23 דרכים שונות רוק שיער כהה חום עם הבהרה

האם אתה ברונטית שרוצה תסרוקת חדשה? אז אתה במקום הנכון. מצאנו 23 דרכים מסוגננות רוק שיער כהה חום עם מדגיש. יש לנו הדגשת צבעים לכולם, כולל בלונדיניות יפה וחום שוקולד. תסתכל על למצוא האהוב עליך, אתה תהיה בקרוב ההזמנה ההזמנה הבאה שלך על מספרה.

1. שיער חום כהה עם הבהרה עבור חתך לוב

הרעיון הראשון שיער אנחנו צריכים להראות זה מראה balayage חלקית. הבליה חלקית מאירה את השיער במקומות מסוימים במקום את כל הראש. מבט זה כולל שיער חום כהה מאוד בחלק העליון אשר משתלב חום בהיר ולאחר מכן בלונדינית בקצוות. אנחנו אוהבים את התספורת הזאת וזה מושלם לקיץ.

אפל Brown Lob Haircut with Balayage Highlights

2. שיער כהה עם ברונד הבהרה

לאחר מכן, יש לנו רעיון ברונדי מדגיש. ברונד הוא שילוב של בלונדינית וחום, אשר נותן צליל אור חם. הבהרה כמו אלה מושלמים עבור נשים שרוצות לתת את השיער שלהם להרים. אתה יכול לבחור צבע דומה או אפילו ללכת כמה גוונים בהירים.

אפל Hair with Bronde Balayage Highlights

3. עדין Balayage הבהרה עבור שיער חום כהה

אם אתה רוצה להוסיף צבע בעדינות לשיער שלך, אז זה הרעיון הבא הוא בשבילך. השיער הוא חום כהה מאוד עם שוקו חם מדגיש פועל. בחירת צליל דומה לשיער שלך יהיה לרענן את השיער שלך אבל לשמור אותו נראה טבעי.

עָדִין Balayage Highlights for Dark Brown Hair

4. שיער חום כהה עם הבהרה חמה

הרעיון הבא שלנו כולל מדגיש חם. השיער הכהה מתמזג בהדרגה לתוך גוונים אדומים כהים ובלונדינים. הבהרה כמו אלה יתאים לכל אדם עם אורך השיער. אתה יכול ליצור מחדש את המראה דומה או לבחור גוונים תוססת יותר. אנחנו אוהבים את המראה הזה!

אפל Hair with Warm Balayage Highlights

5. בלונדינית כהה הבהרה שיער מתולתל

נקודות הבלונדיניות כהה להיראות כל כך מסוגנן על שיער חום. לא רק לקחת את המילה שלנו על זה, לבדוק את המבט הבא. כפי שאתה יכול לראות את בלונדינית עדינה באמת הרים את תלתלים. אם אתה רוצה מבט נועז ואז לבחור בלונדינית בהירה. הבהרה כמו אלה ייראה נהדר על השיער ישר מדי.

אפל Blonde Highlights for Curly Hair

6. אדום כהה הבהרה

אם אתה רוצה יותר מהפך דרמטי אז הרעיון הבא הוא בשבילך. זה שיער כהה כבר מודגש עם טון אדום כהה בשם יין חמוציות. האדום הוא מדהים ונותן את השיער להרים עצבני. האדום יתאים לכל אחד ויש הרבה גוונים שונים שיתאימו לסגנון שלך.

אפל Red Balayage Highlights

7. כהה עד בינוני חום צבע רעיון

יש מגוון כזה של גוונים חומים להדגשת כך, אתה יכול ליצור מראה שונה. כאן יש לנו חום כהה על צבע השורש כי תערובת בהדרגה עד חום בינוני. למרות שינוי צבע הוא די מתוחכם כי הם שניהם חום, אתה יכול לראות את זה נותן את השיער להרים אופנתי.

אפל to Medium Brown Hair Color Idea

8. אור הזהב הבהרה הבהרה

רוצה לעדכן את המראה שלך בקיץ? אם כן, הרעיון הבא הוא בשבילך. השיער כהה מאוד עם גוונים חומים זהובים. אתה יכול ללכת על תערובת ככה או יש את מדגיש החל את החלק העליון של הראש. צבע שיער כזה יתאים לכולם.

זָהוּב Balayage Highlights for Dark Brown Hair

9. בלונדינית בלונדינית

לאחר מכן, יש לנו רעיון נוסף. זה כולל שיער חום כהה עם blayage קל, בלונדיני קרח. אנחנו אוהבים את המראה הזה כי בלונדינית מסגרות הפנים כך השיער ייראה רענן והרים. אתה יכול לבחור כל גוון של בלונדינית כדי ליצור מחדש את המראה, מה הטון שאתה הכי אוהב.

קֵיצִי, Icy Blonde Balayage

10. הבהרה טבעית בינונית

הרעיון הבא שלנו תכונות חום מדגיש כי לעדכן את השיער, אבל לשמור על תסרוקת סיים נראה טבעי. הטון החום המשמש ברעיון צבע זה הוא מדהים. אם אתה רוצה מבט נועז יותר, אתה יכול גם להוסיף גוון בהיר על הטיפים. שיער כזה יתאים לכל אחד.

טִבעִי and Subtle Medium Brown Highlights

No Replies to "23 דרכים שונות רוק שיער כהה חום עם הבהרה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    43 − 39 =