27 בלונדינית מדהימה הבהרה עבור שיער כהה – insightyv.com

27 בלונדינית מדהימה הבהרה עבור שיער כהה

שום דבר לא עובד טוב יותר עם שיער ברונט כהה ועמוק יותר מאשר הבהיר, הבהירות מדגיש. זה במיוחד במקרה אם אתה רוצה להסתכל כי באמת בולט. יש הרבה יתרונות יש שיער רב גוני, כמה מהם נלך לאורך כל מהלך אלה מדהים בלונדינית מדגיש עבור שיער כהה נראה. נשמח לדעת אילו הם האהובים עליך. הקפד לחזור ולהודיע ​​לנו!

1. בלונדינית Balayage הבהרה

יש כל כך הרבה גוונים אתה יכול לבחור מתוך כאשר אתה מדבר על הוספת מדהים בלונדינית מדגיש עבור שיער כהה. יש את beiges מגניב להתחיל, מעורבב עם ניטרלי ו-עירום דמוי גוונים, הולך ישר יותר עמוק, גוונים כהים – בלונדיניות דבש עם גוונים אדומים מעט שלהם, למשל, חום כמו סוכר hues. זה לא משנה איזה סוג של ברונטית אתה מתנדנד, יש דרך להוסיף מדגיש זה הולך להיות מחמיא לך מאוד.

בְּלוֹנדִינִית Balayage Highlights for Dark Hair

2. דבש בלונדינית הבהרה

איך אתה מרגיש לגבי מדגיש דבש? זה גוון שחוקים בקלות על ידי רבים, ללא קשר לצבע העור ואת העור. זה גם דרך מהנה של הבהרת מצב הרוח כאשר יש לך שיער כהה טבעי. זכור את האזורים מודגשים יצטרך להיות מולבן, אז לכו על פחות היא גישה יותר אם אתה רוצה לתת את השיער שלך הפסקה … זה כנראה צריך אחד.

דבש Blonde Highlights for Brown Hair

3. בלונדינית & כרמל הבהרה

יש סיבה גדולה מדוע balayage ombre הוא כזה מכה גדולה עכשיו – זה בגלל הקצבה מחדש של שורש הוא פנומנלי. אתה לא תמצא עוד תסרוקת קל לשמור כמו זה. כל עוד את מדגיש את לא להתחיל ממש על השורשים, עם צל כהה יותר abre- ing לתוך אחד קל יותר, אתה יכול לאפשר יותר טבעי גוונים בצמרת. זה אומר שאתה יכול ללכת עוד כמה שבועות לפני פגישות סלון. זה ייתן את השיער שלך הפסקה, וזה יחסוך לך כמה מאות דולרים אם תמשיך לחפש במשך כמה חודשים מדי.

בְּלוֹנדִינִית and Caramel Highlights on Dark Hair

4. הבהרה על שיער כהה, שכבות

אם אתה רוצה להוסיף עוד מימד לשיער חום כהה שלך, למה לא לחשוב על הוספת קצת יותר מנדרינה טוויסט כדי הבלונדיני שלך מדגיש? מבט “Blorange” הוא באמת אחד גדול עכשיו, בתוך רקע של ניגודיות כהה ייראה מרהיב למדי.

דבש Blonde Highlights on Dark Layered Hair

5. בלונד בז ‘

אם אתה רוצה להוסיף קצת צבע, אבל לא יותר מדי צבע, לבחור יש אלה מדגיש מסגור את הפנים שלך, ולא להיות מפוזרים מסביב לפנים שלך. זה יעצור אותך מן הצורך לשחק עם השיער שלך יותר מדי, לשמור אותו טיפולים כי הם גונג כדי להזיק לבריאות שלה. זה יהיה רך יותר כדי למשוך גם.

בז ' Blonde Highlights on Dark Medium Length Hair

6. כהה כדי כרמל בלונדינית Ombre

זהו מבט זה לא יהיה קל להשיג בבית, במיוחד אם אתה לא באמת מקצוען כשמדובר צביעה השיער שלך. לאסוף תמונות רבות ככל שתוכל כדי להראות תסרוקת איזה סוג של לסיים אתה רוצה. ככל שיש לך יותר תמונות של סוג של בלונדינית מדגיש עבור שיער כהה שאתה רוצה, ככל שאתה יכול להעביר את התמונה לה / אותו. כמו כן: גבוה יותר סיכוי לך לצאת מהסלון עם מראה הרוצח שכולם יהיו מתרשם.

אפל to Caramel to Blonde Ombre Hair

7. יום ראשון נשיקות שיער

אם יש לך אורך בצד שלך, זה השמש נשקה השיער הוא מושלם בשבילך. מטרת המשחק היא לקבל את הצלילים המצית ביד צבוע על השיער שלך, אבל רק במקומות שבהם השמש באופן טבעי להכות אותו. אלה גוונים בהירים יהיה בעיקר סביב השכבות העליונות של השיער, חוזר אל הדרך הישנה של בית הספר הדגשת. שכח את הפנסים, ואם אתה לא רוצה לשכוח אותם, לשמור אותם כהה יחסית. אתם אמורים להיות צללים ולחקות אור וחושך, זכרו?

סאנק Kissed Dark Brown Hair for Summer

8. בלונדינית אמבר

זהו פרשה רכה מאוד, וזה נעשה ללא מאמץ glam בעזרתם של אלה גלי מתגלגל גדול. מברשת עגולה גדולה יעזור לך מסמר אלה, סטיילינג השיער שלך כמו שאתה יבש אותו, באמצעות מייבש השיער שלך כדי להגביר את עוצמת הקול. תוכלו גם למצוא מוסף טוב הוספת נפח יעבוד פלאים, במיוחד אם אתה רוצה השיער שלך יש כוח להישאר יותר מדי.

בְּלוֹנדִינִית Hair Painting Highlights on Dark Hair

9. Lob מובלט

אם אתה כרגע לגדול בוב, לוב הוא בהחלט הדרך קדימה. לובן הוא בעצם בוב ארוך … השם נותן לו קצת, אתה לא חושב? הוסף כמה מדגיש בלונדינית יפה לאירוע, קל יותר לכיוון המרכז אינטנסיבי יותר לקראת הקצוות. זה נראה לך להישאר.

בְּלוֹנדִינִית Highlights on Dark Short Hair

10. סרטי זהב בלונדיניים

אם אתה רוצה משהו מדהים אך פשוט, peekaboo קטן מדגיש popping מתוך אורכי השיער שלך כהה טבעי היא דרך טובה קדימה. יש גם כמה גוונים אדומים קלים במראה זה. כפי שציינו קודם, יש כל כך הרבה דרכים להוסיף בלונדינית מדגיש עבור שיער כהה, תמיד יהיה משהו שעובד ממש טוב עבור השיער שלך ואת סוג העור.

זָהוּב Ribbons of Blonde on Long Brunette Hair

No Replies to "27 בלונדינית מדהימה הבהרה עבור שיער כהה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.