31 אלגנטי חתונה נייל אמנות עיצובים – insightyv.com

31 אלגנטי חתונה נייל אמנות עיצובים

11. מסמרים חתונה Ombre

שיער Ombre הוא גדול מאוד עכשיו מסמרים ombre הם בדיוק כמו במגמה. אם אתה רוצה אלגנטי החתונה מסמר אמנות עיצובים עם טוויסט קצת יותר מודרני, אלה הם סוג אתה צריך להסתכל.

אומבר Wedding Nail Design

אינסטגרם / kstudiofin

דהייה יפה הוא בקושי מורגש אבל הוא מדהים ופשוט הכל באותו זמן. מה לא לאהוב עליהם? הם היו אפילו לעבוד עם מספר עצה צורות מדי … הצביע, מרובע, ארון מתים, ואפילו אתה יכול אפילו לעשות את זה עבור ציפורניים חתונה קצרה מדי.

12. מניקור נוצץ

תשכחו את מסמר אחד תכונה, בואו bling כולם למעלה. אתה רק מתחתן פעם, נכון?

נוצץ Rhinestone Wedding Nails

אינסטגרם / alejandra.amour

אתה יכול להוסיף כמה קישוטים כמו שאתה אוהב את הציפורניים האלה והם עדיין יפים. זה בסיס פינקי עירום פשוט עובד גם כן.

13. פשוט טבעי חתונה מסמרים

אלה הם למעשה טבעת אירוסין מסמרים ואנחנו אוהבים אותם. אנחנו גם במקרה חושבים שהם מושלמים אם אתה מחפש אלגנטי חתונה מסמר עיצובים אמנות מדי.

פָּשׁוּט Natural Wedding Nails

Instagram / _song2song2_

נחמד ופשוט, הבסיס של הציפורן נותר לא צבוע למעט חריץ מהיר של ברק או לכה ברורה. נייל foils ניתן להשתמש כדי ליצור את ‘הלהקה’ של טבעת האירוסין, ואת פנינה פנינה ניתן להשתמש כדי ליצור את היהלום. הם למעשה די פשוט יעבוד על מסמרים ארוכים או קצרים. אתה יכול לקבל את אלה כבסיס של עצות לבן שלך עם ציפורניים מניקור צרפתי יותר מדי.

14. נייל עיצוב רעיון לחתונה חורף

זה יום נהדר לחתונה לבנה … ואם אתה נתקל חתונה לבנה מסיבות יותר מאחד, למה לא לקבל את השלג על הפעולה?

מַסְמֵר Design Idea for a Winter Wedding

Instagram / alla_nailartist

לבן הוא לעתים קרובות אחת האפשרויות הטובות ביותר עבור ציפורניים החתונה כי צבע מייצג שלמות, תמימות ו ‘שלמות’. זה הרבה יותר מאחורי אותה השמלה הלבנה.

15. בסיס עירום + כסף מסמרים Glitter

אם אבני חן בלינג הם לא הדבר שלך, נצנצים היא בהחלט הדרך קדימה. כאשר נעשה בצורה כזאת, זה לא נראה דביק או מעל הדף אבל יותר נוצץ ומפואר במקום.

כסף Glitter Wedding Nail Design

אינסטגרם / imvelynail

טיפים Glitter הם בחירה מצוינת ולספק לך דרך פשוטה כדי לשפר את הציפורניים רגיל או עירום כדי להפוך אותם יותר מתאים לפרשה אלגנטית יותר.

16. “אני אוהב אותך”

כי למה לא? זה יום של הכרזה על אהבתך לבן הזוג שלך, וזה לא שהוא לא ישים לב במיוחד לאצבע הזאת עוד מעט. למה לא לתת לו משהו לחייך כשהוא מחליק את הטבעת על האצבע. זה יגרום לו לחייך לכל הפחות.

אני Love You Wedding Nail Design

מקור: orangeseptember.com

ביום שבו קל להיסחף עם ההתכנסות החברתית של כל זה, זכרו לאהוב אחד את השני, ולו רק לכמה רגעים. שימו לב לדברים הקטנים, כי זה יהיה כל להיות מעל לטשטש ויש סיכוי טוב שאתה לא זוכר את רוב זה.

17. לבן & כסף Glitter נייל עיצוב

הכל נראה יותר טוב על המיטה מסמר לבן. פרטים קטנים משופרת נגד עצות לבן וכאשר מדובר אלגנטי חתונה מסמרים אמנות עיצובים, לבן הוא בחירה ברורה מאוד וגם מסיבה טובה מאוד.

חֲתוּנָה White Nail Design with Silver Glitter

אינסטגרם / Lemmings פולנית

יש את טבעת ההתחייבות העתקית שעליה דיברנו קודם, והמראה הובא יחד בצורה מבריקה עם קורטוב של נצנוץ בדיוק כפי שהצענו. אתה רוצה הציפורניים שלך נוצץ כמו הטבעת שלך וזה בהחלט הדרך לעשות את זה.

18. עצה צרפתית עם פופ של זהב

אם החתונה שלך היא יותר זהב מאשר כסף, זוהי דרך מצוינת לשלב קצת קטנטן לתוך הציפורניים שלך. רק בסוף טיפים מסמר, לפני המיטה מסמר בעירום, יש קו דק מאוד של זהב וזה רק עוזר להפוך את המראה פופ.

צָרְפָתִית Tip Wedding Nails with a Pop of Gold

אינסטגרם / a_akiko

ציפורניים מעוגלות אלה הן צורה קלאסית רומנטית. מושלם אם אתה מחפש עיצובים מסמר יום אלגנטי.

19. הכלה והחתן אצבע נייל עיצוב

אמרנו לך שזה חשוב לטפל בהונות שלך כאשר מסתכלים על עיצובים מסמרים אלגנטי החתונה, ואם יש לך חתונה חוף מתוכנן, או נעליים שבו בהונות שלך יהיה על המסך, למה לא לעשות תכונה מהם ? החתונה שלך מורכבת מכל הדברים הקטנים. כבר הקמנו את הדברים הקטנים חשובים.

כַּלָה and Groom Toe Nail Design for a Wedding

אינסטגרם / lanailbyterra

אנחנו אוהבים את הציפורן רק ליד הכלה והחתן בהשתתפות – ראשי התיבות הם דרך מצוינת באמת החתונה עד toenails שלך. יש רק מקום פנוי באמת אז כל דבר יותר מסובך הולך לקבל קצת יותר מסובך.

20. עצה צרפתית + אבני חן נוצצות

זה יום עבור יהלומים אז למה לא היה לך יהלומים על הציפורניים שלך? אוקיי, אז אם אתה לא קים Kardashian אתה כנראה לא יכול להרשות לעצמך יהלומים בפועל על הציפורניים שלך, אבל מסמרי הדבקה ואת embellishments כמו אלה לעבוד באותה מידה.

נוצץ Cross Wedding Nail Design

Instagram / mira_ten_nails

אם מישהו שואל, רק תגיד להם שהם העסקה האמיתית. זה יום החתונה שלך ואתה יכול לשקר אם אתה רוצה!

No Replies to "31 אלגנטי חתונה נייל אמנות עיצובים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.