31 פו לוק סגנונות עבור נשים אפריקאיות אמריקאיות | insightyv.com

31 פו לוק סגנונות עבור נשים אפריקאיות אמריקאיות

21. צד פשוט נסחף סגנון

אינסטגרם / ericanikole

אינסטגרם / ericanikole

לטאטא אותו, לסובב אותו, להגדיר את זה – זה כל מה שאתה צריך לעשות עבור זה יפה מאוד יפה בסגנון סחף בצד. אם אתה אוהב את עצמות הלחיים שלך או מפואר מראה את הגלים שלך על נקודה, זה נראה קל ופשוט עושה את העבודה בצורה פנטסטית.

22. אפולו אלגנטי

אינסטגרם / idlelocs

אינסטגרם / idlelocs

זה אלגנטי לבטל כל כך פשוט עדיין יפה כל כך באותו זמן וזה רק הולך להראות שלפעמים, אתה צבע שיער טבעי הוא בסדר גמור. למרות locs נותן לך את ההזדמנות לשחק עם צבע, זה יכול להיות קצת מפחיד הולך משהו בהיר ומודגש בפעם הראשונה. לאחר גוון כהה יהפוך את המעבר lox הרבה דיסקרטי וקל יותר, ואין שום דבר כדי לעצור אותך הולך מודגש מאוחר יותר!

23. בורגונדי סגנון + האזיקים Loc

אינסטגרם / maryebele_

Instagram / maryebele_

ייתכן שיהיה שם לב כי התכשיטים השיער נראה רבים של התמונות שאתה רואה כאן ויש סיבה לכך – זה תכשיטים לשיער שלך! האזיקים לוק הם דרך מצוינת להחיות את הסגנון שלך באופן מיידי! כמה מהם מפוזרים סביב בחוכמה להציב ואתה אפילו לא צריך לעשות שום דבר אחר לשיער שלך. זה כמו להוסיף זוג עגילים – זה פשוט משלים את המראה.

24. חצי, חצי למטה סגנון

אינסטגרם / krystalcharlie

אינסטגרם / קריסטל

זה חצי למעלה, חצי למטה בסגנון באמת נותן לך הזדמנות לראות איך זה ממוזג השיער שלך ואם אתה מסתכל על זה כמו שצריך, זה יהיה במצב טוב מדי. הקפד לישון עם מכסה המנוע כדי למנוע זלזול מוגזם, וגם לחות היטב כדי למנוע מהם להיות הדגיש מדי. לשחק את הקלפים שלך הזכות להשגיח locs שלך טוב ואתה יכול פשוט למצוא לך את התשובה המושלמת עבור בעיות השיער שלך.

25. שחור & בורגונדי סגנון

אינסטגרם / nichellexkay

אינסטגרם / nichellexkay

עוד מבט נהדר לנסות הוא אחד מעוצב fabulously כאן – כאשר אתה משחק עם צבע, רק לשחק עם מתחת לשיער שלך! אתה יכול לכסות את הצבע כאשר אתה לובש את השיער שלך למטה, או בסוס נמוך, אבל כאשר אתה רוצה להראות את זה, אתה יכול לעטוף את כל זה גבוה להיות גאה רוק מה שיש לך!

26. סגנון חמוד

אינסטגרם / idlelocs

אינסטגרם / idlelocs

אם אתה לובש את השיער שלך למטה, לא לפחד לשחק עם להקות שיער ואביזרים אחרים כדי לעזור להחיות את העניינים קצת. רק על ידי הוספת להקה פשוטה סביב המצח עושה את זה נראה שונה לחלוטין, ואת מעוות את החוטים מלפנים רק מוסיף ערעור חמוד. זה יכול להיות הזמן בשבילך ללכת לקניות אביזרי שיער חדשים!

27. לחמניה עסיסית

אינסטגרם / thececenetwork

אינסטגרם /

אם אתה נאבק כדי ליצור גדול באמת יודע העליון כאשר אתה ערימת locs שלך גבוה, הנה טיפ קטן בשבילך. התחל על ידי הפרדת החלק האחורי של השיער שלך וליצור זנב סוס. לעטוף אותם locs מסביב. כשתסיים, קח את שארית השיער ועשה את אותו הדבר. לחמנייה כפולה / פוני משולבת יעזור לך לתת לך oomph יותר!

28. חצי אופדו חמוד

מָקוֹר: tumblr.com

מקור: tumblr.com

זה חצי חמוד לבטל עוד אחד סופר פשוט לעשות עם סגנונות בדיוק ככה, מהר יותר ו mussier את המראה סיים, יותר טוב. גם כשאתה בחוץ על בלי grips או להקות, אתה יכול להשתמש locs שלך כדי לקשור סביב ולקבל את השיער מתוך הפנים שלך כאשר אתה צריך את זה.

29. חום בהיר + סגנון בלונדינית

אינסטגרם / idlelocs

אינסטגרם / idlelocs

אין שום דבר רע עם שורשים כהים עם הבלונדיני שלך locs אז אל תפחד לתת דברים ללכת קצת יותר כהה ממה שהיית עושה. אם אתה הולך על לוק למקום, זה משתלם להיות קצת edgier ושילוב אור וחושך היא דרך מצוינת להפוך את עצמך להתבלט.

30. לא צריך סגנון

מָקוֹר. tumblr.com

מָקוֹר. tumblr.com

יש כל כך הרבה יתרונות יש פוקס locs שאתה באמת לא צריך להיות מעצב אופנה כדי להשיג את הסגנונות היפים ביותר של השיער. לזרוק אותו בחזרה, לסובב אותו מסביב, לעשות מה מרגיש טבעי .. או לא! לכוון למראה שלא ראית קודם.

31. פו לוקס בוב

אינסטגרם / b3autiful_mel

אינסטגרם / b3autiful_mel

רק בגלל שאתה רוצה locs לא אומר שאתה צריך ללכת על locs ארוך זה bob מראה לך דרך מצוינת רוק את המראה אפילו בסגנון קצר. המראה הזה הוא אפילו יותר לניהול מאשר סגנונות בעבר הראינו לך כך אם אתה מחפש דרך רוק אלה locs בפעם הראשונה, למה לא להתחיל קצר ולעבוד את דרכך לאורך? בקרוב תוכלו למצוא אחד שעובד בשבילך, ואם אתה לא באמת רוצה את אורך אבל המעשיות, קצר היא הדרך חכמה יותר ללכת.

פו locs הופכים מהר מאוד פופולרי עם מספר חומרים שונים וצבעים לבחירה, האפשרויות הן אינסופיות. אתה יכול לעשות כמעט כל דבר שאתה רוצה עם השיער שלך, עצבני, חמוד, רך רומנטית או אחרת, עם אפשרות לשנות את המראה כולו שלך רק על ידי פיתול זה בדרך שונה במקצת או הוספת גוון מעט שונה, פו locs יכול להיות מושלם פתרון השיער אפריקני אמריקאי שלך!

No Replies to "31 פו לוק סגנונות עבור נשים אפריקאיות אמריקאיות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 88 = 93