31 יפה תספורות ארוכות שכבתית | insightyv.com

31 יפה תספורות ארוכות שכבתית

20. שכבת תספורת עם מגע של Balayage

Balayage מדגיש הם הדרך הטובה ביותר להוסיף מדגיש טבעי מבט לשיער שלך. הם מיושמים על ידי יד חופשית הספר שלך תיצור מראה טבעי ומדהים. הוספת שכבות לקטעים המודגשים היא גם דרך מצוינת להציג את הסגנון והצבע. תחשוב על זה כמו מראה את החתך שלך ואת הצבע אחד תסרוקת!

מְרוּבָּד Haircut with a Touch of Balayage

21. שכבות נוצות

אם יש לך תמיד את השכבות תקן לשים את השיער שלך, לנסות משהו אחר. שכבות אלה הן כבדות יותר מאשר השכבות המסורתיות אבל ליצור משהו מיוחד girly. הם שכבות נוצות והשיער שלך יזרום בצורה טבעית כל כך כאשר נעים.

בעל נוצות Layers for Long Hair

22. תספורת עם שכבות

אם אתה ברונטית וחושבים על הוספת צבע לשיער שלך, תסתכל על זה. זה סגנון שכבות עם מדגיש הוסיף, נראה מדהים. הם עושים את השיער שלך נראה משיי וחלק.

ארוך Subtle Layers for Long Hair

23. סופר תספורת ארוכה, רב שכבתית

שיער ארוך סופר נראה נצחי וקלאסי. לאחר רב שכבות שיער ארוך סופר, נראה נהדר. אתה יכול לראות את האורך עדיין שם אבל השכבות להוסיף סגנון סקסי.

שכבות for Super Long Hair

24. שכבות מרקם

שכבות מרקם ירים את השיער חסר החיים שלך. השיער שלך יהיה מטלטלין וזה יהיה יפה מרקם, סגנון שכבת אשר נראה נהדר לכל אירוע.

מרקם Layers for Long Hair

25. שכבת תספורת עם תינוקות

התינוק מדגיש יהיה לשפר את השיער שלך. לאחר התינוק מדגיש יהיה להגדיר את התספורת שלך תוך הצגת צד עדין girly.

מְרוּבָּד Haircut with Babylights

26. תספורת עם שכבות ארוכות

זהו הפתרון המושלם אם אתה רוצה פוני ארוך. כולנו יודעים את התחושה של הרצון לשנות את השיער שלנו, אבל הם מפחדים מדי לשנות אותו. בין אם זה בגלל לא רוצה לאבד את אורך או מפחדים השינוי. לא משנה מה אתה מרגיש, בחירה יש עוד פוני צד יהיה להקל על העצבים שלך. אם אתה רוצה לשנות את השיער הארוך שלך אבל רוצה לשמור על אורך רוצה להוסיף פרינג ‘, ללכת על זה. עדיין יהיה לך את הביטחון של אורך ואתה תוכל לקשור לך את השיער בחזרה אם אתה רוצה לעשות זאת. לוקח את הצעד הראשון שיש יותר פוני, תהיה תחושה נהדרת. השכבות ייתן השיער שלך להקפיץ טבעי כשאתה הולך ואתה תסתכל במראה ומאחל לך עשה את זה מוקדם יותר! אל תמתין עוד, תתקשר לסלון שלך ותזמין את המינוי הזה בזמן לימי הקיץ היפים!

מְרוּבָּד Haircut with Long Side Bangs

27. שכבות באורך הכתפיים

זהו סגנון בסגנון. זה אולי נשמע מוזר אבל אנחנו יכולים לראות שני סגנונות זה תסרוקת. יש לו את סגנון השיער הארוך ואת אורך הכתף סגנון השיער. עם שכבות באורך הכתפיים, אתה יוצר תספורת מדהימה בסגנון שני.

קצר Front Layers for Long Hair

28. שכבות בלונדיניות + פאות

אם אתה רוצה שכבות ופוני, למה לא יש את שניהם? זוהי תסרוקת סקסית עם שכבות בלונדיניות ופוני בצד. פוני הצד יהיה מסגרת הפנים שלך ואת בלונדינית יהיה להשוויץ התספורת שלך.

מְרוּבָּד Haircut with Side Bangs

29. שכבות קצרות למעלה

האם אתה מחפש סגנון קצר שכבות שיער ארוך? זה מושלם. אתה יכול לראות את השכבות הקצרות בחלק העליון של השיער יתווספו שכבות ארוכות יותר.

ארוך Layered Haircut with Highlights

30. שכבות רכות

שכבות רכות להיראות עדין והם הסגנון המושלם לשיער ארוך, דק או סמיך. זהו סגנון טרי יביא את החיים בחזרה השיער הארוך שלך אשר יגרום לך להרגיש סופר סקסי ומדהים.

רַך Long Layered Haircut

31. תספורת שכבתית לשיער דק

יש לך שיער דק? זהו סגנון שיתאים לכל סוגי השיער כולל שיער דק. אנשים רבים חושבים כי שכבות הן רע עבור שיער דק, אבל כפי שאתה יכול לראות מהתמונה הזאת, זה לא נכון. בחירה שיש שכבות לשיער דק שלך מיד לשנות את הסגנון, לשמור על אורך ולהפוך את השיער שלך מרגיש בריא וקל יותר. שאל את הספרית שלך כדי להוסיף את השכבות נמוך יותר למטה אז עדיין יש לך אורך סביב הפנים שלך.

מְרוּבָּד Haircut for Thin Hair

אנו מקווים שקיבלת השראה ומצאתי את תספורת השיער הארוכת.

No Replies to "31 יפה תספורות ארוכות שכבתית"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 33 = 34