51 הכי קצר וארוך פיקסי חתכים אנחנו אוהבים עבור 2018 | insightyv.com

51 הכי קצר וארוך פיקסי חתכים אנחנו אוהבים עבור 2018

שיער קצר, לא אכפת לי בחורים היא הגישה עבור מאמר זה. אני יודעת שזה נשמע כמו קלישאה, אבל זה נכון. אם לא היה לך שיער קצר, אתה לא יודע את ההרגשה כך התמונות האלה של קיצורי פיקסי גדול, עשוי temp לך ללכת קצר! כאשר אתה עושה שינוי משיער ארוך שיער קצר, אתה מרגיש כל כך רענן. תסרוקות מגמות כיום הופכות קצרות וקצרות יותר. ככל שיותר קצר, בעיני רבים. כדי להיות כנים, לאחר הסתכל על קיצורי הפיקסלים שנבחרו שלנו, אנחנו יכולים לראות למה. זהו תספורת נוחה מאוד עבור נשים עסוקות. אנשים רבים בוחרים לקבל קיצורי פיקסי קצר כי הם לא יכולים לשמור על שיער ארוך. הם חיים אורח חיים קדחתני ומבינים כי השיער קצר יותר עובד טוב יותר עבורם. אחרים, שיער קצר אהבה ללא קשר לסגנון החיים שלהם סלבריטאים רבים בוחרים לחתוך קצר מדי. יש כל כך הרבה חתכים יפים, פיקסי לבחירה. אם יש לך שיער דק יותר, סגנונות pixie עשוי לעבוד טוב יותר עבורך כמו השיער שלך ירגיש מלא יותר ומוסיף אלמנט של גובה וממד.

1. פיקסי לחתוך עם המפץ

זה קלאסי, מסודר וסקסי פיקסי לחתוך.

נָשִׁי Pixie Cut with Bangs

מערבבים חתך פיקסי קלאסי עם פוני ואתה מקבל את זה. זה מורכב בצד אחד כבד בצד השני, הוא קצר יותר. למרות שזה קצר, זה סגנון מאוד תכליתי. אתה יכול להתלבש אותו למעלה ולמטה.

2. ארוך, מסולסל לחתוך עם המפץ ואת הבהרה

חתך פיקסי לא צריך להיות קצר מאוד.

ארוך יותר Messy Pixie Cut with Highlights

קח את זה גרסה pixie עוד עם פסים מדגיש. זוהי תסרוקת אידיאלי עבור אלה שלא רוצים ללכת קצר מדי ועדיין רוצה מרקם מלא שוליים כבדים.

3. קצר לחתוך שיער טבעי

זהו חתך סקסי לשיער מתולתל באופן טבעי.

קצר Pixie Cut for Natural Hair

הצג את תלתלים סקסית שלך עם זה לחתוך פיקסי קצר. יש תחזוקה מינימלית נראה מושלם לכל אירוע.

4. בלונדינית פיקסי לחתוך עם ארוך המפץ

אם אתם מחפשים שינוי כולל, יש סגנון זה.

מְגוּלָח Blonde Pixie Cut with Long Bangs

צביעת השיער שלך בלונדינית ויש לי לחתוך פיקסי קצר עם צד פוני, נראה נהדר. צד אחד הוא קצר בהרבה מן השני וזה עובד. לאחר תסרוקת חדשה יכולה להיות חוויה לבד, אבל כאשר אתה הולך על שינוי רדיקלי יש השיער שלך צבוע מדי, אתה מרגיש נהדר. פנקו את עצמכם מהפך ויש להם פיקסי לחתוך צבע בקיץ.

5. ארוך יותר Pixie לחתוך עם Undercut

חתך פיקסי יהיה דגש על הפנים שלך.

ארוך Red Pixie Cut with an Undercut

אם תבחר יש את הסגנון הזה, לחתוך pixie עוד עם חתך, זה עדיין להראות את הפנים היפות שלך. יחד עם זאת, יהיה לך שיער ארוך יותר לשחק איתו. אנשים רבים בוחרים לקבל את קוצצים כדי לחתוך pixie, ללכת על סגנון עוד pixie לפני שיש את pixie קצר יותר. הסיבה לכך היא כי הם לא בטוחים אם הסגנון יתאים להם או אם הם יאהבו את זה. תשע פעמים מתוך עשר, הם יוכלו לבקר את הספרית שלהם כדי להתקצר.

6. אסימטרי Pixie Cut

קיצורי פיקסי א-סימטרי הם פופולריים כתמיד.

א - סימטרי Pixie Haircut with Highlights

פרנקי מ שבת הוא מאהב גדול של סגנון זה. זהו סגנון כל השנה נראה כל כך טוב עם התלבושת. זה girly ונראה קלאסה. ויקטוריה בקהאם גם היה זה סגנון בשלב מסוים, הן כמו בלונדינית ברונטית.

7. מתולתל בלונדינית פיקסי גזור

חתכים פיקסי לא צריך להיות ישר.

מְתוּלתָל Blonde Pixie Cut

אם היית שואל מישהו מה הם חושבים על סגנון פיקסי, הם בטח היו אומרים קצר מאוד וישר. אם אמרת לאותו אדם שזה גם סגנון פיקסי, הם היו מזועזעים. אנחנו חושבים הוספת תלתלים ל חתכים פיקסי להיראות מדהים וייחודי. הם כל כך חמודים וסקסיים. תלתלים יוסיף מרקם ולגרום לך שיער מלא יותר עבה.

8. גריי פיקסי גזור

בוא נערות, אפור הוא מגמה ואתה יכול להיות האופנה הגבוהה ביותר על ידי ערבוב אפור לחתוך פיקסי trending!

עַצבָּנִי Grey Pixie Cut

כולנו אוהבים את הצבע האפור שכולם משתגעים עליו. זהו צבע שיער רך ועדין ותספורת. יש בו רטט רטרו על זה בולט מן הקהל.

9. סגול Pixie Cut

אם היית שם, לעשות את זה עם שיער אפור, לנסות שיער סגול.

סָגוֹל Colored Pixie Cut

גם אם לא ניסית שיער אפור, סגול לבד הוא צבע חזק, מדהים עם חיוניות וזה כיף. Teamed עם לחתוך pixie ואתה תהיה המסלול מוכן. זה יהיה להשלים את הפנים שלך ואתה תיראה מדהים. זכור, אם יש לך שיער כהה, כדי להשיג צבע סגול בהיר, תצטרך להלבין את השיער שלך על הספר אז הם יוסיפו את צבע הטונר לאחר. זה להרים את הצבע מראש ולאחר מכן תוכל להשיג תוצאות טובות יותר.

10. בלונדינית פיקסי לחתוך עבור פנים עגולות

זה התספורת המושלמת אם יש לך פנים עגולות.

בְּלוֹנדִינִית Pixie Cut for Round Face

חתכים פיקסי לעשות להיראות טוב על כל מיני סוגים של שיער וצורות פנים אבל תספורות ספציפיות יכול להחמיא הפנים שלך אפילו יותר. זה חתיכת פיקסי בלונדינית ישפר את הפנים שלך עגול ואתה תיראה פנטסטי. לאחר להקות צד יהיה לצמצם את הצורה של פנים עגולות. אם אתה מסתכל על celelbrities יהיה עגול פרצופים, כולם נראים נהדר עם לחתוך פיקסי. קח Agyness Deyn ו קירה נייטלי, שניהם נראו מדהים עם סגנון זה.

No Replies to "51 הכי קצר וארוך פיקסי חתכים אנחנו אוהבים עבור 2018"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    83 − 76 =