31 איפור חתונה יפה מחפש הכלות

11. ורוד Glitter עיניים + שפתיים ורודות

גליטר יכול להיות החבר הכי טוב של הילדה, במיוחד ביום החתונה שלה.

וָרוֹד Glitter Eyes Wedding Makeup Look

נצנצים על העיניים שלך, כמו גם השפתיים שלך, בהחלט להתבלט. זה מראה האיפור הוא רך girly. כפי שאתה יכול לראות, אתה לא צריך להשתמש בצבעים בהירים כדי לנצנץ.

12. Smokey בראון גזור לחתוך

הוסף מבט דרמטי על ידי בעל אייליינר מכונף ומראה חתוך.

סמוקי Brown Cut Crease Wedding Eye Makeup Look

זהו מראה כבד יותר לעומת איפור כלולות רגיל שלך אבל זה מה שאתה מרגיש נוח ומיוחד עם במהלך היום. כל כלה שונה ולכן לא לדאוג אם זה כבד מדי, זה היום שלך ואתה עושה הכללים שלך. זה חתך לקמט נראה מושלם חום.

13. גליטר תחתון Lash קו

במקום שיש נצנוץ על העפעפיים שלך, נסה להוסיף אותו לקו השרוול התחתון שלך.

כסף Glitter Wedding Eye Makeup Look

זה יהיה להרחיב את העיניים שלך ולהפוך את הפנים שלך מלא חיים. עבור פשוט על העפעפיים שלך ולכן המוקד הוא כל על הריסים התחתונים.

14. מושלם חפש כלות עם עיניים כחולות

יש לך עיניים כחולות?

חֲתוּנָה Makeup Look for Brides with Blue Eyes

כולנו רוצים להראות את העיניים היפות שלנו ואת המראה הזה איפור אידיאלי עבור כלות לעתיד עם עיניים כחולות. צבעים רכים ונייטרליים עם צבע שפתיים עירום נראה מלאכי. השתמש אייליינר לבן לקו קו המים הפנימי, אשר יהיה להאיר את העיניים ולגרום להם להיראות גדולים יותר. זה נצחי ואלגנטי. בעוד כמה שנים לאורך הקו, תוכלו להסתכל אחורה על התמונות החתונה שלך ואתה תהיה שמח שהחלטת על האיפור הזה.

15. שפתיים אדומות

לאחרונה, יותר כלות בוחרים שפתיים אדומות סקסיות.

אָדוֹם Lips Wedding Makeup Look

זה יכול להיות קשה למצוא שפתון אדום מושלם הטוב ביותר של פעמים, שלא לדבר על החתונה שלנו. אתה צריך להיות בטוח שזה יישאר על כל היום, אבל יש כל כך הרבה מותגים שונים שם בחוץ, אז אל תדאג. להיות אוהד של שפתיים אדומות יכול להועיל החתונה שלך במובנים רבים. זה יכול לקשור עם הנושא שלך וזה יכול להיות מראה השראה וינטאג '. החלת שפתון אדום לפעמים יכול להיות מסובך אז בפועל לפני היום הגדול שלך. כדי להבטיח את השפתיים האדומות שלך האחרון כל היום, כדי להבטיח לך להחיל שכבה דקה של יסוד או יסוד על השפתיים שלך לפני שתחיל את השפתון שלך לשתות מן הקש במהלך היום. לפני שאתה הולך במעבר, לבדוק את השיניים כדי לוודא שאין שפתון עליהם! שמור על העפעפיים שלך פשוט נצנצים חינם. הדגש צריך לשמור על השפתיים האדומות שלך. השתמש אניה שפתיים אדומות כדי להפוך את השפתיים שלך נראה גדול ומלא.

16. עיניים נוצצות עם ריסים ארוכים, ארוכים

הכול קשור לעיניים.

נוצץ Wedding Eye Makeup Look for Brides

כשבעלך לעתיד יביט לתוך עיניך, הוא יחשוב שהוא האיש המזל ביותר בחיים. לגרום לו לבהות בעיניים היפות שלך על ידי בעל ריסים נוצצים ורבים. אם אתה לא נוח עם ריסים מלאכותיים, אולי אתה יכול לחשוב על מקבל הרחבות ריסים כמה ימים לפני.

17. איפור חפש עיניים חומות

עיניים חומות נראה מדהים עם צללית חדה נצנצים.

חֲתוּנָה Makeup Look for Brown Eyes

הקפד להשתמש eyeshadow חום מתחת לעיניים שלך כתם מעט להוסיף אפקט.

18. נוצץ, עיניים רומנטיות

ללבוש נצנצים עבור פסטיבלים ואירועים אחרים יכולים להיות פשוטים.

רוֹמַנטִי Wedding Makeup Look for Brides

ללבוש נצנצים עבור החתונה שלך יכול להיות סיפור אחר. אתה צריך לחשוב על הצבע, המרקם, זה ילך עם השמלה שלך, נושא החתונה שלך ואפילו צבע השפתיים שלך. זה מראה נוצץ, רומנטי ילך עם כל השמלה וכל מה שאתה צריך לחשוב על זה הוא צבע השפתיים שלך. עבור עם שפתון עירום או שפתון עירום מט.

19. איפור חתונה חפש ברונטיות

ללבוש גוונים שיתאימו לשיער שלנו, הוא חיוני לסגנון שלנו.

חֲתוּנָה Makeup Look for Brunettes

אנחנו אוהבים את הסגנון הזה עבור ברונטיות. צללית זוהרת בנימה זו משלימה שיער כהה. עיניים כהות ושיער כהה הולך יחד כל כך טוב עם צללית בוהקת.

20. סמוקי גלאם

כשמדובר ביום החתונה שלך, כל מה שאתה רוצה הולך.

סמוקי Wedding Eye Makeup Look

אם אתה רוצה עיניים מעושן ביום שלך, יהיו לך עיניים מעושן. להתחתן הוא צעד גדול ואתה צריך להרגיש את עצמך ונוח כל היום. תסתכל על זה מדהים, glamourous, עיניים מעושנות להיראות. הפנים שלך ייראה מושלם ומתוחכם כל היום. אם תחליט לעשות איפור משלך כמו קייט מידלטון עשה ביום שלה, הקפד לקבל כמה תרגול ככל האפשר לפני היום הגדול שלך. ככל שתתרגל עיניים עשן יותר, כך תהיה יותר בנוח על הבוקר החתונה שלך. כולנו יודעים מה קורה כאשר האיפור שלנו לא הולך לפי תוכנית בלילה החוצה, לחשוב על איך אתה תרגיש אם זה קרה? אתה צריך לגהץ את כל הקמטים שיש לך מראש אז אם אתה נתקל בכל בעיות איפור, אתה יודע מה לעשות ולהישאר רגוע.

No Replies to "31 איפור חתונה יפה מחפש הכלות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    1 + 2 =