23 מגניב דרכים ללבוש להאכיל ב Cornrows – insightyv.com

23 מגניב דרכים ללבוש להאכיל ב Cornrows

זקוק תסרוקת חדשה? רוצה לעדכן את המראה שלך? אז אתה במקום הנכון. מצאנו את הדרכים הכי מגניב ללבוש להאכיל cornrows העונה. יש לנו תסרוקת לכולם, מתוך צמות עם צבעים מרהיבים כדי cornrows עם דפוסי אופנתי. תסתכל למצוא את האהוב עליך, הבעיה היחידה תהיה לך להחליט איזה תסרוקת אתה רוצה הבא! מוכן למשחק הצמה שלך?

1. צד סחף להאכיל ב Cornrows

צמות התירס הראשונות שהיינו רוצים להראות לך הם אלה צד צמה צמות. צדדית צמה צמות נראה אופנתי אלגנטי. עבור תסרוקת זו יש תערובת של צמות צנומות ודקות, כמו גם עיצוב זיג זיג. אתה יכול ליצור מחדש את הסגנון הזה עם צמות קצר יותר, אולי אפילו לנסות צמות עם צבעים שונים מדי.

צַד Swept Feed In Cornrows

2. הזנה בקוקו קוקו

צמות נראה יפה משוחרר אבל הם גם נראים מדהים ב updos מדי. כאן יש לנו להאכיל צמות cornrow כי כבר מנוסח לקוקו גבוה. קוקו גבוה נראה מסוגנן יהיה מושלם עבור הקיץ וחופשות. נסה צמות דקות ועבות כמו התספורת מובלט או פשוט לבחור גודל אחד.

 Feed In Cornrow Ponytail

3. Long Cornrows עם חרוזים

צמות ארוכות נראה זוהר ומסוגנן. זה הרעיון הבא כולל cornrows ארוך מאוד עם זיג זג עיצוב חרוזים. תוכלו גם לראות כי צבע שונה נוספה גם את השיער. אנחנו אוהבים את המראה הזה כי הוא משתמש הרבה אלמנטים נראה אופנתי. ניתן ליצור סגנון זה עם חרוזים, צבעי שיער ודפוסים על פי בחירתך.

ארוך, Side Swept Cornrows with Beads

4. קורנרוס כפול עם צמות קטנות

מחפש סגנון אופנתי קלוע? אז זה לבחור הבא יכול להיות בשבילך. כאן יש לנו רעיון שיער כי תכונות שתי צמות עם צמות קטנות מדי. אתה יכול ליצור מראה דומה לזה או פשוט לבחור את הצמות הכפולות ללא הקטנים. גם לשקול הניסוי עם סגנונות צמה מדי.

2 Cornrows with Small Braids

5. פינק להאכיל ב Cornrows

לעשות הצהרה עם השיער שלך על ידי הוספת קצת צבע! זה רעיון cornrow תכונות עבות צמות עם ורוד weaved לתוכם. אנחנו אוהבים את הגוון התוסס הזה, כי זה באמת יהיה ג’אז את השיער. תסרוקת כזאת היא מושלמת אם אתה רוצה מראה חדש דרמטי. ניתן גם להשתמש בצבעים בהירים אחרים מדי.

וָרוֹד Feed In Cornrows for Summer

6. צ’אנקי פיד בקורנו

לאחר מכן, יש לנו רעיון צמה שש להראות לך. השיער כבר מחולק קלוע לתוך שישה chunky, להאכיל בצמות אשר יוצר מראה סיים אלגנטי ומסוגנן. תסרוקת כמו זה יתאים לכולם וזה יתאים כל העונה ואת האירוע. אתה יכול אפילו להוסיף קצת צבע אם אתה רוצה לעשות יותר הצהרה.

צ'אנקי Feed in Cornrows

7. ארוך, תירס דק

הרעיון הבא שלנו כולל cornrows ארוך עם דפוס funky. הצמות ארוכות ורזות עם תבנית יפהפייה משוכללת בחלק העליון של הראש. אתה יכול ליצור מחדש את המראה הזה או שאתה יכול ליצור דפוס משלך. צמות דקים העבודה הטובה ביותר עבור סוג זה של סגנון, אתה יכול לנסות צמות קצר יותר.

ארוך, Thin Feed In Cornrows

8. טרנדי רזה ועבה קורנרוס

ניתן לשלב צמות דקות ועבות כדי ליצור תסרוקות מסוגנן מאוד. עבור תסרוקת זו השיער קלוע לארבעה צמות chunky ושמונה צמות דקות. הצמות הדקות היו גם יחד. תסרוקת כזאת היא מושלמת עבור מי שרוצה מראה אופנתי חדש עבור הקיץ.

טרנדי Thin and Thick Cornrows

9. 2 Cornrows עם braff האזיקים

לאחר מכן, יש לנו עוד רעיון cornrow כפולה. השיער היה מפוצל לשניים, קלוע, והוא סיים עם האזיקים צמה מדהימה. Braff האזיקים הם דרך מצוינת accessorize כמו אלה יהיה ג ‘אז למעלה תסרוקת פשוטה. שיער כזה יתאים לכל אחד.

2 Cornrows with Braid Cuffs

10. זיג זג Feed ב Cornrows

הרעיון הבא שלנו הוא יצירתי אופנתי. השיער כבר קלוע לתוך cornrows cornrows ואת cornrows יש זיג זג עיצוב. אנחנו אוהבים את העיצוב זיג זיג כפי שהוא מסוגנן ומהנה. אתה יכול להיות צמות כמו בהשתתפות או להוסיף קצת צבע או חפתים האזיקים.

 Zig Zag Feed in Cornrows

No Replies to "23 מגניב דרכים ללבוש להאכיל ב Cornrows"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.