35 מוארת קיץ ציפורניים עיצובים – insightyv.com

35 מוארת קיץ ציפורניים עיצובים

21. עיצוב תפוז ניאון – מושלם עבור חוף!

כתום הוא צבע קיץ נהדר. אורנג ‘נוטה להיות על המגמה כל הקיץ אז אם אין לך ניילון כתום לק ציפורן באוסף הציפורן שלך, אתה צריך לצאת ולקבל אחד. כתום הוא אחד הצבעים הקיצוניים ביותר שם בחוץ. בעת בחירת גוון כתום, לכו על לכה נייל ניילון, זה ייראה בולט על החוף בביקיני שלך.

דָהוּי Neon Orange Nail Design for Beach

22. ציפורניים ורודות וכתומות

ורוד וכתום לעבוד כל כך טוב ביחד. סלבריטאים רבים בוחרים בגדים ורודים וכתומים, כך שתוכל לבחור ציפורניים כתום ורוד. להיות יצירתיים ולהוסיף או כתום לאזור לציפורן שלך ואת צבע אחר לקצות הציפורניים שלך. מערבבים אותו על ידי לסירוגין הצבעים כמו שאתה הולך יחד.

וָרוֹד and Orange Summer Nail Design

23. מסמר פולקה מסמרים דוט

נקודות פולקה הן תמיד מסוגננות. אם אתה רוצה להוסיף עיצוב נועז ומדהים הציפורניים שלך, ואז נקודות פולקה הם בשבילך. הם בהירים וללכת עם כל התלבושת, אפילו צמרות פולקה או ביקיני!

קַיִץ Polka Dot Nails

24. פינק, לבן & זהב נקודות

אם אתה לא מרגיש את נקודות פולקה מודגש מלא, יש נקודות פולקה על מסמר רק. זה כל כך פשוט עם הבסיס הטבעי אבל עצות נקודה פולקה להגדיר אותו. לקשט את הציפורניים שלך ככה ולראות כמה אנשים לבדוק אותם!

צִבעוֹנִי Summer Dots Nails

25. אבטיח קל עיצוב

אנחנו לא כל המומחים כשמדובר בעיצוב אמנות אבל זה כל כך קל. זה אבטיח עיצוב מושלם עבור אלה שרוצים אמנות הציפורן אבל אין לי זמן לעשות סגנון מורכב. נסה את זה ולראות כמה אנשים משלימים אותך!

ירוק and Gold Watermelon Nails

26. עיצוב פשוט אך עוצר עיניים

הבחין מסמרים של מישהו על הסגנון המבריק והמדהים שלהם, הוא תמיד מדהים. אנשים מסתכלים עליך וחושבים כמה יפה הציפורניים שלך נראים. זה פשוט וקל ליצור אבל הוא המושך את העין. הוסף כמה פרחים לציפורן אחת. אלה הם קצרים ונשיים אבל לשמור על צבעי פסטל. ניתן להוסיף את glitz עם מסמר אחד נוצץ.

בָּהִיר and Colorful Nail Design for Beach

27. עיצוב בהיר עבור מסמרים קצרים

אל תדאג אם יש לך מסמרים קצרים, עיצוב זה נראה נהדר על כל אורכי. צבעים בהירים וציפורניים זוהרות צורחות בקיץ. אתה יכול לקבל את המראה הזה על ידי הוספת קשת מסמר אומבר להתבלט או אולי אתה רק רוצה את נצנוץ ו נצנצים. לא משנה מה תחליט, זה ייראה fab!

נֵאוֹן Coral Nail Design for Short Nails

28. האם אתה יכול לומר שיש לנו דבר על פסים?

קורא את כל הפסים אוהבי שם בחוץ. זה בשבילך. אנחנו אוהבים פסים ועל ידי כך זה סגנון מפוספס, תוכלו להראות את הסגנון שלך ואת הצד כיף. בחר כמה צבעים האהובים עליך ואת הציפורניים שלך ייראה אלוהי!

קַל Striped Nail Design for Summer

29. פינק אנד כהה עירום שברון עיצוב

לפינק יש מקום לציפורניים בכל שנה. אם אתה רגיל בעל ורוד בהיר, פוקסיה על הציפורניים שלך אז למה לא צוות עם צבע עירום כהה עבור אווירה שונה. ורוד כהה עירום עם עיצוב שברון בולט לשלוח את האווירה שמחה. כולם יאהבו את הציפורניים שלך וזה מוסיף סגנון נוסף לכל התלבושת.

וָרוֹד Chevron Nail Design for Summer

30. קשת צבע + גלית

קבל את עצמך שם עם זה שיפוע קשת בסגנון Glitter. קשתות צבעוניות כל כך כיף. אם קשת קשת לא מספיק בשבילך, להוסיף topcoat של נצנוץ להאכיל את התשוקה שלך נצנצים. כולנו אוהבים קצת נצנצים כדי להוסיף אותו לצבע הקשת שלך. כאשר השמש תופס את נצנוץ, זה יהיה מבריק כמו יהלום.

קשת בענן Ombre Glitter Nail Design

31. עיצוב ניאון מבריק

עיצובים ניאון הם צבעוניים ונראים מסוגנן אנרגטי. אנחנו מעריצים אלה עיצובים ניאון שונים ואתה גם. עבור נקודות פולקה, לקחת בסיס ניאון ולהוסיף את הנקודות עם צבע ניאון נוסף. מסמר מפוספס נראה פנטסטי באמת מוסיף מראה מיוחד וייחודי. זה מבוסס על בסיס לבן עם שני צבעים ניאון. בתמונה, אתה יכול לראות כי ניאון ורוד וירוק נראה מעולה ביחד. נסו לערבב ולהתאים לקים ניילון שונים כדי לקבל לדעת מה מתאים לך.

נֵאוֹן Matte Nail Design for Summer

32. Gold Glitter מסמרים עם פופ של צבע

הוסף צבע של צבע מסנוור שלך מסמרים נוצצים. אנשים רבים בוחרים לא להוסיף נצנצים הציפורניים שלהם כי זה יכול להיות מכריע ו overwinging אבל אם אתה מוסיף צבע או שניים אז זה מרכך את המראה. אם אתה מוסיף לבן צבע אלמוגים, אתה יכול לראות כי נצנצים עדיין מודגש אבל לא חזק. זה אידיאלי עבור מי שרוצה זיקוק של נצנצים, לא מלא על מסמרים נצנצים.

זהב Glitter Nail Design for Summer and Short Nails

33. ורוד חיוור וכסף מסמרים נצנצים

ללא שם: האם אתה ילדה בצבע כסף? זהב לא יכול לעבוד בשבילך אבל אנחנו יודעים כסף ורוד ורוד, לעשות. בעל בסיס ורוד חיוור והוספת נקודות פולקה כסף או זרועים כסף נראה מדהים. אתה יכול לשחק עם הצבעים האלה וכל דבר ילך.

חיוור Pink and Silver Glitter Nails

34. קל, עיצוב בהיר

מנטה הוא צבע קיץ נהדר וכאשר אתה מתחיל להוסיף צבעי ניאון לתערובת, תוכל לשלוח ויבר קיץ וקל לכולם. תראו את הציפורניים האלה צבעוניים למחצה. זה עשוי להיראות קשה ליצור אבל זה לא. התחל על ידי בעל בסיס מנטה. השאר את זה יבש לחלוטין כך כאשר אתה מוסיף את הצבע השני, זה לא ירוץ או מקל. אתה יכול להשתמש בקלטת הציפורן כדי ליצור את הקו הישר או אם יש לך יד יציבה, להוסיף בחופשיות את הצבע השני. זה יהיה מיד להתבלט ואתה תהיה מופתע כמה זה ישנה את מצב הרוח שלך ולהוסיף את גורם וואו לתלבושת שלך. מי היה מאמין כי סגנון זה קל כל כך יעיל. החלק הקשה ביותר הוא בחירת הצבעים!

נֵאוֹן Vertical Stripes Nail Design

35. זהב & כתום מאט מסמרים

זהב וכתום משלימים זה את זה. זוהי דרך מתוחכם מאוד להוסיף את זה עודף oomph את הציפורניים. זהב נצנצים לאורך cuticles עם מוצק בהיר צבע כתום נראה מדהים, נכון? הם יתבהרו כל התלבושת או אפילו להתאים את התלבושת שלך! עיצוב קיץ מושלם כי יהיה לזרוח כאשר האורות או השמש פוגע נצנצים.

תפוז Matte Nails for Summer

No Replies to "35 מוארת קיץ ציפורניים עיצובים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.