31 בלונדינית בלונדינית מדהימה – insightyv.com

31 בלונדינית בלונדינית מדהימה

סגנון balayage הוא תסרוקת אהוב והערצה על ידי רבים בגלל אופיו קל, צדדי ותחזוקה נמוכה. זה מאפשר קל יותר לגדול מתוך צבע, כמו גם לתת את השיער שלך הפסקה כאשר זה frazzled מ-טיפול יתר, סטיילינג וגוסס.

ידוע ליצור גימור יפה, טבעי כאשר נעשה את הדרך הנכונה, הבלונדיני בלונדינית אופנתי נראה שאתה עומד לראות דוגמאות קלאסיות של כמה קל, פשוט ואלגנטי את המראה יכול להיות. אם אתה חושב לתת את זה זריקה, אתה צריך לקרוא את זה … ולראות אלה balayage בלונדינית אופנתי נראה שמצאנו!

1. שורשים כהים + מבריק מסתיים

אם אתה מחשיב את המחשבה על שיער בלונדיני אבל לא ממש מחבב את התחזוקה של כל זה, בלונדינית בלונדינית נראה נראה מושלם בשבילך. למה? בגלל לצמיחה מחודשת הוא קל ותחזוקה נמוכה.

בְּלוֹנדִינִית Balayage Hair Look

אינסטגרם / a_kool

אנחנו לא יכולים לבטא מספיק איך זה נראה קל ללבוש עם צבע כהה על הדף, אתה יכול להשאיר את השורשים לגדול קצת יותר ממה שאתה בדרך כלל היה, מתיחה את הזמן בין הפגישות עם השיער שלך מבריק אבל יקר מאוד מְעַצֵב אוֹפנָה. (אנחנו אוהבים אותם על הקסם שלהם על השיער שלנו אבל אנחנו רוצים שהם הגיעו זול!) 

2. בלונדינית רכה בלונדינית

אם אתה בדרך כלל בלונדינית פלטינה, נסה להחליף את הדברים על ידי הולך על גוונים ניטרליים יותר, באמצעות טונר כדי דה פליז המראה. Blayage בלונדינית נראה נועד להיות עדין דיסקרטי, לכן אנשים אוהבים את הסגנון כל כך הרבה.

רַך Blonde Balayage Hair Look

אינסטגרם / hairbytashalouisec

אנחנו אוהבים את האופן שבו המראה הזה משלב את הגוונים האהובים עלינו של בלונדיניות בהירות ואפרוריות יחד בתערובת פשוטה אחת ואלגנטית.

3. בלונד בז ‘

הולך בלונדינית אפר במקום אחד קר כקרח הוא מעבר קל לעשות אם אתה חדש לגמרי לתחומים של שיער בלונדיני. אתה רק לגלות אם בלונדיניות לעשות יותר כיף על ידי הפיכתם של אחד, אבל אתה צריך לקבל את הגוון הנכון כדי למנוע להסתכל יותר מדי בלונדינית בקבוק.

בז ' Blonde Balayage Hair Color Look

אינסטגרם / ינדרוסרנה

אתה צריך להיות מכוון רך וטבעי ולא נועז ו trashy, ואפילו את בלונדינית של בלונדיני גוונים יש blended כראוי.

4. בלונדינית Blayage הבהרה עבור ברונטיות

בלונדיניות וחומים לעבוד טוב ביחד במיוחד כאשר הם התמזגו בחוכמה בסגנון balayage זה.

בְּלוֹנדִינִית Balayage Highlights for Brunettes

אינסטגרם / hairerik

הוספת בלונדינית מדגיש לשיער חום (או חום lowlights לשיער בלונדינית), אתה מוסיף מימד חדש למראה אשר למעשה יכול לעזור השיער שלך נראה עבה יותר!

5. בלונד Blayage לוב

יש מיליון דרכים אחת אתה יכול להתלבש זה נראה או סגנון זה עיצוב למטה, ורק על ידי שינוי מ ישר לסיים את אחד מתולתל תהיה הגדולה ביותר של השפעות. למעשה, תלתלים הם הדרך הטובה ביותר ללבוש סגנון balayage כי זה מאפשר את הזרימה של צלילים מעורבב וגוונים לבוא יחד, מראה את כל היבט של צבע חדש שלך עבודה.

בְּלוֹנדִינִית Balayage Long Bob Style

אינסטגרם / יפה

הנה עוד טיפ נהדר בשבילך גם – אם אתה מנסה אחד אלה blayage בלונדינית מחפש את עצמך בבית ואתה מוצא מיזוג שלך לא ערבוב כל כך טוב, ממוקם היטב ומרווחים curls יכול לכסות שפע של חטאים!

6. טבעי נראה Blayage בלונדינית

הגלים האלה מושלמים לימים שבהם אתה מרגיש לגמרי uninspired כאשר אתה מתעורר בבוקר. אתה יכול להשיג אלה תלתלים משוחרר בקלות בעזרת straighteners השיער שלך, מהבהב אותם החוצה כמו שאתה מושך את החום עד עדין צורה זה.

טִבעִי Looking Blonde Balayage

אינסטגרם / guy_tang

אתה יכול להוסיף כמו רבים או מעטים כמו תלתלים כפי שאתה אוהב וכפי שאנחנו גילו לאחרונה, אתה לא צריך לעשות את זה גם בשכבות. פשוט לתפוס קצוות ולקבל twirling – זה באמת פשוט כמו זה.

7. דבש בלונדינית Blayage עבור ברונטיות

אם יש לך שיער דק או דק, הוספת שכבות לקצוות ללא קשר אורך יכול מיד להוסיף עומק נוסף, מה שהופך אותו נראה כאילו השיער שלך הוא עבה יותר ממה שהוא.

דבש Blonde Balayage for Brunettes

אינסטגרם / off7salon

אנחנו אוהבים את הדרך שבה שכבות כבר חדורים בגוונים שונים של חום ואפר בלונדינית כאן כדי ליצור גימור טבעי, עדין ואחד זה יהיה קל ללבוש ישר או מתולתל / גלי.

8. תחזוקה נמוכה בלונדינית Balayage הבהרה

אם אתה אוהב את השיער balayage שלך ​​אבל משהו מהודר יותר זוהר עבור הערב או לילה הזדמנות, שום דבר לא עובד טוב יותר מאשר אלה גלים אלגנטי יפה.

נָמוּך Maintenance Blonde Balayage Highlights

Instagram / hairbyliz__

אלה מושגים בצורה מושלמת בעזרת כמה rollers מחומם וכאשר השיער משוחרר לאורך הערב, תביא גלים רופפים כי אתה יכול אפילו לברוח עם ללבוש את הבוקר אחרי הלילה הקודם.

9. בלונדינית Blayage הבהרה עבור שיער חום כהה

אם אתה הולך בלונדינית בפעם הראשונה עדיין לא הבנתי שזה צבע תחזוקה גבוהה למדי, Blayage בלונדינית אופנתי נראה, בדיוק כמו זה, הם נקודה על.

בְּלוֹנדִינִית Balayage Highlights for Brown Hair

אינסטגרם / ג’ולייטיהאירטיסט

אתה לעולם לא תדע אם הצללה כהה יותר בראש היא שורש חום טבעי מראה או דרך צבע זה חכם. זה הדבר הכי טוב על זה – זה לא משנה אם אתה מבלה עוד כמה שבועות לפני שאתה חוזר אל hairstylist שלך.

10. יום ראשון נשיקות הבהרה

הוספת שכבות עוזר להשוויץ בכל טווח של עבודה צבע חדש שלך, כאשר יש לך גוונים יפים כמו בלונדיני balayage בלונדינית אתה יכול לראות כאן, למה אתה לא רוצה להראות אותם? מטרת המשחק היא לקבל הצללה בלונדינית להכות את המקומות שהשמש היה מכה באופן טבעי. תחשבי שמש, ויש לך רעיון נכון.

מושלם Sun Kissed Hair Color Look

אינסטגרם / madelinestew

שוב, להעיף את השכבות האלה עם השימוש שלך straighteners (או אפילו מכה חכמה יבש) ויש לך מבט מהיר ופשוט זה מושלם לכל אירוע, לבוש למעלה או למטה.

No Replies to "31 בלונדינית בלונדינית מדהימה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.