31 מדהים הסרוגה הסרוגה תסרוקות – insightyv.com

31 מדהים הסרוגה הסרוגה תסרוקות

11. שחור וסגול פיתולים

צבע היא דרך מצוינת לתבל את המראה שלך אז אם אתה כבר נתקל הסרוגה תסרוקות תסרוקת במשך כמה זמן ואתה רוצה את אותו הדבר אבל רק קצת שונה, למה לא לשקול הוספת פופ בהיר של צבע?

שָׁחוֹר and Purple Crochet Twists

אינסטגרם / kersti.pitre

זה מראה סגול הוא אחד אמיץ, אבל סגול הוא מאוד על צבע הביקוש לשיער עכשיו. כאשר אתה מוסיף ‘פו’ שיער לראש שלך, אתה יכול לשחק עם צבע ללא צורך להלבין או להבהיר / לייבש את השיער. למה לא תנצלו את זה?

12. בורגונדי חבל טוויסטים

אם סגול לא ממש הצבע שלך, מה לגבי אדום? זה תענוג לוהט הוא לא רק אכזרי, אבל די מדהים גם.

בורגונדי Crochet Rope Twists

דף הבית /

הדבר היחיד שאתה צריך לזכור, וזה יפה בחוכמה מזכיר לנו, היא כי ייתכן שיהיה עליך לשנות את שגרת האיפור שלך אם אתה משנה את צבע השיער שלך באופן דרמטי ככה. כפי שאתה יכול לראות, יש יותר אדום מאשר כהה או חום גוון על גבותיה, משהו הרבה נשים שינוי צבע לא לוקחים בחשבון. הצבעים שבהם השתמשת קודם לכן בשיער כהה או ברונטית טבעי שלך לא ייראו פתאום.

13. Jumbo Twists

מדלל את הפיתולים שלך, את השיער יותר אתה צריך – זה משהו הרבה נשים לא לזכור לפני שישב כדי לקבל את השיער ‘עשה’.

לִסְרוֹג בְּמַסרֵגָה אַחַת Jumbo Twists Hairstyle

אינסטגרם / רונקראגי

אם אתה רוצה פיתולים הסרוגה עבה, תצטרך הרבה פחות שיער מאשר אם אתה רק רוצה רזה וקטן. האחרון ישתמש יותר שיער אף. אם זו הפעם הראשונה שלך ואתה לא בטוח כמה חבילות שיער להגיע, תמיד לקבל יותר, אבל ללכת על פיתולים עבים יותר אם אתה רוצה את השיער ללכת רחוק יותר.

14. אורך בינוני הטבעות Nubian

נוביסטים נוביים הם סוג שונה של טוויסט הסרוגה, ספירלה קצרה וקצרה המשמשים להשיג מגוון רחב של נראה.

לִסְרוֹג בְּמַסרֵגָה אַחַת Nubian Twists Hairstyle

Instagram / voice of haair

אנחנו אוהבים את הנסיכה-ליאה מסתכלת על זה – הפיתולים נערמים ועטופים לחמניות על ראשה. תחשוב על האפשרויות עם שיער כזה – יש כל כך הרבה דברים שאתה יכול לנסות!

15. שחור וחום Twists + שיער האזיקים

אביזרי שיער מעולם לא היו כל כך על המגמה, ואנחנו אוהבים את האזיקים האלה שיער, רק אחד מגוון רחב של אביזרים אתה יכול להשתמש כדי bling את השיער שלך.

שָׁחוֹר and Brown Crochet Twist Hairstyle

אינסטגרם / ik_lifenstyle

חפתים הם פשוטים – אתה במקום אותם במקומות הטובים ביותר וללכת. אם אלה האזיקים לא ממש את הדבר שלך, אבל אין שום דבר כדי למנוע ממך להשתמש צעיפים, headbands ועוד כדי הג ‘אז את המראה שלך.

16. הסרוגה בוב Twists

כאשר אתה מזמין את השיער שלך, הקפד להזמין מספיק. אני יודע שזה צריך ללכת בלי לומר, אבל כל כך הרבה נשים טועה, במיוחד בפעם הראשונה.

לִסְרוֹג בְּמַסרֵגָה אַחַת Bob Twists Style

אינסטגרם / קיטאנה

אם יש לך ספק, אל תסתכל על הבית. במקום ללכת לסלון שבו הם יכולים לקבל את הדברים הנכונים. אין שום דבר למנוע ממך ללמוד על ידי צופה הסטייליסטית שלך “לגנוב” את השיטות והטכניקות כאשר אתה הולך הביתה.

17. הסרוגה פיתולים + צד Cornrows

ערבוב שני מראה אחד כאן, יש לך אחד תסרוקות הסרוגה הסרוגה הנפלא ביותר שראינו, מעורבב עם התירס פיצוח. מי אמר שאתה לא יכול? אנחנו חושבים שזה נראה נהדר!

לִסְרוֹג בְּמַסרֵגָה אַחַת Twists with Side Cornrows

אינסטגרם / isis_hair_inc

זה פשוט כל כך פשוט, רק שלוש cornrows מעט, אבל זה משנה את המראה לחלוטין, והוא נותן לך דרך לשמור על אלה strands ללא פנים. ריבוי משימות במיטבה.

18. חמוד חצי, חצי למטה סגנון

חצי למעלה וחצי למטה סגנונות נהדרות עבור כאשר אתה מתעורר בבוקר לא בטוח מה מצב הרוח אתה נמצא. אנחנו אוהבים את הדרך שבה אלה כבר נסחף מצד אחד, כמעט נותן מבט בסגנון המפץ.

לִסְרוֹג בְּמַסרֵגָה אַחַת Twists Cute Half Updo

אינסטגרם / mynaturalsistas

אתה יכול לסובב את אלה עגולים כמו פשוט או מסובך כמו שאתה אוהב, זה הדבר הכי טוב עליהם – אתה יכול להשיג את המגוון הרחב ביותר של סגנונות ועיצובים.

19. חצי, חצי למטה לחמניה

ובשביל שהפאוור-פוני פשוט לא העניין שלך, מה עם לחמניה גדולה? זוהי אחת הדרכים הקלות ביותר ללבוש כל סוג של פיתולים או צמות, אבל עבור פיתולים הסרוגה, זה פשוט עובד, אתה יודע?

לִסְרוֹג בְּמַסרֵגָה אַחַת Twists Half Up Half Down Bun

אינסטגרם / הגנה

רק לוקח את החלק העליון של הצמות, לעטוף אותם סביב עם אחיזה, משאיר את השאר לתלות חינם. רק לוודא הגבות שלך “על fleek”!

20. Long Crochet Twists

לפני שתחליט יש את הצמות הסרוגה מותקן, ודא שאתה והשיער שלך מוכן. אתה צריך לשטוף את שניהם ולאחר מכן עמוק השיער שלך, רצוי כמה פעמים במשך כמה שבועות, ולאחר מכן תצטרך לתת הקרקפת שלך נועל טוב שמן טיפול חם.

ארוך Crochet Twist Hairstyle

אינסטגרם / myhaircrush

הרעיון של זה הוא לנעול את כל הלחות ואת הידרציה חצוב כל כך את סגנון מגן מותקן, השיער הטבעי שלך נשאר צמרמורת החוצה להתאושש.

No Replies to "31 מדהים הסרוגה הסרוגה תסרוקות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.