27 די יפה ציפורניים עיצובים עבור חג האהבה | insightyv.com

27 די יפה ציפורניים עיצובים עבור חג האהבה

21. פשוט & מסמרים אלגנטי

איך אתה מרגיש לגבי אלה פשוטים ואלגנטי יפה מסמרים עיצובים עבור חג האהבה? הם מתוחכמים, מתוקים ומקסימים, בואו נהיה כנים. הם יכולים גם בקלות להיות מותאם עבור מסמרים אורך קצר יותר מדי, או יותר.

אֵלֶגַנטִי Gray and White Valentine's Day Nails

22. נוצץ אדום & זהב עיצוב

עם סטנסיל אתה יכול בקלות לשחזר אלה נוצץ אדום ואלוהים ציפורניים עיצוב, להשלים עם לבבות אהבה מקסים שרק להגדיר את הסצנה הרומנטית בצורה מושלמת. זהב ואדום עבודה ממש טוב ביחד, במיוחד אם אתה לובש זהב ושמלה אדומה. הם היו גם ללכת טוב עם שחור, ואתה יכול לעשות את בהונות באותה דרך מדי. רעיון נהדר?

אָדוֹם and Gold Hearts Nail Design for Valentine's Day

23. אדום ולבן פולקה מסמרים דוט

אם יש לך קצת יותר זמן פנוי, מה לגבי אלה יפה מסמרים עיצובים עבור חג האהבה? יש לך את רקע לבן פשוט באמת לעשות את הגוונים האדומים על גבי זה פופ, ולאחר מכן קטן מעטפת עוקץ נוספו בצורות. הם ייקח קצת זמן, זה בטוח, אבל אנחנו חושבים שהם יהיו לגמרי שווה את זה יותר מדי.

אָדוֹם and White Polka Dot Nails for Valentine's Day

24. לבבות וגלייטר

Glitter הולך בצורה מושלמת עם ציפורניים יום ולנטיין, ואת אלה יפהפיות הם דוגמה מצוינת איך אתה יכול ללבוש את הציפורניים שלך קצר ליום הגדול. הם פשוטים, חמודים ומלאי לבבות וזוהר – כל הדברים האהובים עלינו ביסודו.

חָמוּד Red and White Heart Nails

25. נקודות פולקה בשחור-לבן

ציפורניים אלה הם מגניב, דרך מצוינת לעשות את הדבר לבבות קצת שונה. לבבות אלה נראים ממש כמו טביעות אצבעות קטנות. זה מה שחשבנו כשראינו אותם ממילא.

פּוֹלקָה Dots and Hearts Nail Design for Valentine's Day

26. לבבות אומבר

אתה לא יכול להיות יפה מסמרים עיצובים ליום האהבה בלי כמה ורוד יפה, אתה יכול? הלבבות אומברי כאן מדהים מדהים, עם סטנסיל, ספוג, ו לק לבן ורוד ולכה, אתה יכול לחלוטין לשחזר את המראה בבית.

אומבר Heart Nail Design for Valentine's Day

27. לבבות אדומים ופינקיים

מצאנו העברות עבור הציפורניים האלה, אם לא חשבת על הרעיון של ציור ידני בעצמך, אבל אתה יכול בקלות אם יש לך יד מספיק יציב. זה מתווה לב שחור, מלא באדום וורוד. זה לא כל כך קשה ברגע שאתה לשבור אותו.

לבן Heart Nail Art Design for Valentine's Day

אנו מקווים כי נהנית אלה יפה ציפורניים אמנות עיצובים ליום האהבה כמו שיש לנו, אבל אנחנו לא יכולים לחכות לראות מה יצרת גם. צור קשר עם חשבונות המדיה החברתית שלנו והראה לנו מה באת.

No Replies to "27 די יפה ציפורניים עיצובים עבור חג האהבה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    51 − = 43