41 תסרוקות צ ‘אק הסרוגה ברייד עבור שיער שחור – insightyv.com

41 תסרוקות צ ‘אק הסרוגה ברייד עבור שיער שחור

הם היו גדולים בשנות ה -90 ונראה שהם חזרו שוב – צמות הסרוגה חזרו לגובה והם גדולים יותר וטובים מאי פעם.

אם אי פעם רצית לשחק עם סגנון, מרקם, אורך או צבע, צמות הסרוגה לתת לך את ההזדמנות המושלמת עם שיער סינתטי ואנושי המשמש ליצור את המראה.

אם אתה רוצה רוק זה עיצוב קלאסי, תכליתי שוב, הנה:

41 סגנונות Bracheid הסרוגה חם עבור שיער שחור

1. Big אפרו סגנון

אם יש לך שיער בינוני עד ארוך, אתה יכול לגמרי רוק זה בסגנון אפרו גדול, מתאים לכל צורות הפנים מדי.

אינסטגרם / nnescorner

אינסטגרם / nnescorner

יש אמנות כדי לקבל את זה – תצטרך להצמיח את השיער, מתחיל על המצח ולעבוד בחזרה, לפני תפירה את הקצוות של השיער אל הראש. מארג מתולתל יהיה צורך להיות מותקן עם מחט הסרוגה, ואת סרום הגמר מספק את הגמר המושלם משאיר אותו רך וחלק.

2. Big הסרוגה ברייד שיער + מציץ Cornrows

אתה יכול להשתמש להציץ cornrows בהצעת מחיר כדי ליצור half updo של עם הצמות הסרוגה שלך, נותן לך דרכים נוספות ללבוש אותם ממה שאתה הראשון בחזונו.

אינסטגרם / thebrilliantbeauty

אינסטגרם /

השאירו את cornrows עדין כמו שאתה יכול לראות כאן, או לקחת אותם עוד יותר לאחור כדי ליצור צורות מורכבות ועיצובים המוביל לבטל קלאסה. זכור לטפל צמות הסרוגה שלך כדי להבטיח שהם נותרו במצב קצה העליון יש לך סגנון שיער אתה יכול לגמרי רוק במשך כמה חודשים לפני שאתה צריך לעשות את העבודה תחזוקה זה.

3. חמוד Updo

אתה יכול ליצור פוקס- pangs עם הצמות הסרוגה שלך אם אתה חכם. כל מה שאתה צריך לעשות זה להפריד קטע המכסה את החלק הקדמי של השיער שלך גל זה לצד אחד כמו שאתה יכול לראות כאן.

אינסטגרם / all_things_virtuous

אינסטגרם / all_things_virtuous

אתה יכול להשאיר את שאר הצמות שלך למטה או לקשור אותו בחזרה לחמניה נמוך סוג chignon כמו שאתה יכול לראות כאן עבור המשרד מתאים המראה שלוקח רק דקות כדי להשיג.

4. קצר, סגול סגנון עמוק

צמות הסרוגה לתת לך דרך מצוינת לשחק עם קצת צבע אז למה לא לשחק עם זה?

אינסטגרם / crochetbraidsbytwana

אינסטגרם / crochetbraidsbytwana

אנחנו אוהבים את זה סגול, סגול עמוק סגנון וזה בהחלט על רשימת המשאלות לנו ליצור מחדש. אין סוף לאפשרויות שאתה יכול לבוא עם. שיער גדול, צבעוני הוא בהחלט בהחלט אופנה עכשיו כדי לקבל קצת יצירתי!

5. שיער גדול, חום כהה

לעתים קרובות אנו שוכחים את מרכז צנוע-פרידה כאשר יש לנו שיער שאנחנו יכולים לעשות משהו עם אבל לפעמים זה עובד רק חוזר אל הבסיס והשאיר דברים פשוטים.

אינסטגרם / crown_beauties

אינסטגרם / crown_beauties

בהתאם המורכבות של הסגנון שלך, צמות הסרוגה יכול להימשך עד שמונה שבועות אם אתה שומר אותם כראוי, נותן לך את ההזדמנות המושלמת רוק סלעים פשוטים וטבעיים בדיוק כמו זה. אתה יכול לקבל כמות קטנה או קטנה כמו שאתה אוהב עם סגנון זה של braiding אז למה לא ללכת גדול יותר ממה שאתה בדרך כלל היה?

תעשה את השינוי!

6. פיתולי הסרוגה

נותן את המראה שלך יותר מבנה הוא גם קל כפי שמוצג על ידי אלה פיתולים צמות הסרוגה.

אינסטגרם / adoreurface

אינסטגרם / פני שטח

זה הכל על טוויסט ולאחר שתסיים לסובב את הצמות שלך, לסובב את החלק העליון של אותם לתוך לחמניה קל, נקי ופשוט, מאובטח במקום עם סיכות בובי.

לקבלת מבט מהודר יותר, למה לא לשקול הוספת חפתים? אנחנו חושבים שהם נראים פשוט יפה עם צמות גדולות!

7. סגול צמות הסרוגה

כאשר אתה הולך גדול, אתה יכול גם ללכת נועז ומה דרך טובה יותר מאשר עם זה יפה צמות הסרוגה סגול?

אינסטגרם / ItsMyRayeRaye

אינסטגרם / itsMyRayeRaye

הדרך הקלה ביותר לטפל בסגנון כזה היא לקשור את השיער שלך ולכסות עם צעיף כאשר אתה הולך לישון בלילה. ריסוס התניה הוא גם צורך להוציא את הסמיכות ולהגדיל לחות והרטיבות. זהו מבט זה ידרוש קצת תחזוקה כדי לוודא שיש לך את הזמן ואת הכלים הראשון.

8. בורגונדי טוויסט החוצה שיער

ראינו סגול יפה, ועכשיו הגיע הזמן לאדום אדמדם!

אינסטגרם / iam.nubian

אינסטגרם / iam.nubian

אלה צמות הסרוגה נראה מדהים בגוון זה עמוק אדום תמצאו את זה מחמאות גוונים רבים העור בצורה מושלמת מדי.

אם אתה חושש מדי ללכת צבע אדום עמוק כמו זה, לשאול את הסטייליסט שלך עבור reddy חום במקום? להקל על הדרך שלך בהדרגה את המעבר יהיה הרבה יותר קל. טיפ נהדר אם אתה לא רגיל לשחק עם צבע.

9. סגנון קצר & מתולתל

רק בגלל שאתה יכול להיות צמות ארוכות לא אומר שאתה חייב! למה לא לשלב את הצמות הסרוגה שלך עם מראה קצר יותר במקום? אנחנו חושבים שזה סגנון קצר ומתולתל הוא פשוט מקסים.

אינסטגרם / curlkalon

אינסטגרם / curlkalon

לאחר ראש מלא של צמות או לארוג יכול להפעיל לחץ על השיער שלך ולפעמים, זה חכם לקחת אותם ולחזור אורך הרבה יותר קצר. מדי פעם, לתת את הראש ואת הקרקפת שלך הפסקה. זה עדיין נראה די יפה, אנחנו חושבים.

10. מתולתל מרופד צמות הסרוגה

כדי לתת את השיער קצת יותר נפח, לשאול את מעצב אופנה עבור שכבות שלך צמות הסרוגה. זה עוזר לתת את הרושם של השיער יותר הוא טיפ נהדר שיער ארוך שיער קצר כאחד.

אינסטגרם / happilynaturallit26

אינסטגרם /

אתה יכול להשתמש רק על כל השיער כדי ליצור מחדש רק על כל מראה עם צמות הסרוגה, רק אחת הסיבות שהם הופכים פופולריים יותר ויותר. למה לא לבחור סגנון שלא ניסית קודם? מה הטעם שיש לך את כל ההזדמנויות האלה אם אתה לא הולך לקחת אותם?

No Replies to "41 תסרוקות צ 'אק הסרוגה ברייד עבור שיער שחור"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.