25 מדהים שיער כחול סגול נראה | insightyv.com

25 מדהים שיער כחול סגול נראה

האם הגיע הזמן לעשות שינוי? האם אתה מחפש את התספורת החדשה / לחתוך / צבע אבל לא בטוח מה הכיוון ללכת עם? מה לגבי אלה נראה – מדהים צבע כחול סגול נראה כי אתה יודע יהיה להפוך את הראש עבור כל הסיבות הנכונות. לפני שאתה חושב אלה נראה מודגש מדי בשבילך, תסתכל על איך הם בחוכמה הם כבר מעורבב לתוך עיצובים שיער אתה בהחלט רוצה בעצמך … קייטי פרי עשה את זה, דמי לובאטו מדי. האם הגיע הזמן שהלכת אל הצד הכחול והסגול?

1. שיער סגול כהה וטייל כחול

קייטי פרי הלך נראה דומה לזה – גוונים כהים ובהירים של בלוז וסגולים יחד. זה מבט נועז בוודאות, אבל זה נראה מדהים כאשר קלוע או מסולסל לתת את כל מדגיש ו הבהיקות לזרוח דרך. אם אתה רוצה לשחק עם צבע אבל אין לך מקום נהדר להתחיל, למה לא זה?

אפל Purple and Teal Blue Hair Color

2. פסטל כחול & סגול שיער

זה שיער מדהים – מאוד חד קרן. שיער זה הוא למעשה נוצר בקלות מאוד אם אתה משחק הקלפים שלך נכון, יכול אפילו להיות מושגת אפילו בלי לנסות. דהייה צבעים בהירים שלך החוצה זה סופר קל, וכאשר נוגעים צבע שלך, הקפד להוסיף מרכך לגוונים בהירים השתמשת בעבר כדי לדלל אותם. טיפ קטן – זה עושה אותם יותר פסטל ואבקת!

פַּסטֵל Purple and Blue Hair Color Idea

3. כחול וסגול בוב

השיער שלך מורכב של חלבון כך על מנת שזה יהיה מודגש ובהיר כמו שאתה רוצה, תצטרך לוודא את המנעולים הם ארוז חלבון. יש הרבה שמפו ומרככים שם בחוץ עם “קרטין” כמרכיב נוסף. היינו ממליצים מאוד להתחיל עם אלה, כביסה ו מיזוג השיער שלך עם אותם במשך כמה שבועות לפני שתתחיל את הברק ואת טיפולי הצביעה.

כָּחוֹל and Purple Bob Hairstyle

4. סגול כהה שיער כחול כהה

בעוד אנחנו בנושא של חלבון, יש כמה מסכות שיער תוצרת בית אתה יכול להשתמש כדי להגדיל את החלבון מנעולים שלך. אנחנו לא יכולים לבטא את זה מספיק – לא יהיה לך את המראה הרצוי אם אתה לא לטפל השיער שלך לפני, במהלך ואחרי תהליך צביעה. אבוקדו, שמן קוקוס, חלבוני ביצים, מיונז ועוד השתמשו כולם בהצלחה על השיער כדי להגדיל חלבון וקראטין.

סָגוֹל to Dark Blue Ombre Hair Look

5. כחול סגול Ombre על שיער בלונדיני

שיער בלונדיני נותן לך את המקום המושלם להתחיל לשחק עם כל צבע, אז למה אתה לא משחק מסביב עם מגוון של בלוז בהיר סגול, בדיוק כמו זה נראה מדהים אתה יכול לראות כאן? החדשות הטובות עם תסרוקות כמו אלה היא כי הם יכולים להיות מותאמים אישית לחלוטין כדי להתאים לך. אם אתה לא רוצה צבע כל כך הרבה, להשאיר בלונדינית למעלה, ולהוסיף את הבלוז ואת סגולים רק את הקצוות של השיער. זה אומבר הוא מדהים ואנחנו אוהבים את זה, אבל אתה תמיד יכול להוסיף פחות או יותר.

כָּחוֹל and Purple Ombre on Blonde Hair

6. שיער כחול בהיר עם שורשים סגולים

זה כמו הצבע של האוקיינוסים היפים ביותר וזה כנראה למה אנחנו אוהבים את זה. זה נראה קצת חמוד רק מראה כי אתה לא צריך מנעולים ארוכים כדי להראות מערך יפה של גוונים וצבעים. זה אחד משלבת גוונים של כחול טורקיז עם סגול רק בשורשים. אם אתה חושב על דרך להחיות את השורשים שלך ולגדול את הכחול הישן באותו זמן, זה בהחלט הוא.

אוֹר Blue Hair with Purple Roots

7. שיער סגול עם הבהרה כחולה

אתה יכול תמיד ללכת בכיוון ההפוך, כמובן. עוד לילך / סגול על השורשים ורק נופך של כחול מציץ פנימה כלפי מטה. יש את הדגל הכחול החריג המוזר ברעמת סגול זו, והגלים הרופפים המעוותים עוזרים להראות את הגוונים השונים בצורה מבריקה.

מְאוּבָּק Purple Hair with Blue Lowlights

8. כחול & סגול Pixie סגנון

ועוד דוגמה קטנה קלאסית של איך אתה יכול לעשות את השיער הכחול והסגול נראה גם כאשר יש לך שיער קצר סופר, זה סגנון פיקסי הוא לא רק super מקסים, אבל תחזוקה נמוכה סופר מדי. שיער קצר יותר הוא תמיד קל יותר לסגנון ולשמור כפי שאתה יכול לראות טופס זה נראה, כמה למעלה- up סלילי סלילי הם כל מה שנדרש כדי להחיות את ‘לעשות. כמובן, זה נותן לך את ההזדמנות המושלמת להשוויץ אלה גוונים יפה מדי. מה יש לא לאהוב?

כָּחוֹל and Purple Pixie Hairstyle

9. כחול וסגול בוב מתכתי

ישנן דרכים אתה יכול לעשות את אלה קל, בהיר סגנונות עבודה בשבילך מבלי לעבור את כל טיפולים הרדיקלי רציני לפני היד. מבט שטוף החוצה יכול לעתים קרובות לעבוד על שיער טבעי כהה יותר, ואתה יכול לעשות את השורשים גוון כהה יותר משאר השיער שלך כאשר לגדל אותם לתת לך קצת זמן נוסף לפני הלבנת שוב. מי אמר ששיער צבעוני כזה צריך להיות תחזוקה גבוהה מדי?

כָּחוֹל and Purple Metallic Hair

10. קומבו מדהים!

בחירת סגנונות שיער יפה כמו אלה יצירות צבעוניות הולך לזרוע עם השיער שלך, במיוחד את טיפולי הבהרה אתה צריך לעבור מראש. אם כבר יש לך שיער פגום, הצבעים לא ייקח בהירים כמו גם אתה יכול לראות כאן. הם ייראו מטושטשים ולא אחידים. יש דברים שאתה יכול לעשות כדי להקל על החיים, ואת הראשון של הדברים האלה היא ללכת על קוצצים – לקבל את כל החלקים המתים לחתוך את הקצוות של השיער שלך. אתה עדיין יכול לבחור משהו מודגש וכחול / סגול ככה, אבל רק גרסה קצרה יותר של זה. זה בקרוב לגדול בחזרה אבל זה לא יגדל בכלל אם לא לחתוך את חתיכות מתים.

אפל Blue and Purple Hair Look

No Replies to "25 מדהים שיער כחול סגול נראה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 1