכים הם אידיאליים אם אתה לא רוצה לצבוע את השיער שלך צבע ברור בהיר. הוספת תלתלים תוסיף את הקפיץ ואת השיער שלך ייראה מלא ועבה יותר.

8. בינוני לחתוך עם פנים מסגרות שכבת

הולך על חתך בינוני עם שכבות, היא דרך לשנות באופן מיידי את הסגנון שלך.

בינוני Hairstyle with Front Face Framing Layers

פנים מסגרות שכבות יגביר את השיער שלך וזה ירגיש שונה מאוד מה היה לך בעבר ללא שינוי רדיקלי.

9. שיער נחושת

האם אתה נוטה ללכת על בלונדינית, חום או שחור גוונים?

גַלִי Medium Length Copper Hair

האם אתה רוצה לשנות? אם אתה רוצה שינוי דרמטי אז אתה תמיד יכול לבחור צבע נחושת. צבע זה נראה כל כך תוססת ויש לו אווירה קיץ מקסים. בפעם הבאה אתה חושב על צבע השיער הבא שלך, לחשוב על נחושת. צבע יש טון נחמד כי יהיה לחמם את עור העור. זהו צבע אופנה המגמה, כי ישחרר האופנה הפנימית שלך!

10. בלונדינית Balayage Ombre

בלונדינית בלונדינית אלה מדגיש נראה fab!

בינוני Hair Blonde Balayage Ombre

הצבע מוסיף מעט מגע ייחודי ומבהיר את השיער. תסרוקת זו היא מגמת בכל הדרכים. יש לך את Balayage ואת Ombre! כולם יראו אותך על המגמות הבאות!

No Replies to "51 מגניב ו טרנדי בינוני אורך תסרוקות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    49 − = 44