25 תסרוקות פורמלי הטוב ביותר להעתיק בשנת 2018 | insightyv.com

25 תסרוקות פורמלי הטוב ביותר להעתיק בשנת 2018

יש לך הזדמנות מיוחדת מתקרבת? אולי אתה הולך לחתונה, הנשף או תאריך מיוחד בלילה? אם כך אתה צריך לבדוק את 25 תסרוקות פורמליות שלנו. כל אלה רעיונות מדהימים שיער יסיים את התלבושת הטובה ביותר שלך יתאים לכל אירוע רשמי. יש לנו משהו עבור כל סגנון מן הצמות בוהמיה יפה כדי updos זוהר. תסתכל למצוא את התספורת המושלמת שלך!

1. Updorized Updo

ראשית ברשימה שלנו זה מאוד אלגנטי accessorized updo. השיער היה קלוע ומעוות לתוך לחמניה נמוכה. השיער סיים עם תלתלים רופפים ואת ראש פנינה יפה. תסרוקת כזאת תהיה מושלמת לחתונה. אתה יכול ליצור משהו דומה עם אבני חן במקום פנינים לנשף.

אֵלֶגַנטִי Accessorized Updo

2. טרנדי קוקו

קוקו הוא לא רק תסרוקת מזדמנים עבור חדר כושר. אתה יכול glam up ponytails לאירוע מיוחד. הקוקו הזה יושב גבוה על הראש ויש לו תלתלים רופפים. יש לה גם עיצוב קשר באמצע. אתה יכול ללבוש קוקו פשוט מקופל או ללבוש עם עיצוב קשר אופנתי. כך או כך התספורת הזאת היא מנצחת.

טרנדי Elegant Ponytail

3. Updo עם טוויסטים גדולים

רעיון השיער הבא שלנו הוא סופר זוהר! טוויסטים מרובים כבר חפיפה לעשות מבט לחמניה נמוכה. עדכון כזה יהיה מושלם לכל אירוע רשמי. אתה יכול להוסיף פרחים או נוצץ עבור תסרוקת כלה. ישנן גם דרכים רבות ללבוש פיתולים כדי ליצור סגנונות שונים. אתה יכול ליצור לחמניה גבוהה או אולי להוסיף עוד twists.

אֵלֶגַנטִי Twisted Updo

4. וינטאג גלמור חצי אפדו

תביא כמה זוהר וינטאג לאירוע הרשמי שלך עם חצי למעלה, חצי למטה תסרוקת כמו זה. זה רעיון השיער הוא די פשוט אבל מדהים. חצי מהשיער הוכנס לקוקו רגוע, יש גם נפח בחלק העליון של הראש. ואז שאר השיער יש גלים עדינים. שיער כזה יתאים אורכים רבים שיער.

בָּצִיר Glamour Half Updo

5. לחמנייה גבוהה אלגנטי

תסרוקת פופולרית לאירועים רשמיים היא לחמניה גבוהה. לחמניות גבוהות נראה זוהר ללא מאמץ והוא יכול להיות מאופשר. הלחמנייה הגבוהה הזאת נינוחה ויש לה פנינים נוצצות יפות. המראה נגמר בתלתלים רפויים בחזית. זה updo מדהים והוא יתאים לכל אירוע רשמי, במיוחד את הנשף.

אֵלֶגַנטִי High Bun

6. Updo רשמי קלוע

לאחר מכן, יש לנו updo מדהים שנראה קלוע ומעוות. השיער נראה רגוע ומסוגנן אך רשמי. שיער כזה הוא מושלם עבור נשים שרוצות להראות את הסגנון הייחודי שלהם אבל לשמור על עם קוד הלבוש. אתה יכול ליצור מחדש תסרוקת דומה עם צמות קטנות יותר פיתולים. לחתונה אתה יכול אפילו להוסיף כמה פרחים קטנים או פנינים.

מבולגן Braided Formal Updo

7. צמות דיגטלים ותלתלים רופפים

אתה לא צריך להיות תסרוקת מלאה של פיתולים מסובכים צמות. אולי לנסות סגנון פשוט יותר כמו זה. השיער כבר מכורבל באופן רופף ויש צמה fishtail חמוד בצד של הראש שלה. שיער כזה קל ליצור מחדש יהיה מושלם עבור bridesmaid או עבור הנשף. אתה יכול גם ללבוש את הצמה עם שיער ישר.

פישטאיל Braid and Loose Curls

8. Updo עם פרחים חמודים

אביזרי שיער פרחוני הם בחירה יפה עבור תסרוקות רשמי. זה updo הבא כולל פיתולים אלגנטי לחמנייה נמוכה. השיער אז הוא סיים את עם יפה, פרחוני headpiece. א headpiece כזה יהיה נהדר עבור bridesmaids bridesmaids. יש הרבה עיצובים פרחוניים שונים זמינים לקנות אז יש משהו שיתאים לכולם.

מְפוּתָל Updo with Cute Flowers

9. לחמנייה פורמלית עם צמה רופפת

אם יש לך שיער ארוך הרעיון הבא הרשמי שלנו הוא בשבילך. זה תסרוקת תכונות צמה רגועה שהופכת לחמניה גדולה. לשיער יש גם תלתלים רופפים ונפח. Updo כזה הוא מושלם עבור כל מי שרוצה להיראות זוהר סופר לאירוע מיוחד.

רִשְׁמִי Bun with Loose Braid

10. Twisted מעוות

הרעיון הבא שלנו שיער רשמי יש vibe boho. השיער כבר מעוות לתוך updo רגוע. את updo יש גם כמה גלים רופפים. אנחנו אוהבים את התספורת הזאת כי זה רגוע אבל נהדר לאירוע מיוחד. אתה יכול ללבוש את זה תסרוקת לנשף או חתונה. זה יהיה מושלם לחתונה החוף.

מבולגן Twisted Updo

No Replies to "25 תסרוקות פורמלי הטוב ביותר להעתיק בשנת 2018"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    58 − 49 =