311 תספורת רעיונות לנשים טרנדי – insightyv.com

311 תספורת רעיונות לנשים טרנדי

‘לוב’ או ארוכת בוב תסרוקת היא אחת נצחי. כמה נשים חזקות ברצינות יש התנדנד זה מראה סופר אופנתי בעבר ואת רק מעל הכתף נראה כבר המועדף על ידי אוהב של קוקו שאנל, אליזבת טיילור, לואיז ברוקס ועוד רבים.

למרות היותו קצר זה בהחלט תכליתי נראה כי ניתן jazzed למעלה (או למטה) בקלות עם הזכות סטיילינג כלים ומוצרים. זה גם נראה כי התספורת lob הולך להיות אחד השיער החם ביותר נראה 2016. בואו לגלות איך לעשות את זה בדרך הנכונה …

1. סימטרי לוב + Balayage הבהרה

אם יש לך מהר גדל, ישר ויפה שיער, balayage לוב תספורת רעיונות הם הדרך הנכונה קדימה מכמה סיבות. ראשית, בגלל צבע טבעי של אומברה, אתה יכול לברוח עם לתת את השורשים לגדול עוד קצת. זה יחסוך לך כסף על פגישות שיער.

א - סימטרי Balayage Long Bob Haircut

אינסטגרם /

שנית, את balayage או יד צבוע הדגשת אפקט עוזר לתת לך יותר תלת ממדי לסיים. כאשר השיער שלך הוא רק אחד הטון זה ייראה יותר קל, צולע וקנס. הצלילים השונים (כפי שניתן לראות כאן) מוסיפים עומק.

2. בלונדינית לוב

אם אתה רוצה ללכת על מבט קצר יותר, אבל הם מפוחדים מדי ללכת קצר מדי וזה הדבר היחיד לשמור על לשים אותך, התספורת לוב נותן לך את הפשרה המושלמת.

בְּלוֹנדִינִית Long Bob Haircut Idea

אינסטגרם /

אתה מקבל כדי לשמור על אורך, מספיק זמן כדי לפוצץ אותו בחזרה updo קטן חמוד אם אתה צריך, אבל באותו זמן זה נועז, מבט אמיץ יותר, עדיין. זה כמו שיש את הטוב משני העולמות.

3. בלאנט לוב

על ידי משחק עם לחתוך, סגנון, צבע ומרקם של התנופה שלך, אתה יכול לעשות את זה מושלם עבור כל צורה פנים, רק עוד סיבה למה זה צריך להיות שלך ללכת לחפש 2016. אתה יכול שכבת סביב הקדמי כדי לשנות את התפיסה של הצורה של הפנים שלך על ידי הולך רק קצת יותר או קצר יותר ממה שאתה בדרך כלל יכול לשנות לחלוטין את המראה, ואת הצורה הפנים שלך שוב.

לְהַקְהוֹת Bronde Lob Haircut

אינסטגרם / כריס וויברהיר

זו הסיבה שאתה צריך לשוחח עם מעצב השיער שלך לפני שאתה בוחר את הזכות לחתוך בשבילך. לפעמים לוקח ייעוץ מקצועי IS הדבר הנכון לעשות במיוחד כאשר הולכים על משהו כמו זה בוב קהה אשר עבור אנשים מסוימים, יכול להיות מהלך מפחיד מדי לקחת.

4. קרמל לוב + בלונדינית Balayage מסתיים

אם אתה רוצה להוסיף נפח שיער רזה או חסר חיים, נסה ערבוב בוב ארוך שלך עם מדגיש כדי לעזור להגביר ולהוסיף עומק. כמו כן, עליך לוודא שאתה משתמש במוצר מוס המוסיף נפח, ונסה להשתמש בשמפו להגברת נפח ומרכך.

קַרַמֵל Long Bob Style with Blonde Ends

אינסטגרם / קסדרוסה

אתה צריך להשתמש מוס על שיער רטוב לפני שאתה מכה יבש בתוספת זרבובית גדולה על המייבש עצמו יהיה עוד יותר להגביר את גורם oomph. אלה הוסיף מדגיש גם לעזור לתת את השיער לעומק נוסף. זוהי דרך חכמה של שימוש בשני טריקים שיער חכם כדי להפוך את השיער שלך להופיע מלא ומלא חיים.

5. שכבת בלונד בלונד

קייט הדסון לאחרונה ספורט נראה מאוד דומה לזה. בלונד בלונדינית שכבתית משתלבת בצורה מושלמת עם תלתלים זהים גלי וגוונים עדינים אתה יכול לראות רק מוסיף השפעה תלת מימדי. זה חכם – נהדר בין בין לחפש כאשר אתה גוברת שלך קצר יותר לעשות.

מְרוּבָּד Blonde Long Bob

אינסטגרם / altinhairartist

לקבלת מראה לוב מושלם, השיער צריך להיות לחתוך רק מתחת אורך הצוואר אבל רק מעל אורך הכתף מדי. אם המבט נוגע בכתף, על פי מומחים, זה יותר מדי זמן.

6. שכבת Lob + המפץ

אל תלך על פוני קהה עם לוב אם יש לך פנים עגולות כי זה רק יגרום לפנים שלך להיראות רחבה ועגולה יותר. אם אתה רוצה שיהיו לך חבטות קצוצות, תניחי אותן בחוכמה ותטאטא לצד.

מְרוּבָּד Long Bob with Bangs

אינסטגרם / buddywporter

חבטות בלאנט עובדות טוב יותר על צורות פנים סגלגלות, אבל כפי שאתה יכול לראות כאן, את המראה עדיין לא נשאר בוטה מדי. זה יותר רומן שאגי שהוא נהדר לחפש כאשר אתה לא ממש בטוח איך אתה מרגיש באותו יום. זה קל ליצור מחדש ותחזוקה נמוכה. בהחלט מבט נהדר לנסות אם אתה מתחיל מתחילים!

7. אפרסק נחושת אפרסקית

הדבר הטוב על הרעיונות האלה תספורת לוב הוא עדיין יש לך מספיק אורך כדי באמת להפוך את השיער שלך להתבלט. מה יכול להיות טוב יותר מאשר לנסות צבע חדש אמיץ כמו זה אפרסק נחושת אפרסק?

לְהַחלִיק Copper Long Bob Haircut

Instagram / soraverly

אנחנו אוהבים את העובדה כי מדגיש אפרסקים נוספו סביב החלק הקדמי של השיער, מסגור את הפנים. השיער הוא גם קצת יותר מלפנים מאשר בחלק האחורי, נותן לך דרך מחמיאה באמת ללבוש את המראה המסוגנן ביותר של 2016.

8. מיסי שכבות לוב + בז ‘בלונדינית Balayage הבהרה

עבור צורות פנים מרובע, נראה קהה הם לא הטובים ביותר ללכת וכאשר אתה חושב על רעיונות תספורת lob, ללכת על משהו בצד הארוך יותר, הכתף מרעה כמעט, כדי לעזור לרכך את צורת הפנים.

מבולגן Layered Lob with Beige Blonde Balayage Highlights

אינסטגרם / buddywporter

בדיוק כמו רחב על הלסת כפי שהוא על המצח, פניהם מרובע נראה נהדר עם שכבות האור למסגרת הפנים, החל מלמטה ועובד ממש מתחת אורך הסנטר. באנגס הם בדרך כלל רעיון גרוע, אבל אם אתה רוצה לתת להם זריקה, להשתמש ארוך, מטושטשת בצד, חבטות חכמות לעצור דברים מקבל מרובע מדי.

מחוץ למרכז partings גם לעבוד נהדר עבור צורה פנים מרובע ולנסות להימנע יותר מדי שכבות קשות או ישר. אתה רוצה ללכת על המבט רך כאן.

9. Sun- נשיקה בלונדינית לוב

שיער Balayage אפקט הוא בעצם צבועים ביד השיער והוא מקורו בצרפת. זה שונה כדי Ombre כי Ombre הוא מובנה יותר. Balayage בעצם יד מציירת את החלקים של השיער כי השמש תכה באופן טבעי להלבין. זוהי גישה טבעית ורכה יותר לשילוב צבעים וגוונים או גוונים ושוב, עוזרת להוסיף עומק אם יש לך שיער דק או דק.

סונצ'יס Blonde Lob Hairstyle

אינסטגרם / melissaannvp

הדבר הטוב על שיער balayage היא שזה נחשב תחזוקה תחזוקה נמוכה כלומר אתה הולך להיות פחות שפחה על השיער שלך פגישות.

10. בלונד קרח בלו

אם יש לך פנים עגולות, זה אחד נראה מושלם ללכת. אורך בחזית עוזר “להאריך” את הפנים, ולכן מה שהופך אותו נראה עגול פחות, בתוספת אלה רך, שכבות עדין ו-פרידה בצד עוזר לרכך דברים עוד יותר.

קרח Blonde Long Bob Hairstyle

Instagram / ___ hairbymaci___

זה נראה נחשב A-line בוב כלומר זה קצת יותר בחזית מאשר בחלק האחורי. מראה אסימטרי הם כל הזעם בימים אלה וכאשר אתה מערבב את הסגנון עם רעיונות תספורת lob, ואת כוללים משולבת צבע יפה כמו לובש בלונדינית קרח אתה יכול לראות כאן, יש לך התאמה שבוצעה בגן עדן.

No Replies to "311 תספורת רעיונות לנשים טרנדי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.