31 יפה תספורות ארוכות שכבתית | insightyv.com

31 יפה תספורות ארוכות שכבתית

שיער יכול אומר לנו את העולם וזה עלול לקחת לנו הרבה זמן למצוא סגנון שאנחנו אוהבים. לרבים מאיתנו יש שיער ארוך וישר, אבל רוצים שינוי. הוספת שכבות לשיער שלך לא לאורך לשנות את הסגנון, לשמור על אורך אבל להוסיף נפח להגביר את הגדילים בסדר שלך. שיער רב שכבתי נראה חולמני ומדהים. זה תסרוקת פשוטה שכל בחורה אוהבת. אם הצלחת לעבור את השלבים הקצרים של השיער ועכשיו יש לך שיער ארוך, זורם, אתה חושב שיש שכבות? שכבות שיער ארוך יכול לעשות שינוי ענק השיער שלך למרות עדיין יש לך את אורך לשחק. בחירת שכבות יכולה להפחית את משקל השיער שלך וזה אידיאלי עבור שיער סמיך. אתה יכול לקבל שכבות שיער מתולתל או ישר ואנחנו כאן כדי להראות לך. החלף את השיער קצת על ידי הוספת שכבות.

בחרנו 31 עיניים המושכות תספורת ארוך שכבות לך לחשוב. תהנה ופשוט זכור לך עדיין את אורך, אז אל תפחד להוסיף שכבות לשיער שלך.

1. שיער בלונדיני ארוך, רב שכבתי

שכבות ארוכות יכול לשאוב את נפח ולהוסיף תנועה לשיער שלך. הוספת שכבות ארוך, שיער בלונדיני נראה מדהים. זוהי תסרוקת תכליתי ואתה יכול ללבוש את השיער שלך למעלה או למטה. הדרך שבה אתה לובש את זה לגמרי תלוי בך ומה שתבחר, השכבות שלך ייראה נהדר!

ארוך Layered Haircut for Blondes

2. Windswept שכבות

יצירת תחושה רומנטית עם שכבות windswept. אלה windswept שכבות נהדר עבור שיער ארוך. הם ישחררו את האלה הפנימית שלך ואתה תרגיש שיש מכונות רוח מולך יוצרים את השיער היפה שלך. זה נהדר לשיער דק או סמיך. שכבות סחופת רוח ליצור תסרוקת עדינה ועליזה, אז לכו רוק את השכבות שלך.

מְרוּבָּד Haircut for Long Blonde Hair

3. מתולתל, מודגש שכבות

אל תיתן לאף אחד להגיד לך כי שכבות להיראות טוב יותר על שיער ישר. תסתכל על התמונה הזאת כדי להראות לך שהם נראים נהדר! השכבות יהוו שכבות מתולתל ויציג את השיער שלך אפילו יותר. על ידי הוספת מדגיש לערבב, את השכבות יהיה להתבלט ובוהק. שמור את החלק העליון של השיער שלך כהה צבע עבור ניגודיות ואת מדגיש ידברו בעד עצמם.

מְתוּלתָל Layers on Long Hair

4. Layered תספורת עבור ברונטיות

האם אתה ברונטית או חושב לצבוע את השיער שלך חום? זהו צבע נהדר לשיער ארוך ושכבות. את השכבות הקדמיות יהיה מסגרת הפנים שלך ואת הגב רק נראה מדהים מכל זוויות. אם אתה בוחר את הסגנון הזה, לשמור על השיער שלך נראה מבריק ובריא באמצעות צבע טיפול שמפו ומרכך.

ארוך Layered Haircut for Brunettes

5. שכבות + בלונדינית Ombre

ללא שם: איזה התאמה מושלמת! שכבות הבלט אמבר הבלט הם חלום האופנה של! הבלונדיני אמבר מדגיש יראה את השכבות ומשלימים את התספורת שלך. סגנון זה נראה מדהים למטה, כפי שניתן לראות מהתמונה לעיל אבל זה גם נראה מדהים קשור בחזרה. מדגיש באמת לעשות להתבלט.

מְרוּבָּד Ombre Long Hairstyle

6. שבור שכבות

אם יש לך שיער דק, אתה יכול להוסיף שכבות כדי לשפר באופן מיידי את האנרגיה. זה יעזוב את השיער שלך נראה בריא ו נהדר. שכבות מרופט תיצור נופים מדהימים מכל הזוויות. זהו אחד תסרוקת hairstylists האהוב לעשות כרגע. יש לו רוטט עצבני ורוקד חומוס.

קָטוּעַ Layers on Long Hair

7. פנים מסגור שכבות

שיער ארוך יכול לפעמים להיות קצת משעמם. אם יש לך ישר, שיער ארוך, להוסיף פנים מסגור שכבות אשר תיצור יותר בסגנון. זה יהיה להדגיש את הפנים שלך ואת השיער שלך ירגיש טרי. שינית את השיער לתוך סגנון trending רק על ידי הוספת כמה שכבות. זה ירגיש כל כך שונה לך למרות שיש לך שמר על אורך השיער שלך אשר יגרום לך להרגיש נהדר. לך ברחוב כאילו אתה הולך במורד המסלול!

פָּנִים Framing Layers for Long Hair

8. שכבות + Balayage הבהרה

האם אתה רוצה סגנון שיער טבעי, ארוך? זה בשבילך. זוהי תסרוקת מדהימה ארוך שכבתית עם מדגיש Balayage. מדגיש אלה הם דרך טבעית להוסיף צבע בלי להסתכל ברור מדי. סגנון זה של מדגיש הוא לוקח את הספר בעולם בסערה. אנשים רבים בוחרים את המראה הטבעי ולא את הסגנון המסורתי מדגיש סגנון. השכבות ישלימו את הטכניקה החדשה שלך של מדגיש וכל החברים שלך יהיה קנאה של השיער החדש שלך.

ארוך Layered Haircut with Balayage Highlights

9. מכבה שכבות החוצה

כולנו אוהבים את שכבות המכה. יש להם מראה קסום וגורם לך להרגיש כאילו ביקרת בסלון השיער שלך כל יום. אם שכבות נחתכות ככה, אתה על הזוכה ייראה מדהים כל יום.

קצר and Long Layers on Long Hair

10. שני שכבות באורך

הצעה אחת היינו אומרים, יהיה לחשוב על איזה סוג של שכבות אתה רוצה לפני שאתה ישר ישר הספר. לאחר התייעצות עם ספריות שלך, מדבר על זה שאתה רוצה סגנון שכבות קל אבל אם אתה רוצה מראה מעוצב שכבתית, אתה צריך לפרט. זהו סגנון שכבה באורך שני. זה נראה מדהים עם רמז של צבע בסוף השכבות.

שתיים Length Layers for Long Hair

No Replies to "31 יפה תספורות ארוכות שכבתית"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 3 = 1