30 חמוד תסרוקות הקוקו אתה צריך לנסות היום | insightyv.com

30 חמוד תסרוקות הקוקו אתה צריך לנסות היום

תסרוקות קוקו הם נוחים, חמודים וקלים לעשות. הם סגנון ללכת לכל העונות, לעבוד על רוב מרקמים שיער, ולכן אנחנו אוהבים אותם כל כך הרבה.

ישנן דרכים רבות חמוד ללבוש קוקו – ארוך, קצר, מלוטש או מבולגן. עשינו רשימה של 30 ponytails כי הם משהו אבל בסיסי. הם ישמרו השיער שלך מנוסח במקום ללא מאמץ רב מדי. תהנה!

1. ברייד הולנדית + קוקו

הוֹלַנדִי Braid into Ponytail

מָקוֹר

צמה הולנדית היא הדרך הקלה והקלה ביותר לתבלין קוקו פשוט. Ponytails ו braids הם תמיד פופולרי אז למה לא לשלב אותם יחד לתוך boho מראה מודרני.

עבור תסרוקת זו, אתה צריך לדעת איך לעשות צמה הולנדית. סגנון צמה זה הוא למעשה צמה צרפתית הפוכה. במקום לחצות את החלקים שלך על פיסת הביניים, אתה מביא אותם מתחת. כדי להשיג את הצמה מלא נראה, בעדינות לשלוף את הצמה הקצוות. להקניט את הקוקו להוסיף קצת נפח ומבטו נראה.

2. אלגנטי מתולתל קוקו

אֵלֶגַנטִי Curly Ponytail

מָקוֹר: weheartit.com

רוב הנשים לא מבינים תסרוקות קוקו יכול להיות רשמי ואלגנטי. לפני ביצוע קוקו, להקניט את השיער שלך וליצור בליטה. קוקו זה לא יהיה מתוחכם כמו בלי תלתלים קופצני גדול. לאבטח את השיער שלך עם hairspray ולהוסיף עגילי נברשת האהובים עליך למשוך תשומת לב הפנים היפות שלך.

3. בריד עטופים קוקו

לִקְלוֹעַ Wrapped Ponytail

מָקוֹר: weheartit.com

כדי ליצור מחדש את המראה הזה להתחיל על ידי braiding רגיל, בצד צמה צרפתית. לעטוף את הצמה סביב אלסטי שלך, לאבטח אותו עם סיכת בובי ואתה מוכן ללכת.

4. מלוטש גבוה קוקו

לְהַחלִיק High Ponytail

מָקוֹר

זה קוקו מושלם שיער ארוך. ישר את השיער שלך ומשוך אותו לתוך קוקו גבוה. ודא הכל חזק ומלוטש. סיים את התספורת על ידי גלישת חתיכת שיער סביב הקוקו ולאבטח אותו עם סיכת בובי. פשוט אבל מקסים!

5. מבולגן נמוך קוקו

מבולגן Low Ponytail

מָקוֹר: weheartit.com

אנחנו אוהבים את זה תסרוקת כי זה נראה אלגנטי ללא מאמץ. זה קוקו הוא אופציה נהדרת עבור נשים עם שיער עבה ומתולתל או גלי.

6. קוקו מעוות

מְפוּתָל Ponytail

מָקוֹר

שלב טוויסט וקוקו בועה יחד עבור תסרוקת ייחודית. לשים את זה קוקו חמוד הוא די פשוט. לטאטא את כל השיער שלך בחזרה לקוקו. טוויסט קטע קטן של הקוקו שלך להוסיף גמישה ברורה. טוויסט רבים ככל שתרצה / יכול.

7. זוג קוקטייל צדדי

לְהַכפִּיל Twisted Side Ponytail

מָקוֹר

זנב קוקוס כפול הוא דרך מסוגננת לשמור על השיער שלך את הפנים ללא שימוש headbands או סיכות בובי. זה נראה טוב עם מראה מזדמנים וגם רשמית.

8. מלוטש נמוך קוקו

לְהַחלִיק Low Ponytail

מָקוֹר

זה קוקו נמוך בהחלט מדהים! לפעמים תסרוקת פשוטה היא הדרך הטובה ביותר להשלים את המראה שלך. ראש מתכת זהב עושה את זה על נקודת מבט.

צרפתית צמה לתוך קוקו נמוך

צָרְפָתִית Braid Into Low Ponytail

מָקוֹר

צמות ו ponytails הם האהובים שלנו משולבת. זה נראה נהדר עבור נשים עם שיער קצת יותר. כל כך נשית ופלרטטנית!

10. גבוה קוקו בועה

קַל Bubble Pontytail Hairdo

מָקוֹר

זה קוקו בועה היא תסרוקת סופר כיף שיער ארוך. למעשה, ככל שהשיער ארוך יותר, כך הקוקו של הבועה שלך ישתפר. בדוק את ערכת הלימוד עבור מבט זה כאן.

No Replies to "30 חמוד תסרוקות הקוקו אתה צריך לנסות היום"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 2 = 3