31 שיער צבעוני נראה כדי לעורר את העבודה הבאה שלך – insightyv.com

31 שיער צבעוני נראה כדי לעורר את העבודה הבאה שלך

אם אתה בחורה אמיצה ואמיצה, אתה צריך תסריט נועז אמיץ וכאשר מדובר שיער צבעוני נראה לעורר את העבודה הבאה שלך צבע, אנחנו חושבים שמצאנו את קרם דה לה קרם. מתוך צבעים נוצצים מבריקים של צבע לגוונים קצת עדינים בצבעי פסטל, יש לנו מראה צבעוני שינפיק את הגרביים שלך.

הנה 31 שיער צבעוני נראה לעורר את העבודה הבאה שלך לצבוע:

1. שיער כחול, ירוק וסגול

אם אתה רוצה לראות כי צרחות ‘מתחת לים’, זה די הרבה. שילוב של כל צבעי מבריק של האוקיינוס, יש לך כל מה שאתה יכול לרצות במראה זה.

צִבעוֹנִי Mermaid Hair Color Idea

אינסטגרם / hairbykaseyoh

בלוז של האוקיינוס ​​עם ירוק בהיר וטורקיז צבוע ביד תערובות לעבוד ממש טוב עם ורוד ורוד וכמעט מנטה ירוקים אתה יכול לראות מדי. תערובת אמיצה מאוד של צבעים, אבל זה עובד בצורה מושלמת!

2. פסטל כחול וסגול שיער

אנחנו אוהבים את המראה הזה יותר מדי, מראה כמעט בהשראה קפואה עם פופ בהיר של לילך, סגול בהיר, כחול כחול ירוק ירוק מנטה תערובת.

פַּסטֵל Purple and Blue Medium Hair Idea

אינסטגרם / גלמיריס

שיער בצבעי פסטל כבר כל הזעם לאחרונה זה תערובת כחול סגול מעניקה לנו לנסות כל כך הרבה שילובים שונים של צבע. החל עם זה אחד כמובן …

3. מדהים קשת שיער

עבור אותם ימים כאשר אתה פשוט לא יכול להחליט, מה לגבי זה קשת קשת יפה? אם זה שיער צבעוני נראה שאתה על לחפש, אתה לא מקבל הרבה יותר צבעוני מאשר זה.

תוססת Rainbow Hair Idea

אינסטגרם / hairgod_zito

סגול כהה ורוד בוהק לכחול ירקרק כחול, צהוב פסטל, ירוק רעיל, צהוב בהיר, ירוק תפוח, ירוק טאלי ועוד. זה שילוב יפה של צבעים כי הוא בהחלט לא לב חלש!

4. שיער ירוק Teal

אנחנו 100% מאוהבים זה מראה שיער ירוק ירוק, אחד של צבעים החמים של העונה. צבע מוצק של כל אחד ב-תופס את האור בדרכים שאנחנו לא יכולים להבין, זה לא קשה להבין למה כולם משתולל על זה.

ירוק כחלחל Green Hair in a Braided Updo

אינסטגרם / פריסילונו

אנחנו בהחלט!

5. שיער סגול כהה

זה מראה סגול כהה מבוגר סגול בהיר לטון כהה בצורה חכמה ומתוחכמת מאוד, ואם אתה רוצה דרך דיסקרטי ללבוש כמה גוונים נועזים של העונה, זה בהחלט הדרך לעשות את זה.

אפל Purple Hair Color Idea

אינסטגרם /

עם לשטוף סגול על ברונטית, שורשים כהים, השיער כבר קל עד הסוף כדי לאפשר את אלה סגול pops. כל מה שאנחנו אומרים הוא … זו אהבה!

6. כחול כהה כחול בהיר שיער ב צמה

כאשר יש לך צבעים רבים כדי להראות את המראה החדש ביותר שלך, למה אתה לא רוצה להראות אותם?

אפל Blue and Light Blue Hair

אינסטגרם / ג’יאנאדול 13

הצמה היא דרך מצוינת להציג כל צבע בודד בלוח הצבעים המטורף שלך, כפי שניתן לראות מן האור הזה כחול כהה נראה, תערובות שונות של צבע intertwine כל כך יפה, זה יהיה קשה לשמור את העיניים שלך את זה.

7. שיער ורוד בהיר עם שורשים ורוד כהה

עוד מבט אומבר, הפעם אנחנו מדברים ורוד הבועה. מי לא אוהב ורוד מסטיק?

אוֹר Pink Hair Color Idea

אינסטגרם / xostylistxo

יש לך ורוד בהיר, נועז יותר בשורשים, פונה אל ורוד בהיר יותר, ורוד ואדום יותר לקראת הסוף. דרך חכמה כדי להשיג זאת היא להתחיל עם צבע ורוד בהיר שלך בהדרגה להוסיף מרכך לתערובת. ככל שאתה מוסיף מרכך, יותר פסטל ואבקת ורוד בהיר שלך יהפוך. זכות חכמה?

8. טיפים צבעוניים

שמעת על גיר שיער? ובכן, לשטוף את / לשטוף את צבע מקלות יעזור לך לקבל מראה כזה – הרבה צבעים שונים על הקצוות של השיער שלך, ללא צורך ברקים טיפולים, הלבנה, או פגישות סלון ארוך.

צִבעוֹנִי Tips Hair

אינסטגרם / thehairexpressist

כל שעליך לעשות הוא לאבק את הגיר מעל אזורים אתה רוצה צבוע וכאשר אתה מסיים עם המראה ביום ראשון בלילה, מוכן לעבודה ביום שני בבוקר, לשטוף אותם עם מינון כפול דאש ואתה תהיה בסדר בחזרה עם הרגיל שלך גוון רגיל.

שיער ורוד וכתום

אנחנו חושבים שהשיער הצבעוני הזה נראה כמו ממתק שנהנינו אצלנו – סלט הפירות. ורוד אלמוגים בצבע כתום אפרסק מעורבב יחד, זה בהחלט מראה פירותי, ואחד כי יקבלו את כל הזכות נראה מכל הסיבות הנכונות.

וָרוֹד and Orange Hair Color Idea

אינסטגרם / larisadoll

ורוד כהה, כמעט סגול בשורשים, הצבע כבר סיים עם אפקט צבוע ביד כלפי הקצוות הבהירים. אנחנו אוהבים את זה. מה איתך?

10. פיה ורוד ושיער כחול

כחול וורוד הם לא שני צבעים אתה בדרך כלל להרכיב כאשר אתה נכנס לתוך סלון שיער ולשאול את מעצב אופנה שלך עבור מה שאתה רוצה אבל כמו זה מראה מדהים ומטורף צבעוני מראה, לפעמים התנגשויות צבע באמת לעשות עבודה טובה מאוד.

צִבעוֹנִי Fairy Pink and Blue Hair

אינסטגרם / בסן

עוד פיה / הקטן שלי פוני בהשראה נראה, זה אחד אנחנו רוצים לקרוא אלוורה פורוס לאחר אחד סוסי פוני חמוד. כחול ורוד, תערובת צבעונית של צבעים כאן הוא כל כך יפה, אנחנו לא יכולים לעזור אבל רוצה את זה בשבילנו. עכשיו. בבקשה ותודה לך.

No Replies to "31 שיער צבעוני נראה כדי לעורר את העבודה הבאה שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.