51 פואטיקה חמה – insightyv.com

51 פואטיקה חמה

31. צמות ארוכות עם חפתים

אמרנו את זה בעבר ואנו אומרים את זה שוב, תכשיטי שיער הוא דבר גדול באמת. כמו ממש גדולה. בין אם זה האזיקים שיער כמו שאתה יכול לראות על הצמות הארוכות האלה יפה, או שמלת ראש, צעיף, הלהקה, מה שאתה אוהב, זה חייב להיות accessorised כחלק התלבושת שלך.

ארוך Big Poetic Justice Braids with Golden Cuffs

אתה יכול לקבל חפתי שיער בכל מיני סוגים של עיצובים וסגנונות עכשיו – כסף, זהב, זהב מוזהב, ברונזה, ולמי שרוצה משהו אפילו יותר, אתה יכול אפילו לקבל קמעות התלויים בצורה דקורטיבית מן השיער. אקססורסינג מעולה!

32. כחול Ombre בריידס

שיער כחול, בדיוק כמו רבים של סגנונות אחרים בהירים יותר צבעוניים, היו כל זעם בשנים האחרונות, ואם אתה רוצה לעלות על השיער של בתולת השיער, אתה צריך להסתכל על ריבוי גוונים כמו אלה כחול מדהים מדהים צמות, תערובת חכמה של גוונים שצריכים ‘לצבוע’!

ארוך Blue Ombre Poetic Justice Braids

זה פשוט עניין של לשאול את hairstylist שלך בצמה חכמה בכמה גוונים שונים של כחול יחד כדי להשיג מראה מגניב כמו זה. האם אתה אמיץ מספיק כדי לנסות את זה?

33. גריי פואטי צדק צמות לתוך אפו קלוע

עבור אותם ימים כאשר אתה צריך לעשות רושם נהדר, מה לגבי updo אופנתי, בדיוק כמו זה בסגנון קלוע מדהים?

אפור Poetic Justice Braids into a Braided Updo

זה קל וחוסך חבורה של זמן הכנה בבוקר, והחדשות אפילו טוב יותר הוא שאתה יכול לשנות את updo לחלוטין רק על ידי תיקון הדרך שבה הצמה, טוויסט או להחזיק במקום אורכים ארוכים.

34. צמידי קרמל מזהב

מבט שאף פעם לא יוצא של סגנון, צמות קרמל זהוב הם הדרך המושלמת ללכת קל יותר עבור הקיץ, מבלי ללכת קל מדי.

זָהוּב Caramel Poetic Justice Braids

יש הרבה גוונים בבלונדינית ובלונדינית ‘ברונד’ לבחירה, זה לא הכל על פלטינה בלונדינית סופר או בהיר או בלונדיניות.

35. חצי קוקו

עבור אותם ימים אתה לא יכול להחליט אם אתה רוצה ללבוש את השיער שלך למעלה או למטה, את חצי מעלה את התספורת חצי למטה הוא פשוט מושלם … כמו השם היה מציע כמובן.

פִּיוּטִי Justice Braids Half Up Ponytail

פשוט למשוך את החצי העליון בחזרה ולעשות מה שאתה רוצה את זה נראה כי אתה מבלה יותר זמן על זה ממה שיש לך בפועל. לחבוט אותו, לסובב אותו, להוסיף אותו לזנב סוס … הבחירה היא שלך. תבלין דברים היום ללבוש את זה ככה. תקבל מחמאות, אנחנו מבטיחים!

36. צמות עם תחתית

מבט זה הוא מה שמישהו עשוי לתאר כמראה “מנותק” – שני המאפיינים העיקריים של הסגנון לא בהכרח הולכים יחד, אבל עדיין עובד באופן מושלם עם זאת.

סָגוֹל Poetic Justice Braids with an Undercut

החלקים הארוכים יותר, הלא מקוטעים, נקלעו לצמות הצדק הפואטיות היפות, ואילו החלקים התחתונים התגלו לתוך מה שמכונה בדרך כלל ‘תחתיה’, מה שנותן לך מראה שהוא עצבני, פאנקי, ועדיין יכול להיות מוסתר עבור פעמים אתה צריך ללכת ולראות את הסבים והסבתות שאתה מכיר היטב לא יאשר.

37. חצי אודיטו די

Twists הם אחת הדרכים הכי קל ו צדדי ביותר של לובש את הצדק המשפטים פואטי, עם מגוון עצום של עיצובים, סגנונות ואפקטים מושגת עם ממש את קפיצי הידיים. או את הידיים של הסטייליסטית שלך כמובן.

יפה Poetic Justice Braids Half Updo

אתה יכול לסובב רק את החלקים הקדמיים כדי לקבל אותם מול צמות מול הרחק מן הפנים שלך, או שאתה יכול לסובב את הזנב סוס או את כל הצעת השיער שלך. זה הדבר הכי טוב – פיתולים וקופסאות קופסה מדהימים ביחד. פשוט תתפתל ותראה.

38. אפידו קלוע

סגנון פיסול וצמידי צדק פואטי (או קופסאות תיבה) הם שילוב מדהים, ואחד מושגת בקלות. גבהים גדולים יותר מושגות בקלות עם צמות עבות יותר, אבל אתה עדיין יכול ליצור כמה גובה מרשים עם צמות דקים ואת משולבת ימין של פיתולים וסיבובים.

פִּיוּטִי Justice Braids Braided Updo

צמות דקים נחשבים לעתים קרובות את האפשרות cuter, ואת אלה צמות תיבת דק הם לא יוצא מן הכלל. יש לך קצת יותר גמישות כשמדובר סגנונות עם צמות דקים, אבל זה לא אומר עבים יותר לא יעבוד גם כן. עובי שונים של הצמות מציעים קבוצה שונה של אפשרויות עיצוב.

39. סגנון כראל בראון

כאשר האיפור שלך הוא על הצבע, על fleek, רק לשלמות, למה אתה צריך מבט מורכב?

קַרַמֵל Brown Poetic Justice Braids

לפעמים פשוט משוחק ארוך ומשוחרר הוא הדרך בדרך, ומאפשרות צדיקות הצדק הפואטי לדבר בעד עצמם.

40. מודגש, שחור ולבן Ombre בריידס

דרך אחת לתבל את הקוקו פשוט קופסת הקופסה היא להעיף אותו לצד, מבט נוסף נפוץ לראות על ידי סולאנג נואלס.

שָׁחוֹר and White Ombre Poetic Justice Braids

אנחנו לא יכולים לעזור אבל הדבר מדהים לבן, שחור ואפור צידדות צדק פואטי ייראה מדהים פוני צד סחף, את השיער המושלם ‘לעשות כדי להראות את כל קווצת שיער רב גוון שלך.

No Replies to "51 פואטיקה חמה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.