50 תסרוקות תיבת זה תסובב ראש

11. קלוע חצי אפדו

אינסטגרם / naturally_candace

אינסטגרם /

תסרוקת זה נראה כאילו זה לוקח הרבה עבודה, אבל למעשה זה לא. תסרוקות קל אך מדהים הם fave שלנו. תסרוקת זו היא אידיאלית עבור חתונות קיץ ואירועים מיוחדים אחרים. אנחנו אוהבים את המראה כולו, כולל השפה הוורודה.

12. פורמולה אודו רשמית

אינסטגרם / bonzenga

אינסטגרם / בונזנגה

מי צריך מעצב שיער כאשר יש כל כך הרבה נשים מוכשרות, מוכן לחלוק את הסודות שלהם על איך ליצור כמה תסרוקות מדהימות, נכון? אם אתה אוהב את זה updo, הקפד לנסות את זה עבור האירוע הרשמי הבא שלך.

13. פסטל ורוד Box Boxids

אינסטגרם / braidsgang

אינסטגרם / braidsgang

אם אתה מקבל עייף של אותו צבע שיער ישן, אנו ממליצים לך לנסות את ההצהרה ההחלטות צבע שיער, בדיוק כמו זה ורוד פסטל מדהים! סגול, בצבעי פסטל ורוד, אפור בהיר חום יהיה מבטא את צבע העור שלך בצורה מושלמת.

14. 4 סגנונות תיבת סגנונות עבור קיץ

מָקוֹר: kyssmyhair.com

מקור: kyssmyhair.com

נראה כי אלה קל יותר להשיג ממה שאתה חושב! אנחנו אוהבים את הפופ של צבע אדום, זה עושה את כל המראה הרבה יותר טוב.

15. מעוקם צד קוקו

מָקוֹר: tumblr.com

אינסטגרם / Tally_Ah

צד קוקו הוא המראה המושלם עבור מפגשים עם החברות שלך. לפחות אחד מהם ישאל אותך איך להשיג את התספורת הזאת מדהים, אנו מבטיחים את זה.

16. Big Box צמות

אינסטגרם / braidsgang

אינסטגרם / braidsgang

אלה גדול צמות תיבת chunky נראה מדהים, גם כאשר הם נשארים בחופשיות תלויים. מי צריך תסרוקת כאשר יש אזיקים, נכון? הם הדרך הקלה ביותר להוסיף מגע של זוהר למראה שלך.

17. צמות תיבת לתוך שתי צמות צרפתית

אינסטגרם / braidsgang

אינסטגרם / braidsgang

הגברות שלנו עם צמות תיבת קטן יוכלו רוק צמות צמות צרפתית. ככל הנראה, רוב הגברים חושבים צמות הם סופר סקסי. התאמה שלך עם עגילי זהב גדולים.

18. ירוק Box Braids + סרט ראשוני

מָקוֹר: tumblr.com

מקור: tumblr.com

שיער ירוק? בטח, למה לא! אם אתה מרגיש כמו השיער הירוק שלך הוא פשוט חסר משהו, אתה צריך להוסיף כמה אביזרים כגון ראש פרחוני. פרחים גדולים בשיער הם חובה עבור זה באביב ובקיץ.

19. חצי HalfUp מורה

מָקוֹר: mercredie.com

מקור: mercredie.com

קלוע את הצמות תיבת לתוך צמה גדולה, תמיד מסתיים עם תסרוקת מדהימה. מלבד הצמה הצרפתית, אתה יכול לצמה צמה fishtail או פשוט לעשות טוויסט שני גדיל. אנחנו אוהבים את זה הדרכה!

20. צמות תיבת מוהוק

אינסטגרם / braidsgang

אינסטגרם / braidsgang

האם אתה אמיץ מספיק כדי לגלח את החלקים של השיער שלך? אנחנו לא יודעים עליך, אבל זה תסרוקת עצבנית גורם לנו לרצות לגלח את הצדדים שלנו מיד!

צדדים מגולחים נראים טוב יותר בצמות ארוכות. ואל תדאג, לחמנייה גבוהה היא לא הדרך היחידה לסגנו את הצמות שלך כאשר מתנדנדים בסוג זה של מוהוק. לקבלת תסרוקות mohawk יותר, הקפד לבדוק את המאמר הזה - 50 תסרוקות Mohawk עבור נשים שחורות.

No Replies to "50 תסרוקות תיבת זה תסובב ראש"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 4 = 4