25 אדגי שחור נייל עיצובים | insightyv.com

25 אדגי שחור נייל עיצובים

לאחר הציפורניים המושלמות הוא חובה. זה הזמן בקיץ אבל זה לא אומר שאתה צריך תמיד ללבוש צבעים בהירים, במיוחד על הציפורניים שלך. אנשים רבים בוחרים להוסיף צבע עם אביזרים שלהם התלבושת, במקום לק.

יש לנו לבוא עם עיצובים מסמר שחור 25 עצב כי ייראה מדהים בסתיו ובחורף, ולמעשה, כל השנה!

1. שחור תחרה מסמרים

תחרה היא תמיד עיצוב עדין ועדין. זה כיף, girly ו מושלם עבור חתונות. עיצוב זה יגרום לך להתבלט מן הקהל ואנחנו יכולים להבטיח שתקבל כל כך הרבה מחמאות.

שָׁחוֹר Lace Nail Design Idea

2. שחור מאט מאט קבורה

אם אתה לא יודע, מסמרים דהוי הם trending עכשיו. הציפורניים המבריקות המבריקות הרגילות הן עדיין מסגרות אופנתיות אך מטיות הרבה יותר דרמטיות. הם מספרים סיפור מסתורי ועובדים כל כך טוב עם לק שחור.

שָׁחוֹר Matte Coffin Nails

3. פס עיצוב הציפורן

לכו על פסים. אלה ציפורניים מהפכני העין יהיה מגמה בכל מקום שאתה הולך. נסה לחלופין כמו בתמונה לעיל על ידי בעל בסיס לבן ולאחר מכן שחור. הבסיס הלבן מסמרים פסים מיד לתפוס את העיניים של אנשים.

שָׁחוֹר Striped Nail Design

4. שחור מט & שטח שלילי הציפורניים

ציפורניים אלה בהחלט לקחת את הזרקורים. ציפורניים חלל שלילי דומים בגדים לחתוך החוצה אשר גם trending עכשיו. חצי ירח, הפער במרכז חצי עיגולים הם כמה עיצובים אתה יכול להיות. לכה ציפורן שחור בולט ישפר את העיצובים כל כך לגרום לך לבחור סגנונות מוזרים וייחודיים.

מגניב Black Matte and Negative Space Nail Design

5. שחור Glitter מסמרים

הוסף מגע של נצנוץ. לאחר בסיס שחור הוא מרשים לבד, אבל על ידי הוספת נצנצים, מיד להוסיף מגע של גלאם ובוהק.

שָׁחוֹר Glitter Nail Design

6. שחור השיש מסמרים

ציפורני השיש נראים כל כך פרטים, אבל הם כל כך קל לעשות. החל כמה מעילים של לק שחור מבריק לק. אז תצטרך צבע השני, או אפור או לבן עבור אפקט שיש. יוצקים כמה טיפות של הצבע השני על נייר. לתפוס קצת סרט נצמדות, scrunch אותו לתוך כדור קטן ו dab אותו לתוך לק על הציפורן. Dab את הסרט cling מעל הציפורן שלך. כדי לסיים את המראה, להחיל כמה שורות שיש עם מברשת שלך.

שָׁחוֹר Marble Nail Art Design

7. שחור מאט ומבריק זברה ציפורניים

קח השראה מסמר קטן זברות. אל תלך על צבע זברה רגיל, שחור ולבן. שמור על שחור מבריק מבריק. זה יהיה ליצור אפקט כהה זברה עדין שייראה מדהים.

שָׁחוֹר Matte and Glossy Zebra Nails

8. שחור & זהב מסמרים

ציפורניים שחורות וזהב! מה עוד אפשר לבקש. שחור וזהב הם שילוב נהדר. בסיס לכה שחור מבריק עם עיצוב זהב יניח אותך בצד. אם אתה לא בטוח לגבי העיצובים שאתה רוצה, אולי נתקל בפגישה שרבוט עם עט ונייר לפני שאתה רוצה להתחייב על הציפורניים שלך.

שָׁחוֹר and Gold Nail Design for Short Nails

9. מאט & צרפתית מבריק עצה

בסיס שחור מאט עם טיפים מבריק נראה נהדר. אתה יכול לראות איך עצות מבריק להפוך את הציפורניים לבוא בחיים.

שָׁחוֹר Matte and Glossy French Tip Nails

10. מאט שחור מסמרים סטילטו

ציפורניים stiletto הם trending ו כבר זמן מה עכשיו. כולם משתגעים על ציפורניים. אם אינך בטוח מה הם מסמרים stiletto, את השמות סוג של נותן את המשחק משם. הם מחודדים כמו נעלי עקב. הם נראים סקסיים וערפתיים.

ארוך Black Matte Stiletto Nails

No Replies to "25 אדגי שחור נייל עיצובים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    3 + 4 =