51 פואטיקה חמה – insightyv.com

51 פואטיקה חמה

11. צמידי כסף אפורים

כסף היה מגמה גדולה מאוד עבור 2015, ואתה יכול רוק את המגמה הגדולה ביותר זה נע לתוך 2016 בקלות רבה מדי עם תוספת של גוונים שונים של צמות.

ארוך Grey Poetic Justice Braids

בחר עבור אפור כהה אקדח מתכת, או בהיר בהיר בהיר אפור כמו שאתה יכול לראות כאן – הבחירה היא שלך.

12. צמות שחורות עם פופ אדום

אפילו סלבריטאים ילדים קופצים על הפעולה עם צמידי הצדק הפואטי המופלאים האלה, או צמות בסגנון קופסה. אנג’לינה ג’ולי וילדה המאומץ של בראד פיט, זהרה ג’ולי פיט טלטלה לאחרונה כמה קופסאות קופסה מפוארות למדי, וגם לה היה הבזק כחול שרץ גם הם!

שָׁחוֹר and Red Poetic Justice Braids Hairstyle

אנחנו אוהבים תוספת של צמות צבעוניות שונות כאן אבל במקום כחול, אדום הוא צבע הבחירה. אתה יכול לבחור ולבחור את הצבעים ואת גוונים אז למה לא לחשוב קצת מחוץ לקופסה? זה יהיה בזבוז לא לעשות את רוב האפשרויות הפתוחות בפניך.

13. ג’מבו פואטיס צדק צמות

קרי הילסון לאחרונה נראה ספורט דומה מאוד זה, ארוך ופשוט פואטי צדק צמות, שחוקים רופף וארוך על פי רוב על השטיח האדום של מיוחד T.I. אירוח של ‘Keanu’.

עֲנָק Poetic Justice Braids

שני החלקים צד כבר משוך לאחור קשורה במקום עבור דרך קלה למשוך אותו בחזרה את הפנים – רק אחת הדרכים פשוט אך יעיל ללבוש אלה ג’מבו תיבת בסגנון צמות.

14. צמות בלונד קרמל

בלונדיניות וצמות קופסה או צמות צדק פואטי הולכים יד ביד. שם אמרנו את זה. זה נראה כי ביונסה יהיה סלע בכל לב ואם היא מתנדנד אותו, אנחנו רוצים רוק גם את זה.

קָטָן Caramel Blonde Poetic Justice Braids

יש גוונים שונים גוונים של בלונדיניות וחום קרמל לסיום טבעי יותר. לחלופין, ללכת בלונדינית פלטינה רק בגלל שאתה יכול. הבחירה בידיים שלך.

15. בורגונדי בריידס

אדום הוא צבע של תשוקה ואש כך שכאשר אתה השיער הוא על האש, אתה יכול גם להראות את זה על ידי נדנדה גוון מודגש. אתה לא צריך ללכת החוצה החוצה, אפילו צלילים מושתקים של אדום יכול ליצור השפעה גדולה על השיער.

בורגונדי Poetic Justice Braids Hairstyle

לחיות מחוץ לקופסה קצת לבחור משהו אחר, אולי צל שלא ניסית קודם.

16. צמידי צדק פואטי קצר

ביונסה לבשה אותן ארוכות וחופשיות. זה לא אומר שאתה צריך אף. שמור על דברים קצרים ומתוקים כמו אלה קצר מקסים פואטי צמות צדק, מושלם עבור מזג האוויר היפה הזה קיץ חם!

קצר Poetic Justice Braids

אורך יכול להכביד על הקרקפת שלך כל כך להפסקה מדי פעם, בחירה באורך קצר יותר הוא רעיון טוב באמת.

17. צדיקת צדק פואטית עם צדדים מגולחים

ג’אדה פינקט סמית הלכה על דרך סלעית ומלבשת יותר ללבוש את צמות הצדק הפואטי החמים שלה בפרסי ה- BET 2010, מבט חצי-מממממממממממממממממממממממ, אהבנו את האופן שבו זה נראה, וזה קצת יותר קל ללבוש את זה.

פִּיוּטִי Justice Braids with Shaved Sides

אתה לא צריך לבחור עבור גילוח בצד אם זה מהלך אמיץ מדי בשבילך אבל אתה חייב להודות, זה בטוח נראה סופר חצוף!

18. ארוך, ורוד צמות Ombre

מה זה אומר? ורוד לגרום לבנים לקרוץ? למי אכפת מי קורץ, ורוד הוא בהחלט פנימה בנוסף זה עצבני, מודרני, סופר נשי מדי. מה עוד אתה יכול לבקש?

ארוך Pink Ombre Poetic Justice Braids

יש את הסגנונות אותו אתה בדרך כלל יש אבל דברים התבלינים על ידי הצגת גוון חדש לתערובת. זה שחור ורוד Ombre פואטי צדק צמות בסגנון משוגע יפה.

19. צדיקת צדק פואטית גדולה עם חרוזים

כריסטינה מיליאן חלקה במבט קלוע צמוד עם בתה, ויולט בחופשה. שלה הסתיים עם חרוזים צבעוניים סופר נפלא בסגנון חג אמיתי.

גָדוֹל Poetic Justice Braids with Beads

אתה יכול בקלות להוסיף שיער תכשיטים, האזיקים ואת חרוזים למראה שלך כדי להפוך אותו משלך. אנחנו אוהבים את האזיקים המשמשים זה עבה פואטי צדק צמות עיצוב, אבל יש באמת כל כך הרבה דרכים אתה יכול לשחק את אלה. אמרנו לך שהם סופר צדדי!

20. צמות סגולות

סגול כבר ידוע להיות גוון מפואר ואלגנטי במשך מאות שנים אז למה לא יש את היופי של שיער סגול מפואר כמו זה מדהים מראה צדק פואטי צמה?

סָגוֹל Poetic Justice Braids

זה נועז, מבריק ויפה. השילוב המושלם עבור רוצח קיץ שיער זה יהיה לקבל את כולם מדברים על כל הסיבות הנכונות.

No Replies to "51 פואטיקה חמה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.