23 נייל עיצוב רעיונות מושלם עבור חורף – insightyv.com

23 נייל עיצוב רעיונות מושלם עבור חורף

חורף הוא כמעט כאן! העונה בקרוב תשתנה וכך גם האופנה. זה לא רק את התלבושות שאתה צריך לחשוב על אבל גם את הציפורניים. ציפורניים יכול להיות דרך אופנתית להוסיף את עונות הצבעים והדפסים למראה שלך. כדי לתת לך קצת השראה מצאנו 23 רעיונות מסמר החורף. יש משהו עבור כל אחד מן האמנות אמנות מסמר למתחילים. תסתכל על למצוא את המועדפים שלך.

1. מתכתי צבוע מסמר עיצובים

ראשית יש לנו את הציפורניים מתכתי אמנות מסמר. Plaid הוא חייב להיות מגמה עבור החורף כך ללבוש אותו על הציפורניים שלך ייתן לך מניקור מסוגנן. ציור זה דפוס יכול להיות מסובך אבל עם תרגול אתה יכול ליצור מסמרים כאלה בבית. יש הדרכות באינטרנט כדי לעזור לך. אתה יכול לצייר את הציפורניים בכל צבע אבל לנסות ולשמור על צבעי כסף כמו זה מתאים את החורף בצורה מושלמת.

מַתַכתִי Plaid Nail Designs for Winter Nail Ideas

Instagram | ana0m

2. חורף תחרה מסמרים

צבעים חמים כמו אדום כהה הם בחירה מצוינת עבור החורף. אם אתה אוהב ציפורניים אדומות אבל רוצה לעשות משפט, ג ‘אז אותם על ידי הוספת עיצוב תחרה כמו זה מובלט אחד. הציפורניים הם אדום יפה עם מבטאים תחרה לבנים. אתה יכול להוסיף את צבע בהיר יותר או פשוט לשמור אותם אדום. תחרה ניתן ליצור freehand או עם העברות.

חוֹרֶף Lace Nails for Winter Nail Ideas

אינסטגרם / hegedus_tunde_nails

3. בורדו ו Glitter מסמרים

אנחנו לא יכולים להיות רעיונות החורף מסמר בלי להזכיר נצנצים! Glitter הוא מושלם עבור עונת החורף במיוחד כאשר חג המולד ואת השנה החדשה מגיע מסביב. הבחירה הבאה שלנו כוללת צבע בורדו אדום עם ציפורניים כסף מבריק. ציפורניים כאלה יהיו מושלמים למסיבה.

בורדו and Glitter Nails for Winter Nail Ideas

4. רוז זהב מסמרים נצנצים

רוז זהב הוא מאוד פופולרי השנה. יש בהשתתפות דברים רבים מן האופנה כדי תפאורה הביתה. זה הרעיון הבא מראה איך אתה יכול ללבוש אותו הציפורניים שלך. הציפורניים ארוכות עם אפקט זוהר זהב מוזהב. ציפורניים כאלה הם דרך זוהר ללבוש זהב זהוב. אתה יכול לקנות זהב מלוטש glitter הלקים מחנויות רבות.

ורד Gold Glitter Nails for Winter Nail Ideas

5. סגול ונוצץ עיצוב

סגול הוא בחירה צבעונית אופנתי עבור עונת החורף. זה צבע חמוד להאיר את המראה שלך. יש כל כך הרבה ליטוש סגול יפה זמין אז למה לבחור רק אחד? זה רעיון הציפורן הבא מראה איך אתה יכול ללבוש מספר רב של צלילים מניקור אחד. אתה יכול ליצור משהו כזה עם מסמרים נצנצים או מבטא או לא. פשוט לבחור לקים סגולים שונים.

סָגוֹל and Sparkle Design for Winter Nail Ideas

6. חורף מסמרים ירוקים עם נייל מבטא נייל

אם אתה אוהב את עיצוב תחרה מ קודם לכן את ההודעה אז אולי אתה אוהב את הרעיון הבא. אלה מסמרים תכונה מסמר מבטא תחרה אבל זה אחד צבוע שחור אלגנטי. ציפורן התחרה כבר זיווג עם פולנית ירוקה כהה. ירוק ושחור הם משולבים צבע אופנתי לחורף. אתה יכול ליצור freehand תחרה או עם סטנסילים כך יש בפועל.

חוֹרֶף Green Nails with Lace Accent Nail for Winter Nail Ideas

7. סגול ולבן עיצוב Splat

לאחר מכן, יש לנו רעיון מסמר יצירתי. הוא כולל פולנית סגולה עם עיצוב לבן splat. את spplates ניתן ליצור עם לטוש עיצוב לקצץ או שזה יכול להיווצר freehand. אם אתה רוצה עיצוב סגול כמו זה אחד תצטרך ליצור את זה בעצמך. אז, לקבל פולנית סגול ולבן ויש לי כיף לעשות נקודות.

סָגוֹל and White Splat Design for Winter Nail Ideas

8. Leopard הדפסה ורעמים חורף נייל רעיונות

מחפש הצהרה ביצוע החורף רעיונות הציפורן? אז זה לבחור הבא יכול להיות בשבילך. ציפורניים אלה תכונה מגוון רחב של עיצובים שונים כולל הדפס נמר, נוצץ אבני חן מסמרים ומסמרים עם שרשראות. אתה יכול פשוט לקחת אחד או שני אלמנטים מתוך עיצוב זה או לנסות לשחזר את כולם. אבני החן ואת השרשרת יכול להיות תקוע עם topcoat ודבק בזמן הדפסה נמר ניתן ליצור חפיפה חופשית או עם מדבקות.

נָמֵר Print and Gem Nails for Winter Nail Ideas

9. אדום וכסף Glitter מסמר עיצובים

חורף הוא זמן מיוחד של השנה, כי כאשר העונה מגיע כל כך חג המולד! חג המולד הוא אירוע הדורש אדום ו / או נצנצים. זה רעיון הציפורן הבא נותן לך שני חייבים יש אלמנטים במניקור אחד. אתה יכול ליצור מחדש את המראה הזה עם לכה מסמר בורגונדי וכסף נצנצים כסף. יצירת מסמרים מבטא ו Ombre או להמציא את העיצוב שלך.

אָדוֹם and Silver Glitter Nail Designs for Winter Nail Ideas

10. ציפורן סגול כהה עם זהב נצנוץ הדגשה זהב

סגול וזהב הם שילוב כה זוהר. ציפורניים אלה תכונה סגול כהה מאוד עם זהב נוצץ מבטא זהב. ציפורניים כאלה יתאימו לכל אירוע מיום בחוץ אל לילה או אירוע מיוחד. אתה יכול ליצור מחדש את המראה הזה בקלות בבית עם צבעים דומים.

אפל Purple Nails with Gold Glitter Accent Nail for Winter Nail Ideas

No Replies to "23 נייל עיצוב רעיונות מושלם עבור חורף"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.