23 ציפורניים יפה Prom עבור הלילה הגדול שלך – insightyv.com

23 ציפורניים יפה Prom עבור הלילה הגדול שלך

בחירת מניקור לנשף יכול להיות קשה. יש כל כך הרבה עיצובים מדהימים לבחירה, כל בצבעים שונים. אנחנו כאן כדי לעזור למצוא 23 רעיונות מדהימים מסמר לנשף. יש לנו משהו לכל אחד אם אתה רוצה מסמרים אלגנטי, תוססת ועוד. כל הרעיונות האלה יהיה בחירה יפה עבור כל מלכת הנשף!

1. אלגנטי Prom מסמרים

קודם כל לנו אלה מסמרים אלגנטי מאוד. הציפורניים כבר צבוע בצבע בהיר יש שני מסמרים מבטא. כל מסמר מבטא יש עיצוב מוזהב זהב מוזהב. אנחנו אוהבים את פולנית אור ושילוב זהב עלה. מסמרים כמו זה יהיה בחירה יפה עבור כל מראה לנשף.

אֵלֶגַנטִי Nude Prom Nails

2. אור מסמר Ombre עיצוב

מסמרים Ombre קל ללבוש הם סופר אופנתי. זה רעיון אומבר תכונות צבע בהיר מאוד כי תערובות בהדרגה לתוך לבן. כמו הצבעים הם ניטרליים העיצוב יתאים לכולם, לא משנה מה הסגנון שלך השמלה. אתה יכול ללבוש ombre על כל מסמר אורך ויש הדרכות באינטרנט כדי לעזור לך ליצור מחדש את המראה בבית.

אֵלֶגַנטִי Ombre Nail Design

3. מדהים ורוד Glitter מסמרים

הנשף הוא אירוע מיוחד מאוד, אז זה הזמן המושלם להוסיף קצת נצנצים הציפורניים שלך! ציפורניים אלה צוירו בצבע ורוד תוסס עם נצנוץ ורוד בוהק על הדף. נצנצים אינו מכסה את הציפורן זה רק על הקצות יש מבטא ציפורן עם נצנצים יותר. אתה יכול ליצור מחדש את המראה דומה עם כל הצבעים ואתה יכול להתנסות עם מיקום נצנצים.

מאוד יפה Pink Glitter Nails

4. נוצץ אור מסמרים

לאחר מכן, יש לנו כמה מסמרים נוצץ יפה! רעיון זה כולל ציפורניים אשר צוירו ורוד בהיר מאוד עם מבטא מסמר כי הוא מכוסה חרוזי בוהק. חרוזים הם יפה כדי accessorize הציפורניים שלך. אתה יכול לקנות חרוזים בכל הצבעים והגדלים השונים כדי ליצור מראה ייחודי לנשף. שמור את הצבעים אור אלגנטיות או להיות מודגש לבחור צבעים מרהיבים.

נוֹצֵץ Light Nails

5. תוססת סגול מסמרים Glitter

אם אתה רוצה עיצוב מסמר נועז לנשף, אז זה רעיון יכול להיות בשבילך. ציפורניים אלה צוירו באור סגול ולבן. הציפורניים הלבנות יש עיצוב פנינה ויש נייל מבטא סגול נוצץ. אנחנו אוהבים את סגול זה ייראה מדהים על כולם. מסמרים כמו אלה הם גם הדרך המושלמת כדי לתאם את העיצוב עם השמלה שלך. אתה יכול לבחור מסמר מבטא נצנצים כי הוא גוון דומה שמלת שלך.

תוססת Purple Glitter Nails

6. יפה פינק ורוד ציפורניים זהב

הרעיון הבא שלנו כולל ציפורניים ורודות עם עיצוב זהב ורדים. ראינו הרבה אמנות מסמר עם נצנוץ מוחל על קצות הציפורניים, אבל אלה מסמרים יש את זה סביב לציפורן. בחירה לשים נצנצים בחלק התחתון של הציפורניים נותן לך מראה ייחודי ויצירתי. אתה יכול ליצור מחדש את מניקור לציפורן עם כל לוח צבעים.

יפה Pink and Rose Gold Nails

7. כסף נצנצים אבני חן

כסף הוא מסוגנן ללא מאמץ והוא מושלם לאירוע מיוחד. הציפורניים הבאות צוירו באפור עם אבני חן בעוד שני מסמרים הם כסף. השילוב של כסף ואבני חן הוא יפה ויוצר מראה סיים כי wows. אתה יכול להשתמש כסף עם כל צבע מסמר כמו כסף הולך עם כל צל.

כסף Glitter and Gems Nail Art Design

8. מסמרים אדום כהה מסוגנן

רוצה להצהיר? ואז לבחור מסמרים אדומים כהים כאלה. הציפורניים צוירו בתוך פולנית אדומה מדהימה יש שני מסמרים מבטא עם אבני חן. האדום הוא צבע יפה, אז אתה יכול להשתמש פולנית אדומה בפני עצמה או להוסיף אבני חן. עיצוב מסמר כזה יתאים לכל אורך הציפורן.

אֵלֶגַנטִי Dark Red Nails with Rhinestones

9. ורוד וכסף מסמרים Prom

מחמאה ורודה וכסף כל יפה. אלה הציפורניים הבאות להשתמש לכה ורוד רך עם שני מסמרים מבטא כסף. הכסף הוצב על לציפורן על מסמר אחד על קצה עבור השני. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה משום שהוא משלב רעיונות עיצוב מסוגננים.

וָרוֹד and Silver Glitter Prom Nails

10. ציפורניים עם בלינג

מחפש ציפורניים אלגנטיות עם ניצוץ? אז הרעיון הזה יכול להיות בשבילך. ציפורניים אלה צוירו בצבע רך ויפה עם מסמר מבטא אחד. המבטא מסמר תכונות אבני חן כי יושבים חצי הדרך סביב לציפורן. לובש אבני חן כמו זה יוצר מניקור מסוגנן, מושלם לאירוע מיוחד.

אֵלֶגַנטִי Nude Nails with Bling

No Replies to "23 ציפורניים יפה Prom עבור הלילה הגדול שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.