31 איפור חתונה יפה מחפש הכלות | insightyv.com

31 איפור חתונה יפה מחפש הכלות

איפור כלולות הוא לגמרי עד הכלה. מה יכול להיות נהדר עבור כלה אחת הוא נורא עבור הבא. האם אתה כלה להיות כי אין מושג איזה סוג של איפור יש ביום הגדול שלך? כלות רבות, לעתים קרובות להרגיש מוצף על ידי כל התכנון וההתרגשות סביב סביבם, כי הם שוכחים לחלוטין להחליט על השיער שלהם ואת האיפור. החלטה זו נוטה להתקרב יום החתונה, אבל אם אתה אחד הכלות האלה כי הם מאורגנים סופר רוצה לתכנן הכל לפני לוח הזמנים, הגעת למקום הנכון!

יש לנו לבוא עם 31 של איפור החתונה הטוב ביותר מחפש כלות. בין אם אתה משתמש איפור משלך ביום או יש אמן איפור מקצועי, אתה יכול לתפוס רעיון מכאן. אמן האיפור שלך יעריך כי עשית את המחקר שלך יודע מה אתה רוצה. זה יחסוך זמן ואנרגיה של שני חלקים, ובנוסף לא יהיה לך את הלחץ של צורך לבחור מאוחר יותר לאורך הקו. תסתכל על אוסף מדהים שלנו ולראות מה העיצובים לתפוס את תשומת הלב שלך.

1. קלאסי ישן הוליווד תראה

הוליווד וחתונות הם משחק בשמים.

חֲתוּנָה Cat Eye Makeup Look

זה קלאסי בסגנון הוליווד איפור נראה אלגנטי, זוהר ומלוטש. מגע של נוצץ בזווית עיניך, יוסיף נצנוץ. צוות זה מבט דרמטי עם שפתיים רכות סומק ברונזה.

2. איפור עיניים כסף + שפתיים ורודות רכות

קווי המתאר! קווי המתאר! זו תהיה המילה המושלמת שלך!

כסף Eye Makeup Look with Pink Lips

Contouring היא דרך להראות את הפנים שלך, לשפר את הלחי שלך להיראות מושלם. אם אתה חושב הולך כבד על איפור העין, ללכת רך עם צבע השפתיים שלך. כסף איפור נראה מדהים ומבליט את העיניים. קח גוון רך של ורוד על השפתיים שלך כדי להשלים את הכסף. כמו כן, ודא שיש לך גושים מטופח ללא דופי.

3. ורוד ורוד עיניים זהב

זהב ורוד וזהב הם התאמה מדהימה.

וָרוֹד and Rose Gold Wedding Eye Makeup Look

אתה רוצה להרגיש מיוחד במיוחד ביום הגדול שלך עם איפור זהב זהוב, אתה בהחלט. רוז זהב מוסיף שימר עם ורוד מעורבב מדי, זה יהיה להתאים את צבע השפתיים שלך ואולי אפילו את הנושא של החתונה שלך!

4. סמוקי כנף אייליינר

סמוקי עיניים סקסי.

סמוקי Winged Eyeliner Wedding Makeup Look

לבחורות רבות יש עיניים מעושנות לאיפור היומיומי שלהן, וכשאתה צריך להחליט על איפור הכלה שלך, אתה לא רוצה להרגיש לא נוח וחשוף. תוכלו להשוות את איפור כלולות שלך איפור היומי שלך ואתה תרגיש פחות מיוחד, אז אתה יכול גם ללכת על המראה שאתה אוהב והם מכירים. לכו על עין מעושן אייליינר נראה ליצור את האינטנסיביות. הוסף ריסים שבורים כדי להוסיף את המראה. צוות עם קצת נצנוץ. הוסף מגע עדין של eyeshadow כהה מתחת לעיניים שלך.

5. נוצץ & Smokey עין איפור תראה

אם אתה נתקל נוצץ נושאים החתונה, והם מחפשים לשלב את זה לתוך האיפור שלך, זה אחד בשבילך.

נוצץ and Smokey Wedding Makeup Look

זה נראה מדהים אבל עם צבעים עדינים. האפקט המעושן יוצר מראה רך יותר של העפעפיים העליונים.

6. זהב נצנצים עיניים

תַכשִׁיטִים?

זהב Glitter Wedding Eye Makeup Look

אין צורך ללבוש תכשיטים כאשר יש לך איפור זהב! אלא אם כן אתה רוצה ללבוש את התכשיטים שלך, זה יהיה צוות האיפור שלך. גליטר יכול לגרום לנו להרגיש זוהר אלילה כמו. אלה רגשות שאנחנו צריכים ביום החתונה שלנו. הפוך את העיניים שלך לזרוח עם זה נוצץ זהב נוצץ.

7. איפור רך & נייטרלי נראה

לספוג את השמש עם סגנון זה באביב או בחתונה הקיץ.

רַך Wedding Makeup Look for Brides

כלות רבות בוחרות להיראות איפור טבעי. צבעים רכים עם גוונים ניטרליים הם אידיאליים עבור כלות. שפתיים ורודות, לחיים בוהקות מוסיפות למראה הטרי.

8. גזור קיזוז

קמט לגדול הופך פופולרי יותר ויותר.

גזירה Crease Wedding Eye Makeup Look

קים Kardashian עשה את זה טכניקה איפור פופולרי כמו תמיד. זה כבר בסביבה עבור ירחים רבים אבל זה trending עכשיו. כדי להשיג סגנון זה לחתוך לקצץ, להשתמש בכף כדי להבטיח לך את התוצאה שאתה צריך. מוסיפים צללית שמפניה מבריקה שנראית אלוהית וממזגת עם צבע סגול ואפרפר כהה.

9. עיניים חומות רקות + השפתיים נייטרלי

תנו ליופי הטבעי לדבר בעד עצמו.

ניטראלי Wedding Makeup Look for Brides

בראון יש מבט רך יותר על שחור. שחור יכול לעתים קרובות להיות קשה מדי עבור מראה רך יותר, ללכת על צללית חומה קל להחיל את העפעפיים. צוות עם צבע שפתיים עירום.

10. רך, Glamy Glitter

הוספת נצנצים ביום החתונה שלך יכול להיות כי להרים עודף עדין אתה צריך.

רַך Glittery Glam Eye Makeup Look for Brides

זה צלליות רך, נוצץ נראה עדין נוצץ. אין צורך להוסיף ריסים מלאכותיים גדולים כמו שאתה צריך להיצמד לנוכחות רכה. החל מעיל בהיר של המסקרה עבור גימור.

No Replies to "31 איפור חתונה יפה מחפש הכלות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    9 + 1 =