23 מדהים Glitter מסמר רעיונות לחגים – insightyv.com

23 מדהים Glitter מסמר רעיונות לחגים

הוסף קצת ניצוץ הציפורניים שלך עם נצנצים, אחד הדברים הגדולים על ציפורניים נצנצים הוא אפשרויות עיצוב. אתה יכול לקבל משהו שיק, מודגש, מתוחכם או מה שאתה מרגיש. ציפורניים נוצצות הם חייבים להיות לשנת 2023 אז יש לנו להרכיב 23 של מיטב הרעיונות מסמר נצנץ כדי לקבל השראה. תסתכל יש משהו לכולם.

1. מבטאים המשולש נצנצים

קודם כל יש לנו את העיצוב הזה funky. זה כולל ציפורניים ורודות בהיר עם מבטאים משולש נוצץ. אמנות כמו זה נהדר אם אתה רוצה להוסיף נוצץ עדין על הציפורניים שלך. זהו עיצוב אופנתי שיכול להיות מחדש שנוצר עם כל הצבעים. מסמרים כמו אלה יהיה נהדר עבור החגים.

אוֹר Pink Manicure with Glitter Triangle Accent for Glitter Nail Design Idea

2. מאט בורגונדי מסמרים

ציפורניים בצורת ציפורניים הם המועדפים שלנו, אלה הפכו חייב להיות 2023/2023. שלב את הצורה הזאת עם צבעי מאט כהים, נצנצים, ויש לך סט אופנתי של ציפורניים. עיצוב כמו זה הוא פשוט מדהים, והכי חשוב, סופר קל ליצור מחדש. אנו ממליצים על עיצוב זה לארוחת חג ההודיה או למסיבת חג המולד.

בורגונדי Matte Stiletto Nails with Glitter

3. אדום Glitter מסמרים

מניקור נוצץ כמו זה ייתן לך מבט נועז מושלמת החגים הקרובה. אתה לא צריך ללכת במלואו על נצנוץ אתה יכול להיות עיצוב עדין כמו זה. הציפורניים יש מעיל ברור כי מקבל נוצץ לכיוון קצה. מסמר אמנות כמו זה יתאים לכל אחד. מוצרים משומשים: Zoya ‘Pepper’ ו- Butter London ‘Brown Sugar’.

אָדוֹם Glitter Nails

4. זהב נצנצים Glitter נייל

תן את הציפורניים הקצרות שלך מגע של זוהר עם זהב נצנצים. נשים רבות ללכת על הציפורניים יותר אבל הנה איך יש מסמרים קצרים בסגנון. המניקור כולל פולנית קלה ומבטא זהב נוצץ. אתה יכול ליצור מחדש את זה עם כל פולנית צבע נצנצים אבל זהב הוא בחירה מצוינת עבור החגים.

וָרוֹד Manicure with Gold Glitter Accent Nail for Glitter Nail Design Idea

5. מניקור שיק

מערבבים את המניקור הצרפתי הרגיל שלך על ידי הוספת כמה ניצוץ זהב. מסמרים Glitter כמו אלה יתאים לכל אירוע אבל יהיה מושלם עבור חתונות, proms ואירועים מיוחדים אחרים. עיצוב כזה הוא אופנתי אופנתי דרך ללבוש נצנצים.

זהב Glitter Ombre Nails

6. סגול Glitter מסמר אמנות

אם הצבעים בהירים הם לא הדבר שלך אז אתה אוהב את אלה מסמרים סגולים כהים. יצירה זו כוללת לכה מבריקה עם מסמר מבטא סגול נוצץ. אתה יכול לעשות את זה בסלון או אפילו צריך ללכת ליצור את זה בעצמך. ציפורניים כאלה הם אופנתיים ייתן את כל הבנות קנאה ציפורניים.

פָּשׁוּט Purple Glitter Nail Art

7. מניקור Glitter רב

הבחירה הבאה שלנו נצנצים מושלמת חג המולד או ערב ראש השנה! אלה תכונה פולנית בהיר עם נצנצים ורוד וכסף. ציפורניים אמנות כמו זה הוא בהיר, מודגש ומהנה. עיצוב כזה יהיה נהדר על ציפורניים קצרות. אתה יכול ליצור מחדש את זה עם צבעים נצנצים שונים. כחול או סגול תהיה חלופה מסוגננת.

רַב Glitter Gel Manicure for Glitter Nail Design Idea

8. בכל רחבי גליטר

אהבה נצנצים? אז זה מסמר עיצוב בשבילך! זה מניקור כל נצנוץ הוא נוצץ ומודגש. אתה יכול ליצור את זה נראה בעצמך עם לק ציפורן. אתה יכול לבחור כל צבע אבל זה בחירה מצוינת עבור לילה או אירוע מיוחד. ציפורניים ארוכות או קצרות ייראו נוצצות.

את כל Over Glitter Nail Manicure for Glitter Nail Design Ideas

9. נצנצים אבני חן

שלב את המשחק נוצץ על ידי בחירת אמנות הציפורן עם נצנצים ואבני חן. יצירה מרהיבה זו כוללת לכה ורודה בהיר עם מסמרים נצנצים מסמרים קריסטל. מסמרים כמו אלה יהיה וואו! אתה יכול לקחת השראה זה ולעשות את זה ייחודי לך על ידי בחירת צבעים שונים גבישים. הרעיונות האפשריים עבור שילוב זה הם אינסופיים.

וָרוֹד Glitter Coffin Nails

10. בורגונדי Glitter מסמר רעיון

נראה יפה בבורגונדי העונה עם מסמרים נצנצים בורגונדי וזהוב. כפי שאתה יכול לראות ציפורניים קצרות להיראות מדהים פולנית נצנוץ אבל מסמרים עוד ייראה מדהים מדי. אתה יכול ליצור את העיצוב בבית עם זהב נצנוץ, פולנית כהה בורגונדי וכמה סקוטש קלטת. עיצוב זה צועק החגים!

בורגונדי Glitter Nail Idea for Short Nails

No Replies to "23 מדהים Glitter מסמר רעיונות לחגים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.