25 ייחודיות ליל כל הקדושים רעיונות איפור לנסות – insightyv.com

25 ייחודיות ליל כל הקדושים רעיונות איפור לנסות

11. רעיון איפור קיטי נפילה

הבחירה הבאה שלנו מתאפיינת באיפור בהשראת חתולים. האמן הזה יצר מראה קיטי מרושע. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה משום שהוא משלב ליל כל הקדושים, זוהר וזה גם יפה מאוד שהוא שילוב ייחודי. אתה יכול ליצור מחדש את המראה דומה באמצעות צבעים דומים או שאתה יכול להיות יצירתי וליצור קיטי שלך נראה בלוח צבעים שונה.

מְרוּשָׁע Kitty Makeup Idea for Unique Halloween Makeup Ideas to Try

12. חצי איפור הגולגולת

כמו חצי עיצובים וחצי? אז אולי תרצה את הרעיון הבא. איפור זה הוא חצי שלד וחצי גלאם ליל כל הקדושים. איפור כמו זה נותן לך חופש כפי שאתה לא מוגבל שיש רק עיצוב הגולגולת. אתה יכול גם להסתכל יפה גלאם למסיבה. יש הרבה מדריכים מקוונים כדי לעזור לך ליצור עיצוב שלד ייחודי.

חֲצִי Skull Makeup for Unique Halloween Makeup Ideas to Try

13. Conjuring 2 השראה איפור

אם אתה רוצה ליצור מראה מחריד זה ליל כל הקדושים אז אתה צריך להסתכל על הבחירה הבאה שלנו. שני אלה היו בהשראת הסרט Conjuring 2 כדי ליצור תלבושות מפחיד. הם לבושים כמו נזירה שד מן הסרט. האיפור יכול להיות פשוט לשחזר אתה פשוט צריך צבע פנים לבן ואיפור שחור סביב העיניים על השפתיים. סיים עם עדשות מגע. אתה יכול לעשות את התלבושת או לרכוש אותו באינטרנט.

קונג'ורינג 2 Inspired Makeup for Unique Halloween Makeup Ideas to Try

14. איפור נמר

לקחת הליכה על הצד הפראי זה ליל כל הקדושים ללבוש איפור נמר. איפור בעלי חיים כמו זו היא בחירה תלבושת כיף וזה יכול להיות משוחק על ידי מישהו. זה איפור מפורט מאוד נוצר עם Mehron איפור צבעי גוף עדן בשחור, לבן, אור ורוד, מנגו קורל. אתה יכול ליצור מחדש מראה פשוט עם רק פסים ותכונות שחורות.

נָמֵר Makeup for Unique Halloween Makeup Ideas to Try

15. ריק מריק ומורטי

אם אתם מחפשים איפור ליל כל הקדושים ייחודי זה כיף אז לבחור הבא שלנו בשבילך. איפור זה לקח השראה מן המופע המופע ריק ומורטי. האמן השתמש בטכניקת אשליה כדי להפוך את כל פניה להיראות כמו קריקטורה. כל מה שאתה צריך זה צבע הפנים בצבעים דומים וכמה מיומנויות ציור. זה עשוי לקחת בפועל אבל זה יהיה שווה את זה.

ריק from Rick and Morty for Unique Halloween Makeup Ideas to Try

16. סבתא גולגולת המלכה

להיות המלכה בכל מסיבת ליל כל הקדושים עם רעיון האיפור הבא שלנו. אמן זה כבר בהשראת בסתיו ליצור שלד עם צבעים סתומים חמים. אנחנו אוהבים את האיפור הזה כמו שאתה יכול להיות גם מפחיד וזוהר. אתה יכול לשחזר את זה בדיוק כמו זה או להוסיף את התכונות שלך.

סתָיו Queen Skull for Unique Halloween Makeup Ideas to Try

17. גלאם גולגולת

כמו משולבת גלאם ושלד? אז את הרעיון הבא הוא בשבילך. זה רעיון איפור פשוט אך יעיל. כדי ליצור את זה תצטרך אנסטסיה בוורלי הילס שחור יהלום, כמהין, צלחות שוקולד חם שחור נצנוץ ועל השפתיים Mehron איפור צבע שחור ואת כמהין צל מ אנסטסיה בוורלי הילס או מוצרים כמו זה.

זוהר Skull for Unique Halloween Makeup Ideas to Try

18. אריאל ו Flounder רעיונות איפור

רוצה להתלבש עם מישהו אחר זה ליל כל הקדושים? אז מה דעתך על יצירת אריאל ו Fluner איפור כמו שני אלה. אריאל ו Flounder הם החברים הכי טובים בסרט בת הים הקטנה. זהו רעיון חמוד זה יהיה להיט בכל מפלגה.

אריאל and Flounder Makeup Ideas for Unique Halloween Makeup Ideas to Try

19. משחק של כסאות לבן ווקר איפור

הנה רעיון איפור נוסף עבור אוהדי משחקי הכס. זה אחד כבר בהשראת הלבן Walkers. איפור כזה הוא מודגש ועושה הצהרה. כולם ישים לב כאשר אתה נכנס לחדר. כדי ליצור מחדש את המראה פשוט תצטרך צבע שחור ולבן ו עדשות מגע. אתה יכול גם ליצור עיניים אשליה באמצעות צבע כחול כמו אמן זה.

מִשְׂחָק of Thrones White Walker Makeup for Unique Halloween Makeup Ideas to Try

20. תוססת וייחודית ליל כל הקדושים איפור

מחפש איפור צבעוני וייחודי ליל כל הקדושים? אז זה העיצוב שלד יכול להיות בשבילך. במקום קלאסי שחור ולבן זה האמן הוסיף פסים תוססת. ברגע שאתה שולט בטכניקה איפור השלד אתה יכול להוסיף פסים בכל הצבעים האהובים עליכם. יש שלד הדרכות באינטרנט כדי לעזור לך לקבל את המראה.

תוססת Skull Makeup for Unique Halloween Makeup Ideas to Try

21. במבי השראה איפור

לאחר מכן, יש לנו רעיון איפור חמוד כי בהשראת Bambi צבי. איפור כזה יהיה להיט בכל מפלגה. זה נוצר עם איפור Forever Ultra HD קרן מקל, צללים ב 734, 400, 744, צבע גוף לבן עבור העיניים איפור לצלליות לנצח בשנת 734, 744, עם עיסת NYX קוסמטיקה ג’מבו עיניים במילק. אתה יכול להשתמש אלה או צבעים כמו זה.

במבי Inspired Makeup for Unique Halloween Makeup Ideas to Try

22. עיצוב גולגולת Glitter

גולגלות הם לא ממש חשבתי על זה יפה אבל זה איפור עשוי לשנות את דעתך. אמן זה השתמש בשילוב של איפור השלד הקלאסי עם גוונים ורודים הוסיף נצנצים. ורוד ו glitter glam למעלה את האיפור עושה את זה מושלם עבור מסיבה.

נִצנוּץ Skull Design for Unique Halloween Makeup Ideas to Try

23. חמוד פרנקנשטיין השראה איפור

פרנקנשטיין לא צריך להיות מפחיד וירוק. אתה יכול ליצור משהו כזה כדי להפוך את אופי פרנקנשטיין די חמוד. יש כמה דרכים ללבוש איפור זה אתה יכול לעשות משהו דומה או להשתמש בו כהשראה העיצוב הייחודי שלך.

חָמוּד Frankenstein Inspired Makeup for Unique Halloween Makeup Ideas to Try

24. צבעוני חצי שלד איפור

הוסף צבעים פסטל תוססת לעיצוב השלד שלך כדי ליצור איפור ליל כל הקדושים ייחודי כזה. אמן זה יצר איפור כי הוא חמוד וקצת מצמרר. אנחנו אוהבים את הרעיון היצירתי הזה. אתה יכול להיות חצי עיצוב או עיצוב גולגולת מלאה.

צִבעוֹנִי Half Skeleton Makeup for Unique Halloween Makeup Ideas to Try

25. ליצן נצנצים

אחרון ברשימה שלנו הוא זה איפור הליצן. אנשים רבים יתלבשו כמו ליצנים עבור ליל כל הקדושים, אבל אתה יכול לעשות את שלך שונה מכל האחרים. על עיצוב זה, היא הוסיפה תכונות ייחודיות כגון ריסים נוצות. אתה יכול להוסיף בכל התכונות שלך כדי ליצור מראה ליצן משלך.

נִצנוּץ Clown for Unique Halloween Makeup Ideas to Try

אנו מקווים כי אתה כבר בהשראת רעיונות ייחודיים שלנו איפור ליל כל הקדושים!

No Replies to "25 ייחודיות ליל כל הקדושים רעיונות איפור לנסות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.